Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

 • Pro vstup do Itálie je potřeba vyplnit digitální online formulář (PLF)
 • Očkované osoby (min. 14 dní od poslední dávky) bez nutnosti testů
 • Osoby s prodělanou nemocí COVID-19 v posledních 6 měsících bez nutnosti testů
 • Děti do 5,99 let bez nutnosti testů
 • Ostatní musí předložit negativní PCR nebo antigenní test starý max. 48 hod (test výtěrem)
Cesta zpět do ČR
 • Nutný příjezdový formulář pro všechny
 • Očkované osoby (min. 14 dní po 2. dávce) a osoby s prodělaným onemocněním COVID-19 bez testů
 • Děti do 5,99 let bez nutnosti testů a příjezdového formuláře
 • Ostatní osoby s povinností testů

Hotel Augustus

Itálie, Monte Bondone, Vaneze

Více o ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 67 557

Poloha

Horský hotel Augustus vás zaujme přátelskou atmosférou a klidnou polohou v lokalitě Vaneze. Centrum Vasonu 5 km, Sopramonte 10 km, skiareál Monte Bondone 250 m, skibus 50 m. Monte Bondone patří k nejoblíbenějšímu středisku ve Skirama Adamello Brenta.

Vybavení

K vybavení hotelu patří recepce, restaurace, bar, společenská místnost, společenská místnost s krbem, TV sat. a DVD, uvítací přípitek, internet point / wi-fi připojení k internetu, hotelový trezor, úschovna lyží a lyžařských bot, místnost pro úschovu zavazadel, vyhrazené parkoviště (ve vzdálenosti 100 m).

Ubytování

Ubytováni budete v menších standardních pokojích pro dvě až čtyři osoby, které jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, tv sat, balkonem.

Strava

Polopenze zahrnuje snídaně servírované kontinentální, večeře servírované menu s teplým předkrmem, hl. jídlem a dezertem či ovocem.

Služby

Areál uspokojí všechny, ale především rodiny s dětmi a průměrně zdatné lyžaře. V čele zdejších sjezdovek stojí hrdě Gran Pista dlouhá více než 3,5 km s průměrným sklonem 38% (ve skimapě E). Po celodenním sportování můžete vyrazit do nedalekých městeček Vason a Sopramonte, kde můžete posedět a skvěle se bavit.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od centra města 5 km
 • Vzdálenost od sjezdovky 200 m
 • TV ano
 • Zastávka skibusu ano
 • Bar ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Wifi zdarma ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,0/5
Invia

Výborné (75 hodnocení)

Ubytování 3,8/5

Strava 4,0/5

Okolí 3,7/5

Cena 4,3/5

Kvalita sjezdovek 4,4/5

Tento hotel je 10. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 16 v Monte Bondone.

Zuzana V. Březen 2018

Datum pobytu: 18.3. - 22.3.2018

Hodnocení 5,0/5
báječná dovolená, skvěle zorganizováno, hotel na dohled od sjezdovek
Celkové hodnocení

báječná dovolená, skvěle zorganizováno, hotel na dohled od sjezdovek

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Cena 5,0/5

Kvalita sjezdovek 5,0/5

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Veronika Černá Duben 2013

Datum pobytu: 28.3. - 1.4.2013

Hodnocení 4,7/5
Super dovolená za super cenu.
Celkové hodnocení

Super dovolená za super cenu.

Ubytování 4,3/5

Strava 5,0/5

Cena 5,0/5

Kvalita sjezdovek 5,0/5

Ubytování
Nevýhodou jsou malé pokoje, ale vše naprosto vynahradí obětavý přístup personálu hotelu.

Strava
Snídaně - servírované (salám, sýr, pečivo); bufet (cornflakes, toasty, sušenky, marmelády, sladké pečivo; nápoje (juice, čaj, cappuccino, káva, kakao)

Večeře - tříchodové; předkrm - těstoviny; hlavní chod; zákusek; voda

Jídlo bylo vždy vynikající!!!

Služby hotelu
Velmi obětavý a vstřícný přístup personálu - hodnotím jako největší pozitivum!!!

Sjezdovky
Menší středisko, sjezdovky vždy upravené, bez front u vleků, vyhovující pro začátečníky i středně pokročilé lyžaře, výborné pro rodiny s dětmi.

Byla tato recenze užitečná? (12) (0)

Filtrovat recenze

David B. Březen 2020

Datum pobytu: 3.3. - 7.3.2020

Hodnocení 4,3/5
Hotel jednoduchý ale praktický, je asi 300m od sjezdovky ke které se jde z kopce po chodníku ale k prvnímu turniketu vede asi 40 železných schodů.Na recepci byla česká obsluha ,se vším ostatním pomohla česká delegátka.V hotelu je společenská místnost s televizí a herna se stolním fotbalem a stolním tenisem.Součástí hotelu je i velká lyžárna která je monitorována kamerovým systémem. V blízkosti hot
Celkové hodnocení

Hotel jednoduchý ale praktický, je asi 300m od sjezdovky ke které se jde z kopce po chodníku ale k prvnímu turniketu vede asi 40 železných schodů.Na recepci byla česká obsluha ,se vším ostatním pomohla česká delegátka.V hotelu je společenská místnost s televizí a herna se stolním fotbalem a stolním tenisem.Součástí hotelu je i velká lyžárna která je monitorována kamerovým systémem. V blízkosti hotelu není žádné jiné vyžití, údajně se tam dá někam jít do bazénu ale to jsme nevyužily.

Ubytování 3,8/5

Strava 4,5/5

Cena 4,5/5

Kvalita sjezdovek 5,0/5

Ubytování
Pokud si jedete zalyžovat tak pokoj na přespání bohatě stačí,je tam teplo,má sociální zařízení,skříně .Nic víc není třeba My měli výhled do údolí,což byl příjemný bonus

Strava
Snídaně- formou bufetu,káva,čaj,teplé mléko,čerstvé pečivo ,salámy,sýry..každý si najde své.

Večeře- předem si musíte vybrat ze dvou předkrmů,což za nás byla bud zeleninová polévka a nebo těstoviny,pak hlavní chod, krůtí nebo kuřecí maso s přílohou a pak ještě dezert nebo ovoce.K večeři voda ve džbánku v ceně,ostatní nápoje se platí

Služby hotelu
Milá obsluha ,vše bez komplikací

Sjezdovky
Čtyři lanovky, sjezdovky široké ,upravené,dlouhé,skvělé.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Štěpánka Zita Broučková Únor 2020

Datum pobytu: 20.2. - 24.2.2020

Hodnocení 2,3/5
Nejvíc mi vadilo, že jste mi prodali dvouhvězdičkový hotel jako tříhvězdičkový a hotel skutečně odpovídá pouze dvěma hvězdám.
Celkové hodnocení

Nejvíc mi vadilo, že jste mi prodali dvouhvězdičkový hotel jako tříhvězdičkový a hotel skutečně odpovídá pouze dvěma hvězdám.

Ubytování 1,5/5

Strava 1,5/5

Cena 2,0/5

Kvalita sjezdovek 5,0/5

Ubytování
Dále chápu, že se lidé střídají na pokojích v jeden den, aby hotel a C.K. neměli finanční prodlevu jednoho dne, ale na pokoji nebyl pořádek, nebyly dokončeny opravy a pokoj nebyl řádně připravený pro naše nastěhování.

Vstoupili jsme do mini pokojíčku , kam se nevešlo nic než tři postele, skříň na šaty a stolek pro jednu osobu a jednou židlí. Na stole leželo nářadí a skříň měla jeden utržený šuplík, který někdo opravoval, ale momentálně tu nebyl. Na dně skříně byly chuchvalce prachu a pochcípané masařky. Špinavá okna, špinavý balkon , oprýskaný lak, utržená vnější roleta na balkonových dveřích, takže se nedalo vstoupit na balkon. Postele sice působily čistě, ale pokud se cokoli dotklo podlahy, nabalil se na to prach a špína. Cíp pokrývky se dotkl podlahy a hned byl od cizích vlasů a prachu. Oceňuji velikost koupelny, ale neodtékala sprcha, plasty stěn sprchového koutu byly promáčknuté a nedoléhaly do rámů, u podlahy byly přilepeny izolepou a kromě žebříkového topení není kam odložit v koupelně věci. Musela jsem požádat obsluhu, aby mi utřeli upatlanou poličku v koupelně, kam jsem si měla položit svoje hygienické potřeby a říct si o ručníky. Na chodbičce byly jen tři háčky, kam nedosáhne dítě. Cokoli chtěl můj syn položit, byl nucen pokládat na maličký stolek, pokud to nechtěl pokládat na postel. K vypínačům vedli v omítce cesty, jakoby tu elektriku dělal laik. Byla nám opravena skříň a roleta, odtok ve sprše neopravili do konce pobytu. Když jsem požádala o umytí poličky v koupelně, zhnuseně mi ji otřeli. Když jsem požádala o ručníky, otráveně je donesli se slovy, že na ně mám nárok až v 15 hodin. Celkový dojem z pokoje: špinavý, rozbitý, velice malý a nepohodlný. Neumím si tu svou dovolenou představit, pokud by bylo špatné počasí. Dá se tu jen ležet v posteli.

Strava
Pokud bych zaplatila za dvouhvězdičkový hotel, strava by odpovídala ceně. Takto jsem velice nespokojená a připadám si Vámi podvedená. Už jsem s vámi několik dovolených absolvovala a tohle bylo naprosto nejhorší. Pokud by se mi to stalo při prvním zájezdu, už bych s vámi nikam nejela a rozhodně bych vás nikomu nedoporučila, naopak. Při snídani se stalo, že došly sýry, uzeniny a vejce. Po deseti minutách přinesli sýry a uzeniny, ale vejce donést odmítli. Netýkalo se to nás, ale paní, která seděla s námi u stolu. Stoly v jídelně byly tak blízko u sebe, že u obsazených židlí se nedalo projít, takže jsme neustále vstávali a sedali si podle potřeb strávníků.

Služby hotelu
Služby hotelu ? Co na to říct. Průvodkyně se snažily, obsluha v jídelně vcelku taky, ale bylo to poprvé, kdy jsem k zaplacené polopenzi musela doplácet pití. Za stejné peníze jsem loni měla v ceně vše včetně např. vína, natož pak kávu, nebo džus. Takže za víc peněz, hroší ubytování , jídlo a ještě nápoje uhrazené zvlášť.

Sjezdovky
Středisko je poměrně malé, pouze čtyři vleky a lehčí obtížnost sjezdovek. Je nádherné a bezpečné, ideální pro děti a začínající lyžaře. Líbila se mi hrozba odebrání skipasu za nebezpečnou jízdu, nesetkali jsme se asi i proto s bezohlednými lyžaři jako v jiných střediscích. Je tu dostatek restaurací, terásek, toalet. Středisko velice chválím. Celoprosklená restaurace na vrcholu je dokonalá vyhlídka při dobrém jídle. Lyžování jsme si opravdu užili.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Vladimír Petlák Únor 2020

Datum pobytu: 18.2. - 22.2.2020

Hodnocení 3,0/5
Diky nadstandartnimu personalu dojem pozitivni.
Celkové hodnocení

Diky nadstandartnimu personalu dojem pozitivni.

Ubytování 2,3/5

Strava 5,0/5

Cena 2,5/5

Kvalita sjezdovek 3,0/5

Ubytování
Rekonstrukce jen castecna a odflaknuta.

Strava
Neni co vytknout.

Služby hotelu
Personal byl naprosto perfektni a silne zlepsoval dojem samotneho ubytovani.

Sjezdovky
Umely snih, co dal rici...

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Karolína H. Únor 2020

Datum pobytu: 16.2. - 20.2.2020

Hodnocení 3,4/5
Super. Trochu nám vadila organizovaná večeře, ve smyslu teď si všichni hosti sedněte a teď máme všichni předkrm,.... Snídaně švédský stůl, možnost přijít kdykoliv v časovém rozmezí, to bylo mnohem lepší.
Celkové hodnocení

Super. Trochu nám vadila organizovaná večeře, ve smyslu teď si všichni hosti sedněte a teď máme všichni předkrm,....

Snídaně švédský stůl, možnost přijít kdykoliv v časovém rozmezí, to bylo mnohem lepší.

Ubytování 2,3/5

Strava 3,5/5

Cena 4,0/5

Kvalita sjezdovek 5,0/5

Ubytování
Hotel byl celkem dobrý. Trochu mi vadila organizace stravování, museli jsme sedět s ostatními hosty u jednoho stolu, takže bylo trochu narušeno soukromí.

Hotelový pokoj opravdu malý, na přespání stačí, ale pokud chcete trochu zrelaxovat po lyžovačce a užít si večer, byl pokoj takový ztísněný. Dvojlůžkový pokoj bez možnosti srazit postele k sobě. Chyběly přikrývky, na pokoji jsou na přikrytí pouze deky. Koupelna v pořádku, nechyběl ani fén. Super lyžárna, dost místa pro lyže všech hostů. Nechyběla ani místnost se stolním tenisem.

Strava
U snídaně byla na výběr slaná i sladká jídla. Toastový chléb jako pečivo bych nahradila nějakým jiným (bageta atp.) Večeře byla ze 3 chodů, po prvním byl člověk sytý, a tak byl problém sníst i ostatní, ale jídlo bylo opravdu dobré, takže se snědlo vše :)

Sjezdovky
Málo lidí, pěkné upravené sjezdovky. Malé/žádné fronty na vlek. Kousek od hotelu.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Anonym Březen 2019

Datum pobytu: 10.3. - 14.3.2019

Hodnocení 3,7/5
I když je středisko asi nejjižněji v Alpách, dobrá poloha - svahy na sever, sněhu bylo dost. Jen ráno tvrdé - nabrousit lyže. Díky počasí výborné.
Celkové hodnocení

I když je středisko asi nejjižněji v Alpách, dobrá poloha - svahy na sever, sněhu bylo dost. Jen ráno tvrdé - nabrousit lyže. Díky počasí výborné.

Ubytování 3,3/5

Strava 3,5/5

Cena 4,5/5

Kvalita sjezdovek 4,0/5

Ubytování
Pokoje ok, jen vybavení díky přídavné poschoďové posteli nouzové - žádný volný prostor. 1 noč.stolek, 1 odkládací taburet, a skříň. V koupelně žádné háčky na zavěšení. Večer a ráno přetopeno

Strava
Masa hodně, příloha dietní, Levné pití (pivo 2.5e - ,66l , víno 4e - 0.5l )

Služby hotelu
Pánská služba - ale velmi přívětivá

Sjezdovky
Perfektní úprava, jen tvrdý povrch

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Skiareály v okolí

O areálu

Skiareál Monte Bondone se nachází 15 kilometrů od výjezdu Trento. Sjezdovky jsou široké a bezpečné. Vhodné především pro rodiny s dětmi, začátečníky nebo pro pokročilejší. Díky nespočetným apartmánovým komplexům je ubytování cenově velmi přijatelné.

Nadmořská výška: 1 184 / 2 100 m

Vzdálenost skiareálu od

Praha 737 km
Bratislava 750 km
Brno 769 km
Košice 1 180 km

Výhody

 • Za přijetelné ceny výborné lyžování i ubytování.
 • Kousek od areálu je město Trento, které můžete ve volním čase navštívit.
 • Vhodné pro snowboardisty, několik snowparků.
 • Noční lyžování čvtrky a soboty.
 • Vhodné pro rodiny s dětmi - dětský park, doprovodný program - soutěže, hry a hudba.

Nevýhody

 • Menší délka sjezdovek - celkově kolem 20 kilometrů sjezdovek.

Sjezdovky a běžkařské trati

 • Délka sjezdovky 6 km
 • Délka sjezdovky 14 km
 • Délka sjezdovky 1 km
 • Délka běžkařské trati 37 km

Předpověď počasí

Lanovky a vleky

 • kabinové 0 ×
  Kabiny
 • sedačkové 4 ×
  Sedačky
 • vleky 0 ×
  Vleky

Možnosti v areálu

 • Snowpark Snowpark
 • Dětský park Dětský park
 • Noční lyžování Noční lyžování
 • Umělé zasněžování Umělé zasněžování

Stáhnout mapu skiareálu

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 21 °C v noci 12 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 26 °C v noci 13 °C

 • Pátek 27 °C v noci 10 °C

 • Sobota 27 °C v noci 12 °C

 • Neděle 28 °C v noci 14 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec