Hotel Garden

Hodnocení: 3/5

Itálie, Paganella, Andalo

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od centra města Centrum 1000 m
  • Vzdálenost od sjezdovky Sjezdovka 800 m
  • TV TV ano
  • Minibar, Bar Minibar ano
  • Klidná lokalita Klidná lokalita ano
  • Zastávka skibusu Zastávka skibusu ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
  • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Eliška Ž.

Hodnocení 4,6 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Jelikož jsem si jela hlavně zalyžovat hodnotím pozitivně, středisko je skvělé, mnoho sjezdovek, mezi kterými se dá přejíždět, díky velikosti se lidé docela rozptýlí, takže nebyly ani fronty.
Autobusová doprava- řidiči byli tak trošku jak Pat a Mat, takoví kutilové, ale dopravili nás v pořádku.
Paní delegátka- byla viděna jen v den příjezdu, rozdala skipasy a už jsme ji neviděli. Byla lehce zmatená (částečně pochopitelné, spousta čechů přes Kormidlo v Andalu), nahlásila špatnou barvu linky skibusu, tak se půlka zájezdu projela dokola po Andalu. Jinak na konci měla předávat info co a kam s věcmi v den odjezdu- nakonec jsme si domluvili na hotelu jinak.

Jelikož jsem si jela hlavně zalyžovat hodnotím pozitivně, středisko je skvělé, mnoho sjezdovek, mezi kterými se dá přejíždět, díky velikosti se lidé docela rozptýlí, takže nebyly ani fronty.
Autobusová doprava- řidiči byli tak trošku jak Pat a Mat, takoví kutilové, ale dopravili nás v pořádku.
Paní delegátka- byla viděna jen v den příjezdu, rozdala skipasy a už jsme ji neviděli. Byla lehce zmatená (částečně pochopitelné, spousta čechů přes Kormidlo v Andalu), nahlásila špatnou barvu linky skibusu, tak se půlka zájezdu projela dokola po Andalu. Jinak na konci měla předávat info co a kam s věcmi v den odjezdu- nakonec jsme si domluvili na hotelu jinak.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Sport 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Strava

V hotelu byla bufetová snídaně s tím, že byla typicky italsky širší nabídka sladkého- několik druhů Müsli a cereálií, marmelády, croisanty, bagetky, sušenky, džus, ....
Večeře pak byly po italsku ze 4 chodů- salát (salátový bar s možností dochucení balzamikem, olivovým olejem, viným octem, sůl, pepř), těstoviny, hlavní chod s masem a dezert. Hlavní chod si člověk vybrat nemohl- celý zájezd jsme dostali vždy stejné jídlo. Placené nápoje. Mimochodem měli dobré víno.


V městečku je pak možnost koupit, ochutnat typické a místní produkty: sýry, uzeniny, "speck" atd.

Ubytování

Ubytování v pořádku, jen sem tam upadený termostat na radiátoru- nevhodně umístěné u země, takže do nich asi lidé často kopnou.
Každý den byl pokoj uklizen- což mě mile překvapilo.

Služby

- WiFi příliš nefungovala, ačkoli je slibována.
+ Každý den úklid pokoje.
+ Milý personál, mluví anglicky, německy, italsky. Lidský přístup, dá se s nimi domluvit.

Sport

Středisko suprové, sjezdovky upravované, nejsou vleky pouze sedačky, kabinky a v "ski school" částech pásy. Dostatečně dlouhé sjezdovky. Bohužel kvalita sněhu v nižších polohách střediska už se spíše podobala v této době jezeru.
Spousta lyžařských škol, různé občerstvení u sjezdovek, záchody se také v případě potřeby našly a byly slušné. Jen občas mi vadily uzavřené sjezdovky, na kterých probíhaly závody, soustředění ski týmů, atd.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Eliška Ž.

Hodnocení 4,6 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Jelikož jsem si jela hlavně zalyžovat hodnotím pozitivně, středisko je skvělé, mnoho sjezdovek, mezi kterými se dá přejíždět, díky velikosti se lidé docela rozptýlí, takže nebyly ani fronty.
Autobusová doprava- řidiči byli tak trošku jak Pat a Mat, takoví kutilové, ale dopravili nás v pořádku.
Paní delegátka- byla viděna jen v den příjezdu, rozdala skipasy a už jsme ji neviděli. Byla lehce zmatená (částečně pochopitelné, spousta čechů přes Kormidlo v Andalu), nahlásila špatnou barvu linky skibusu, tak se půlka zájezdu projela dokola po Andalu. Jinak na konci měla předávat info co a kam s věcmi v den odjezdu- nakonec jsme si domluvili na hotelu jinak.

Jelikož jsem si jela hlavně zalyžovat hodnotím pozitivně, středisko je skvělé, mnoho sjezdovek, mezi kterými se dá přejíždět, díky velikosti se lidé docela rozptýlí, takže nebyly ani fronty.
Autobusová doprava- řidiči byli tak trošku jak Pat a Mat, takoví kutilové, ale dopravili nás v pořádku.
Paní delegátka- byla viděna jen v den příjezdu, rozdala skipasy a už jsme ji neviděli. Byla lehce zmatená (částečně pochopitelné, spousta čechů přes Kormidlo v Andalu), nahlásila špatnou barvu linky skibusu, tak se půlka zájezdu projela dokola po Andalu. Jinak na konci měla předávat info co a kam s věcmi v den odjezdu- nakonec jsme si domluvili na hotelu jinak.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Sport 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Strava

V hotelu byla bufetová snídaně s tím, že byla typicky italsky širší nabídka sladkého- několik druhů Müsli a cereálií, marmelády, croisanty, bagetky, sušenky, džus, ....
Večeře pak byly po italsku ze 4 chodů- salát (salátový bar s možností dochucení balzamikem, olivovým olejem, viným octem, sůl, pepř), těstoviny, hlavní chod s masem a dezert. Hlavní chod si člověk vybrat nemohl- celý zájezd jsme dostali vždy stejné jídlo. Placené nápoje. Mimochodem měli dobré víno.


V městečku je pak možnost koupit, ochutnat typické a místní produkty: sýry, uzeniny, "speck" atd.

Ubytování

Ubytování v pořádku, jen sem tam upadený termostat na radiátoru- nevhodně umístěné u země, takže do nich asi lidé často kopnou.
Každý den byl pokoj uklizen- což mě mile překvapilo.

Služby

- WiFi příliš nefungovala, ačkoli je slibována.
+ Každý den úklid pokoje.
+ Milý personál, mluví anglicky, německy, italsky. Lidský přístup, dá se s nimi domluvit.

Sport

Středisko suprové, sjezdovky upravované, nejsou vleky pouze sedačky, kabinky a v "ski school" částech pásy. Dostatečně dlouhé sjezdovky. Bohužel kvalita sněhu v nižších polohách střediska už se spíše podobala v této době jezeru.
Spousta lyžařských škol, různé občerstvení u sjezdovek, záchody se také v případě potřeby našly a byly slušné. Jen občas mi vadily uzavřené sjezdovky, na kterých probíhaly závody, soustředění ski týmů, atd.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...