Príjemne strávené 4 dni s našimi deťmi
PlážPrekrásna. obrovská, piesočnatá, voda maličká, postupne hlbšia.
boli sme tu začiatkom mája, takže kúpať sa ešte nedalo, obrovské množstvo lehátok, cez leto to musí byť masaker.
sú toalety, aj bary, móla.... všetko čo k letu patrí. ak máte radi obrovskú masu.
Stravamali sme iba raňajky. večeru sme si mohli doobjednať za 15 eur na osobu, bez pitia, výber by bol z 2 hlavných jedál. no vonku v okolitých reštauráciách sme sa najedli aj lacnejšie.
raňajky: čo treba: syr, šunka, pečivo v bohatom výbere, maslo, džem, med, koláčiky, jogurt... solidný výber. aj dobrá káva a džúsy k čapovaniu.
čo chýbalo a veľmi, bolo ovocie a zeleniny - absolútne neponúkali k raňajkám.
Ubytováníto čo môžete v Taliansku očakávať od 3 hviezdičiek.
Službyizby skromné, kúpeľňa menšia. ale čistota a milý personál, upratovali každý deň aj keď sme to nepožadovali. malý bar, dobré ceny - 2 dc prosecca 4 eurá. non stop služba na recepcii.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate