Denisa B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel kvalitní, bohužel okolí je z tohoto hotelu nepřístupné - není možné se dostat nikam. Od hotelu vede pouze silnice, bez chodníku a nelze se tedy nikam dostat - pouze autem a to ve městečku zase nikde nezaparkujete, takže se k pláži dá jen horko těžko dostat. Určitě nejezdit na konci srpna, protože je všude nechutný nášvih turistů.
Hotel kvalitní, bohužel okolí je z tohoto hotelu nepřístupné - není možné se dostat nikam. Od hotelu vede pouze silnice, bez chodníku a nelze se tedy nikam dostat - pouze autem a to ve městečku zase nikde nezaparkujete, takže se k pláži dá jen horko těžko dostat. Určitě nejezdit na konci srpna, protože je všude nechutný nášvih turistů.
Spousta soukromých pláží, které jsou nepřístupné a veřejné - neskutečně našvihané. Písek či jemné kamínky, moře čisté.
StravaSnídaně bufet - výběr dostačující.
Večeře - salátový bar, den předem vybíráte z 8 jídel na další den - předkrm, hlavní chod a vždy desert.
Kvalitní až na to, že okna vedou k silnici, kde jsou popelnice a každou noc cca 3.45 popeláři vyváželi, takže byl neskutečný hluk, který nás vždy vzbudil.
Úklid a výměna ručníků každý den.
Recepce - domluva dobrá.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)







