Luděk V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Výborný hotel, výborné místo, výborné služby, kousek od pláže, kousek od centra, vše velmi pěkné.
Záporem je že se nedá nikde zaparkovat a parkování je enormně předražené : 25 Euro na den, drahý je i Plážový servis denně 30 Euro na den.
Výborný hotel, výborné místo, výborné služby, kousek od pláže, kousek od centra, vše velmi pěkné.
Záporem je že se nedá nikde zaparkovat a parkování je enormně předražené : 25 Euro na den, drahý je i Plážový servis denně 30 Euro na den.
Pláž s veškerým vybavením a 60M od hotelu, ale pro dvě osoby 30 Euro na den
StravaVýborná, evropská kuchyně
Ubytovánínádherné a to i úklid a pod.
SlužbySlužby výborné, ale cenově velmi drahé
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)







