Oto V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024
skvělá volba, v hotelu převážně italská klientela, centrum starého města 15 min. pěšky, hezké město, plno kostelů, hrad opravovaný, doporučujeme výlet do Urbino - město v UNESCO 30 km, nejlíp bus , nemusíte řešit parkování, i výlet vlakem do mořského světa Acquaria v Cattolice my jsme jeli, když pršelo a byla to obrovská chyba, u pavilonu žraloků 100m fronta, vzdali jsme to, jeli 2. den, kdy vedro, bylo poloprázno a prohlídku jsme si užili. Zpět na nádraží je pěkná procházka přes letovisko Cattolica.
skvělá volba, v hotelu převážně italská klientela, centrum starého města 15 min. pěšky, hezké město, plno kostelů, hrad opravovaný, doporučujeme výlet do Urbino - město v UNESCO 30 km, nejlíp bus , nemusíte řešit parkování, i výlet vlakem do mořského světa Acquaria v Cattolice my jsme jeli, když pršelo a byla to obrovská chyba, u pavilonu žraloků 100m fronta, vzdali jsme to, jeli 2. den, kdy vedro, bylo poloprázno a prohlídku jsme si užili. Zpět na nádraží je pěkná procházka přes letovisko Cattolica.
kdo si nechce koupit plážový servis, pak městská pláž hned u hotelu u potoka
Stravasnídaně výborné, od slané po sladké, vše včas doplňované, večeře výborné, nejdřív předkrm, pak 2 hlavní chody a nakonec sladká tečka., personál velice ochotný a vstřícný.
Ubytováníubytování žádný luxus, ale čisté úrostředí, malá lednice na pokoji
Službymožnost půjčit kola, krásná cyklostezka kolem moře do Fane, krásný výhled na moře ze střechy na terase hotelu
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







