Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Hotel CASA EL MARE

Itálie-Lignano-Lignano Sabbiadoro

Více o ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 79 462

Poloha

Apartmánový dům Casa Del Mare se nachází v centru letoviska Lignano Sabbiadoro ve vzdálenosti cca 30 m od písečné pláže. Lignano Sabbiadoro je velmi živé středisko, nabízí zábavu, rušný noční život, pobřežní promenádu se spousty restaurací, barů, obchodů, minimarketů, 6 vodních parků pro děti: Aquasplash, Gulliverlandia, I Gommosi, Parco Junior, Lunapark Strabilia, ZOO Puntaverd. Vzdálenost z Prahy 760 Km, z Brna 670 km.

Vybavení

Hostům je k dispozici recepce, výtah a parkoviště.

Ubytování

Ubytování je možné v apartmánech či studií. Studio pro 3 osoby (jedna místnost) - jsou vybaveny obývací místností s kuchyňským koutem a se dvěmi či třemi rozkládacími lůžky, koupelnou (sprcha, WC), klimatizací, tv, mikrovlnou troubou. Apartmán pro 4 osoby (dvě místnosti) - mají samostatnou ložnici se třemi lůžky, obývací místnost s kuchyňským koutem s jedním rozkládacím lůžkem, koupelnu (sprcha, WC), klimatizaci, tv, mikrovlnou troubu.Na vyžádání je možné zajistit dětskou postýlku (za příplatek). Na dotaz je možnost pobyt i s domacím mazlíčkem s hmostností do 20 kg (za příplatek cca 30 euro/pobyt).

Strava

Ubytování je beze stravy s možnosti vlastního vaření. Doporučujeme návštěvu místních vyhlášencých restaurací a pizzerií.

Služby

Hosté mohou využívat služby recepce a parkoviště. Na jednu ubytovací jednotku je k dispozici jedno parkovací místo.

Služby za poplatek

klimatizace, dětská postýlká, pobyt se zvířetem

Pláž

Přes 8 km dlouhá písečná pláž se nachází cca 30 m od budovy. Ve středisku Lignano se nachází velké množství udržovaných pláží rozdělených do 19 pojmenovaných části - jako jsou pláž Krab (nachází kousek od laguny Marano a nabízí nádherný pohled na starý maják a na lagunu), Velryba (jedna z exkluzivních pláží, velké bílé slunečníky a velké rozestupy slunečníků), Sluneční pláž (pláž s prostornou terasou na relaxaci, kde si můžete vychutnat výbornou kuchyň), Racek (vybavena pro kuřáky, každý slunečník má popelník) a mnoho dalších.Na pláži si můžete rezervovat plážový servis – lehátka a slunečníky. Ceny plážového servisu se liší od druhu pláže. Dále jsou ceny za servis rozlišovány podle počtu řad slunečníků k moři. První řady od moře jsou mnohem dražší než řady poslední. Důležitým faktorem je také hlavní a vedlejší sezona.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 30 m
 • Vzdálenost od centra města 100 m
 • Klimatizace ano
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Lednička ano
 • Domácí zvířata povolena ano

Destinace

Popis

Lignano je tradičně velmi oblíbeným a využívaným letoviskem pro letní dovolenou, a to dokonce již přes 30 let. Velká část klientely je německy hovořící, což není vzhledem k malé vzdálenosti od rakouských a německých hranic velkým překvapením. Jako klasické turistické sídlo Středomoří nabízí i Lignano svým návštěvníkům širokou paletu aktivit a vyžití. Klasikou je odpolední brouzdání obchůdky, butiky a trhy (ty největší zde bývají každé pondělí), posedávání v kavárnách či barech popřípadě ochutnávání typických specialit místní kuchyně v některé z množství restaurací. Bez těchto věcí si málokdy dokážeme představit naši letní přímořskou dovolenou. Lignano však nabízí mnohem více. Najdete zde bohaté sportovní vyžití, od klasického volejbalu, fotbalu či tenisu můžete přejít k cyklistice či in-line bruslení. Nejen děti jistě nadchne zdejší aquapark nebo zoologická zahrada, stejně jako zábavní parky. Mladé návštěvníky jistě potěší diskotéky, kterých se v centru města nachází velké množství.

Samotné letovisko je rozděleno na několik částí, z nichž největší jsou tři. Poklidná Lignano Riviera s rodinnými domky a vilkami dostane své návštěvníky do úzkého kontaktu s přírodou, jelikož je pokryta hustým borovicovým porostem. V těchto místech najdete termální lázně, zoologickou zahradu či golfové hřiště. Lignano Riviera je ideálním místem pro klidnou a ničím nerušenou dovolenou. Na druhou stranu poskytuje živá Lignano Sabbiadoro jakožto turistické centrum množství zábavy spojené s diskotékami, restauracemi a nákupní promenádou. V této části najdete také spoustu atrakcí, například akqupark, lunapark, dětský park Gulliverlandia, akvárium či minigolf. Do třetice je zde elegantní Lignano Pineta sloužící spíše jako rezidenční část. Toto kouzelné místo je taktéž prorostlé borovicemi a najdete zde hlavně obytné zóny sestávající z vilek, apartmánových domů a hotelů. Ovšem ani zde není nouze o promenádu či restaurace.

Co se týče ubytování, můžete se zabydlet v luxusních rezidencích s bazény či v elegantních hotelech, stejně jako v apartmánech či řadových vilkách v zeleni nebo dokonce v samostatných apartmánech přímo u pláže.
Co se týče pláží, ty se zde táhnou v délce celých osmi kilometrů. Jak to na Benátské riviéře bývá, jsou i zdejší pláže písčité a nabízejí bezpečný pozvolný vstup do moře. Samozřejmostí zde jsou sprchy a toalety, stejně jako několik hřišť pro plážové hry či barů pro rychlé občerstvení a osvěžení v parném dni.
 • Vzdálenost od pláže 30 m
 • Vzdálenost od centra města 100 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 23 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec