Vladana Bačůvková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vše v pořádku.
Vše v pořádku.
100m od hotelu v krásném parku , vše čisté a dostupné sociálky zdarma. Super.
StravaStrava skvělá a pestrá . Obsluha vynikající .
UbytováníČisto , každý den uklizeno .
SlužbyDojem při příjezdu kazil vzhled hotelu, trochu špína a málo místa na parkování . Pro nás a naše motorky se však místo našlo v podloubí .
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







