Andrea S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pěkný hotel, dál od moře, my jsme ho brali jako výchozí bod pro výlety, takže super. Byli jsme moc spokojení, čisto, bazén,personál, tenisový kurt, denně čerstvé loupáky a cappucino :-).
Pěkný hotel, dál od moře, my jsme ho brali jako výchozí bod pro výlety, takže super. Byli jsme moc spokojení, čisto, bazén,personál, tenisový kurt, denně čerstvé loupáky a cappucino :-).
Pláž je daleko, moře čisté, možnost plážového servisu, lze i bez něj. Jsou zde dvě veřejné pláže.
StravaZde jsou možné jen snídaně, ale výborné, čerstvé křupavé loupáky, cappucino...
UbytováníVelký apartmán s dvěma ložnicemi, kuchyň a balkon, vybavení standard, čisto.
SlužbyJe to apartmánový dům, s možností snídaně, bazén, kurt.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







