Camping Sabbiadoro Hodnocení: 3/5
od 2 700 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 2 700 Kč za os.
od 3 825 Kč za os.
od 2 655 Kč za os.
od 5 140 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 29 hodnocení)
Jana K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
strávili jsme s rodinou příjemný týden na krásném místě
strávili jsme s rodinou příjemný týden na krásném místě
Pláž cca 5 minut chůze od hotelu. Čistá s jemným pískem, na pláži slunečník a dvě lehátka na pokoj - v ceně zájezdu. Toalety a sprchy na pláži. Restaurace a kavárny - na pláži. Moře mělké a krásně teplé. Možnost půjčení loděk, šlapadel a dalších atrakcí.
StravaVelice rozmanitá a všeho dostatek po celou dobu snídaní i večeří. K večeři lahev vody a 1/4 l vína v ceně zájezdu.
UbytováníHotel se nachází v samém centru města, což je velkou výhodou. V okolí mnoho obchodů, kaváren, restaurací. V pokoji bylo vše potřebné, včetně TV a klimatizace, v koupelně vysoušeč vlasů, denně výměna ručníků a ložního prádla. Na balkoně stolek a židličky, šňůra na sušení plavek a ručníků včetně kolíčků.
Nedaleko hotelu aquapark, v pondělí - tradiční trhy v blízkosti stadionu.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Svetozar Manev
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Úžasná dovolená!Každodenní program Animavera večer a na pláži Zumba a jóga cvičení!Animavera program je zajímavé nejen pro děti potěší i dospelaky...itali na to umí...pobavit turisté!Chytli jsme Color run ...běhali trasu asi kolem 5 kiláků a na finále byl.convert známý italský skupin,balet a celebrit...rozdávali barevné sáčky,tričko a strikali barevné spreje!S těch sáčky každý házel kolem sebe a všechny byli opatlani barevné....super zážitky!
Úžasná dovolená!Každodenní program Animavera večer a na pláži Zumba a jóga cvičení!Animavera program je zajímavé nejen pro děti potěší i dospelaky...itali na to umí...pobavit turisté!Chytli jsme Color run ...běhali trasu asi kolem 5 kiláků a na finále byl.convert známý italský skupin,balet a celebrit...rozdávali barevné sáčky,tričko a strikali barevné spreje!S těch sáčky každý házel kolem sebe a všechny byli opatlani barevné....super zážitky!
Pláž neuvěřitelný čistý přístup dětí na 100 metrů je furt melcina!Zumba,jóga na pláži,neomezené internet!Zajímavy bar "uprostred" vodu :)Občas je hodně tráva ve vodě a na břehu ale se uklízí pláž každé ráno!Doporučil bych 100% a opakoval bych!
StravaStrava vic než lepší ochutnávky spousta druhý italské speciality!Vždy u bufet měli hodně salát či nejaky pochoutky!Perzonal u restaurace milý a obstará každý host!Chválím kuchaře a obsluha!
UbytováníStačilo...pokoj každodenně uklízení,na postel.se hezký hrapalo,klimatizace....jediní mínus je že byl uvedeni internet zdarma a skutečnost byla půl hodin na pokoj zdarma pokud chceš nedal využívat 1 euro na den!Ale naopak na pláži pokud se přihlásís prez svuj facebook account využívas neomezené zdarma internet a řeknu velice kvalitni!
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Sabina L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel rozhodně doporučuji. Ubytování skvělé, čisté a blízko pláže. Příjemný a vstřícný personál. Strava (polopenze) chutná. Součástí byl plážový servis. V okolí lze najít spoustu obchodů, restaurací, barů, půjčoven apod.
Hotel rozhodně doporučuji. Ubytování skvělé, čisté a blízko pláže. Příjemný a vstřícný personál. Strava (polopenze) chutná. Součástí byl plážový servis. V okolí lze najít spoustu obchodů, restaurací, barů, půjčoven apod.
Jelikož jsme zde byli od 5.7. - 9.7.2020 v době coronaviru, tak s pláží spokojenost, jelikož zde byl velmi malý počet lidí (méně lidi jak v září). Jinak pláže čisté a přístupné.
StravaPolopenze - snídaně formou bufetu (ovšem každý den naprosto stejné) a večeře o třech chodech (předkrm, hlavní jídlo a dezert). Večeři jste si vybrali v předchozí den.
UbytováníS ubytováním naprostá spokojenost - pěkný nový nábytek, všechna zařízení fungovala, pokoj čistý, možnost posezení i na balkóně. Pokojská služba chodila každý den ustlat, vyměnit ručníky a doplnit mýdlo apod.
SlužbyS personálem spokojenost, byli velice příjemní a ochotní. Plážový servis byl součástí.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Michaela K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem z dovolené byl dobrý. My jsme byli spokojeni a dovolenou jsme si užili. Večer to tam opravdu žije, takže se tam určitě vyžijí lidé, co milují party, hudbu a večerní ruch :-) všude je dostatek barů, restaurací, různých obchůdků, občerstvení, zmrzliny apod....
Celkový dojem z dovolené byl dobrý. My jsme byli spokojeni a dovolenou jsme si užili. Večer to tam opravdu žije, takže se tam určitě vyžijí lidé, co milují party, hudbu a večerní ruch :-) všude je dostatek barů, restaurací, různých obchůdků, občerstvení, zmrzliny apod....
K dispozici jsme měli na pláži zdarma lehátko se slunečníkem, přístup do moře byl pozvolný, takže určitě vhodné i pro malé děti. Voda nebyla sice průzračně čistá, ale to je pochopitelné, když se jedná o písečnou pláž. Vlny byly mírné, takže ideální i pro děti. Každý den k večeru se konaly na pláži různé animační programy, cvičila se zumba, aerobick apod. To bylo takové hezké zpestření, byla možnost si tam zahrát i petanque. Na pláži byly k dispozici sprchy a čisté a udržované záchody.
StravaSe stravou jsme byli naprosto spokojeni. Snídaně byla formou bufetu, v nabídce byly croissanty, pudinkové hřebeny, různé sladké buchty, bábovky, koblihy, ze slaného pak chléb, mini bagetky, různé druhy sýrů, šunka, salám, zelenina, müssli, cornflakes, mléko, jogurt....na pití na výběr z různých druhů kávy z automatu, kakao, džus, čaj. Co se týče večeří, ty byly velice chutné o dvou chodech + dezert (zmrzlina, panna cotta, buchta, pudink....). Vždy jsme dostali na stůl lísteček, kde jsme si objednávali večeři na následující den. Ke každému jídlu jsme dostali každý den zdarma buď 0,5 l vody nebo vína na osobu. Jinak musím opravdu pochválit personál, který nás obsluhoval, byli na nás vždy velice milí a ochotní. Večeře se podávaly až od 19:30 hod, což bylo super, že jsme nemuseli honem chvátat z pláže na jídlo a mohli na pláži o to déle zůstat. V okolí hotelu bylo dost obchůdků a barů s občerstvením, takže nebyl problém si kdykoliv během dne zajít na nějaké jídlo, či koupit pití. To samé i na pláži, kde byl příjemný bar, kde se také dalo koupit něco malého k jídlu a různé druhy alko i nealko nápojů.
UbytováníHotel byl svým vybavením spíše průměrný, žádný luxus, asi by to chtělo menší renovaci. Na druhou stranu, na to přespání to stačilo. Jako velké plus bylo, že každý pokoj byl vybaven balkónem s plastovým stolkem a dvěma židlemi. Akorát při večerním posezení nám tam chybělo světlo. Personál se snažil udržovat pokoje v čistotě, byl vždy dostatek toaletního papíru, výměna ručníků probíhala bez problémů. Na pokoji byla k dispozici klimatizace, kterou jsme plně využili. Jediné mínusy byly, že nám v koupelně netěsnil dostatečně sprchový kout a po vysprchování bylo trochu vody na podlaze, další nevýhodou bylo, že nebyla na pokoji lednička, takže jsme to řešili tak, že jsme si potraviny dávali chladit na skříň přímo pod klimatizaci :-) klimatizace v noci trošku hučela...další mínus vidím v tom, že pokoj nabízí wifi zdarma, pravda je, že zdarma je pouze 30 minut denně. Poté jsou další minuty navíc za poplatek, což nás dost překvapilo, že jako hosté hotelu bychom si měli za internet ještě platit.
SlužbyVelké plus byla klimatizace na pokoji a jako menší mínus byla wifina, kterou jsme měli zdarma pouze půl hodiny denně, poté to bylo za poplatek. Myslím si, že by tuto informaci měl hotel raději neudávat, zbytečně tak mate své klienty o internetu zdarma... Jinak úklid pokojů probíhal bez problémů, personál se snažil udržovat pokoje čisté. V koupelně byl k dispozici fén, na pokoji potom trezor, který byl umístěný ve skříni. Líbilo se mi, že měli na pokoji dostatek zrcadel :-) zrcadlo bylo na dveřích do koupelny z obou stran, dále potom v koupelně nad umyvadlem a v pokoji naproti postelím nad stolkem se židlí. Byly zde tmavě modré zatemňovací závěsy, takže nás ráno nebudilo slunce :-) na pokoji byla také malá televize, kterou jsme ale moc nevyužili, neboť jsme nejvíce času trávili na balkóně, kde nám ale večer chybělo světlo.. na balkóně bylo i posezení - menší plastový stolek a dvě židle + pro kuřáky připraven popelník. Jinak na recepci byla možnost koupit si v lednici chlazené nápoje, stejně tak jsem tam zahlédla i kávovar. Toho jsme ale na recepci nevyužili, takže nemůžu posoudit.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jana K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
strávili jsme s rodinou příjemný týden na krásném místě
strávili jsme s rodinou příjemný týden na krásném místě
Pláž cca 5 minut chůze od hotelu. Čistá s jemným pískem, na pláži slunečník a dvě lehátka na pokoj - v ceně zájezdu. Toalety a sprchy na pláži. Restaurace a kavárny - na pláži. Moře mělké a krásně teplé. Možnost půjčení loděk, šlapadel a dalších atrakcí.
StravaVelice rozmanitá a všeho dostatek po celou dobu snídaní i večeří. K večeři lahev vody a 1/4 l vína v ceně zájezdu.
UbytováníHotel se nachází v samém centru města, což je velkou výhodou. V okolí mnoho obchodů, kaváren, restaurací. V pokoji bylo vše potřebné, včetně TV a klimatizace, v koupelně vysoušeč vlasů, denně výměna ručníků a ložního prádla. Na balkoně stolek a židličky, šňůra na sušení plavek a ručníků včetně kolíčků.
Nedaleko hotelu aquapark, v pondělí - tradiční trhy v blízkosti stadionu.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Svetozar Manev
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Úžasná dovolená!Každodenní program Animavera večer a na pláži Zumba a jóga cvičení!Animavera program je zajímavé nejen pro děti potěší i dospelaky...itali na to umí...pobavit turisté!Chytli jsme Color run ...běhali trasu asi kolem 5 kiláků a na finále byl.convert známý italský skupin,balet a celebrit...rozdávali barevné sáčky,tričko a strikali barevné spreje!S těch sáčky každý házel kolem sebe a všechny byli opatlani barevné....super zážitky!
Úžasná dovolená!Každodenní program Animavera večer a na pláži Zumba a jóga cvičení!Animavera program je zajímavé nejen pro děti potěší i dospelaky...itali na to umí...pobavit turisté!Chytli jsme Color run ...běhali trasu asi kolem 5 kiláků a na finále byl.convert známý italský skupin,balet a celebrit...rozdávali barevné sáčky,tričko a strikali barevné spreje!S těch sáčky každý házel kolem sebe a všechny byli opatlani barevné....super zážitky!
Pláž neuvěřitelný čistý přístup dětí na 100 metrů je furt melcina!Zumba,jóga na pláži,neomezené internet!Zajímavy bar "uprostred" vodu :)Občas je hodně tráva ve vodě a na břehu ale se uklízí pláž každé ráno!Doporučil bych 100% a opakoval bych!
StravaStrava vic než lepší ochutnávky spousta druhý italské speciality!Vždy u bufet měli hodně salát či nejaky pochoutky!Perzonal u restaurace milý a obstará každý host!Chválím kuchaře a obsluha!
UbytováníStačilo...pokoj každodenně uklízení,na postel.se hezký hrapalo,klimatizace....jediní mínus je že byl uvedeni internet zdarma a skutečnost byla půl hodin na pokoj zdarma pokud chceš nedal využívat 1 euro na den!Ale naopak na pláži pokud se přihlásís prez svuj facebook account využívas neomezené zdarma internet a řeknu velice kvalitni!
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Branislav Leskovsky
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V hotely sme uz boli rok predtym. Hotel poskytoval presne to, co sme potrebovali. Kusok od plaze, dobre jedlo, ciste a vybavne izby.
V hotely sme uz boli rok predtym. Hotel poskytoval presne to, co sme potrebovali. Kusok od plaze, dobre jedlo, ciste a vybavne izby.
Plaz asi 300 metrov od hotela, nebola preplnena co sme velmi ocenili.
StravaRanajky boli bohate a na veceru bol vyer z 3 jedal. Vzdy sme si pochutili.
UbytováníAz na ram dveri do izby, vsetko bolo nedavno rekonstruovane. Kupelna dobre vybavena, izba s tichou klimoatizaciou, postele ani makke ani tvrde, bakon na posedenie, aj ked vyhlad nebol na more, ale bolo tam vecer ticho.
SlužbyPesronal velmi prijemny a usluzny. Na recepcii ponukali velmi dobru kavu, hoci nie som kavickar, kazdy den som si doprial.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...