Milan Barbořák
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Je to oblast pro zakazniky,kteri chteji jen relaxovat.Bez auta je to spatne.Tri nebo ctyri restaurace na posezeni.
Jedna silnice kolem jezera.
Je to oblast pro zakazniky,kteri chteji jen relaxovat.Bez auta je to spatne.Tri nebo ctyri restaurace na posezeni.
Jedna silnice kolem jezera.
Koupani neresime.
StravaStrava v hotelu - velice dobra a vyber.Jen napoje velice predrazene (voda v sklenene karafe neperliva zrejme z vodovodu ) 3 eura.
UbytováníPokoj malicky se sprchou a toaletou.
SlužbyPri ukonceni pobytu poplatky jsem nemohl zaplatit kartou, ale musel jsem do bankomatu.
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)







