Velmi pěkná dovolená v krásném prostředí.
StravaStrava luxusní, snídaně byly bohaté, nač si jen vzpomeneš, velký výběr koláčů a sladkého čerstvého pečiva. Večeře krásně servírované a velmi chutné, plus zeleninový bar, stále doplňovaný. Každý den jiné menu. Milá a rychlá obsluha, na požádání jsme dostali i zmrzlinu.
UbytováníU cestovní kanceláře jsem objednávala třílůžkový pokoj, bohužel při vyřizování zájezdu byl přítomen pouze manžel a zaplatili jsme dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, což jsme si bohužel nevšimli. Přistýlka byla jen o 300,- Kč lacinější než klasické lůžko na celý týden, jen velikost pro dospělého byla jaksi nedostačující. Tomu odpovídala i velikost pokoje, takže taková krabička od sirek. Nicméně velmi pěkně zařízený a vkusný pokojíček, ale opravdu pro dva.
SlužbySnažili se nám vyjít vstříc s výměnou pokoje za větší.
SportSjezdovky skvěle upravené. Některé lanovky jsou starší, pomalejší a bez ochranného plexi, ale to se dá prominout.