Ariston Hodnocení: 3/5
od 5 490 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 5 490 Kč za os.
od 14 700 Kč za os.
od 10 210 Kč za os.
od 9 700 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 67 hodnocení)
Gabriela Fojcikova
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S dovolenou byli všichni tři účastníci spokojení. Jediné, co nám vadilo a za co jsem strhla 3 hvězdičky v celkovém hodnocení je způsob dopravy. Pro nás z Moravy je neskutečně vyčerpávající strávit téměř polovinu času v autobuse na cestě z Frýdku Místku do Itálie "sběrem" všech klientů snad z celé České republiky a ještě přestupování a přebalování všech zavazadel do jiného autobusu. Doprava by se měla vyřešit lépe, ať člověk netráví na cestě tolik hodin...
S dovolenou byli všichni tři účastníci spokojení. Jediné, co nám vadilo a za co jsem strhla 3 hvězdičky v celkovém hodnocení je způsob dopravy. Pro nás z Moravy je neskutečně vyčerpávající strávit téměř polovinu času v autobuse na cestě z Frýdku Místku do Itálie "sběrem" všech klientů snad z celé České republiky a ještě přestupování a přebalování všech zavazadel do jiného autobusu. Doprava by se měla vyřešit lépe, ať člověk netráví na cestě tolik hodin...
Strava super - že byla i italská, někdy jsme se na jiných zájezdech bohužel setkali s "neitalskou" kuchyní, což pro nás bylo zklamání...
UbytováníSpokojená, odpovídá ceně, vana v koupelně důležitá pro relaxaci po celodenním lyžování.
Službyodpovídá ceně a kategorii, personál milý, ochotný...děti kritizovaly, že na pokojích není Wi-Fi, ale já byla ráda, aspoň jsme měli prostor na trávení volného času společně a ne na mobilech...což nakonec sami uznali :-)
SportMoc spokojení, menší areál nás naopak překvapil velmi kvalitními sjezdovkami - široké, dobře upravené, sklonitější na fajn zalyžování.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jaroslav R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Gabriela Fojcikova
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S dovolenou byli všichni tři účastníci spokojení. Jediné, co nám vadilo a za co jsem strhla 3 hvězdičky v celkovém hodnocení je způsob dopravy. Pro nás z Moravy je neskutečně vyčerpávající strávit téměř polovinu času v autobuse na cestě z Frýdku Místku do Itálie "sběrem" všech klientů snad z celé České republiky a ještě přestupování a přebalování všech zavazadel do jiného autobusu. Doprava by se měla vyřešit lépe, ať člověk netráví na cestě tolik hodin...
S dovolenou byli všichni tři účastníci spokojení. Jediné, co nám vadilo a za co jsem strhla 3 hvězdičky v celkovém hodnocení je způsob dopravy. Pro nás z Moravy je neskutečně vyčerpávající strávit téměř polovinu času v autobuse na cestě z Frýdku Místku do Itálie "sběrem" všech klientů snad z celé České republiky a ještě přestupování a přebalování všech zavazadel do jiného autobusu. Doprava by se měla vyřešit lépe, ať člověk netráví na cestě tolik hodin...
Strava super - že byla i italská, někdy jsme se na jiných zájezdech bohužel setkali s "neitalskou" kuchyní, což pro nás bylo zklamání...
UbytováníSpokojená, odpovídá ceně, vana v koupelně důležitá pro relaxaci po celodenním lyžování.
Službyodpovídá ceně a kategorii, personál milý, ochotný...děti kritizovaly, že na pokojích není Wi-Fi, ale já byla ráda, aspoň jsme měli prostor na trávení volného času společně a ne na mobilech...což nakonec sami uznali :-)
SportMoc spokojení, menší areál nás naopak překvapil velmi kvalitními sjezdovkami - široké, dobře upravené, sklonitější na fajn zalyžování.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Hana Mizeríková
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Až na počasí, které letos nevyšlo, dovolená fajn.
Až na počasí, které letos nevyšlo, dovolená fajn.
snídaně skvělé, večeře jedna super, druhá žádný gurmánský zážitek, na sjezdovce taky moc velký výběr nebyl
UbytováníPokoj čistý, celkově pěkný hotel
Službyna celém hotelu jsme byli jen čtyři, těžko popisovat služby, pokud jsme ale něco potřebovali, personál ochotně poradil
Sportsjezdovky dobré, upravené
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Monika Schifflerová
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělé
Skvělé
Dobré
UbytováníSkvělé
SlužbySkvělé
SportSkvělé
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Lucie Kubů
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vzhledem k tomu, že bylo dobré počasí a nikdo se nezranil - tak super.
Vzhledem k tomu, že bylo dobré počasí a nikdo se nezranil - tak super.
Velmi italská. Snídaně super, ale večeře byly vždy překvapením. Ale rozhodně to nebylo špatné. Jen večeře od 19:30 hodin jsou dost pozdě, hlavně pro děti.
UbytováníUbytování v pohodě. Jen, kdyby byla na pokoji rychlovarná konvice, tak by to vůbec nebylo špatné. Jinak čisté, teplo i teplá voda. Pokoj dostatečně velký i zařízený.
SlužbyV pořádku.
SportSuper, pěkné, pohodovka. Doporučuji i pro děti.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jiří Rus
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dobře zorganizovaný zájezd, vše fungovalo, jak mělo.
Příjemně překvapila vstřícnost a ochota řidičů autobusů, i taková drobnost, jako skutečně použitelná toaleta v buse.
Výborná poloha hotelu i dobré služby delegáta.
Dobře zorganizovaný zájezd, vše fungovalo, jak mělo.
Příjemně překvapila vstřícnost a ochota řidičů autobusů, i taková drobnost, jako skutečně použitelná toaleta v buse.
Výborná poloha hotelu i dobré služby delegáta.
Strava neočekávaně výborná co do kvality a množství.
Jen by hodně pomohlo, kdyby se k první večeři dostavil delegát a vysvětlil, jak to bude probíhat, co se očekává od strávníků ohledně objednávání jednotlivých chodů a návaznosti konzumace. První večer to bylo hodně rozpačité jak ze strany strávníků, tak personálu. Druhý věčer už se odpozorovalo co a jak a šlo to hladce.
Vybavení pokoje neodpovídalo propagačním foto pokojů daného hotelu z prospektu.
Místo dvou dvoulůžkových pokojů uvedených ve smlouvě jsme nakonec dostali jeden pokoj čtyřlůžkový. Nevadilo nám to (jsme rodina), byl plně použitelný, prostorný, s vlastním sociálním zařízením ale :
Nábytek starý, místy poškozený
Sociální zařízení dtto, pár věcí nefunkčních
Výhled z pokoje na terasu (střechu) za hotelem s větráky kuchyně obloženými nepořádkem.
Cenu zájezdu jsme pokládali za velmi příznivou, tudíž z našeho pohledu jsme jednodušší ubytování plně akceptovali - jen bychom byli méně zaskočeni, kdyby o jednodušším ubytování byla zmínka už v prezentaci zájezdu.
Služby hotelu bez problému.
Ocenili jsme zejména přidělení místnosti k převléknutí a uskladnění věcí při příjezdu i odjezdu. Domluvit se přímo s personálem je ale oříšek, a to manželka je němčinářka a angličtinářka.
V souladu s očekáváním. Jen mě tedy oproti jiným střediskům překvapilo poměrně časté odstavení části lanovek z provozu a tím pak nechutné fronty a tlačenice na těch zbylých.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...