Club Hotel Angelini (Bellaria) Hodnocení: 3/5
od 8 090 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 8 090 Kč za os.
od 4 290 Kč za os.
od 3 690 Kč za os.
od 2 500 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)
Nikol Oberreiterová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla super i když nám 3 dny pršelo užily jsme si to i tak na maximum . A pak se i udělalo krásně.Až na pláž tu popisuji níže.A nedoporučuji pro rodiny s dětmi. Rimini je super ale pro mladý pár který bude oblézat diskotéky a kluby.A kterému nebudou vadit prostitutky přímo na hlavní třídě kterých tam bylo doopravdy moc. Dcerka je ještě malá na to aby chápala co to je,ale nevím jak bych to vysvětlovala staršímu dítěti na co ty paní tam čekají.
Dovolená byla super i když nám 3 dny pršelo užily jsme si to i tak na maximum . A pak se i udělalo krásně.Až na pláž tu popisuji níže.A nedoporučuji pro rodiny s dětmi. Rimini je super ale pro mladý pár který bude oblézat diskotéky a kluby.A kterému nebudou vadit prostitutky přímo na hlavní třídě kterých tam bylo doopravdy moc. Dcerka je ještě malá na to aby chápala co to je,ale nevím jak bych to vysvětlovala staršímu dítěti na co ty paní tam čekají.
Pláž?.... tak to byla totální katastrofa nic odpornějšího sem nikdy v životě neviděla....Dítě sem ani nenechala běhat bosý po pláži ze strachu co si píchne do nohy. Všude se válely použité kondomy,vložky tampony připadala jsem si že ležím v popelníku nedopalek vedle nedopalku. A co mě už dostalo když se tam válela injekční stříkačka. to mě opravdu polil smrtelný pot. Nedokážu si představit kdyby na to malá šloupla. No hrůza.A kolik sem potkala vložek v moři??? HUMUS!
StravaStravování jsme měly vlastní.
UbytováníApartmány byly krásné opravdu sem to ani nečekala že za tak málo peněz to bude tak pěkné.Bylo všude čisto. Každý den uklízečka vytírala podlahu vynášela koše ze společných prostorů.Celkový apartmán byl vybavený.Opravdu moc pěkné.
SlužbyOchotní a mílí
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Filtrovat recenze
Nikol Oberreiterová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla super i když nám 3 dny pršelo užily jsme si to i tak na maximum . A pak se i udělalo krásně.Až na pláž tu popisuji níže.A nedoporučuji pro rodiny s dětmi. Rimini je super ale pro mladý pár který bude oblézat diskotéky a kluby.A kterému nebudou vadit prostitutky přímo na hlavní třídě kterých tam bylo doopravdy moc. Dcerka je ještě malá na to aby chápala co to je,ale nevím jak bych to vysvětlovala staršímu dítěti na co ty paní tam čekají.
Dovolená byla super i když nám 3 dny pršelo užily jsme si to i tak na maximum . A pak se i udělalo krásně.Až na pláž tu popisuji níže.A nedoporučuji pro rodiny s dětmi. Rimini je super ale pro mladý pár který bude oblézat diskotéky a kluby.A kterému nebudou vadit prostitutky přímo na hlavní třídě kterých tam bylo doopravdy moc. Dcerka je ještě malá na to aby chápala co to je,ale nevím jak bych to vysvětlovala staršímu dítěti na co ty paní tam čekají.
Pláž?.... tak to byla totální katastrofa nic odpornějšího sem nikdy v životě neviděla....Dítě sem ani nenechala běhat bosý po pláži ze strachu co si píchne do nohy. Všude se válely použité kondomy,vložky tampony připadala jsem si že ležím v popelníku nedopalek vedle nedopalku. A co mě už dostalo když se tam válela injekční stříkačka. to mě opravdu polil smrtelný pot. Nedokážu si představit kdyby na to malá šloupla. No hrůza.A kolik sem potkala vložek v moři??? HUMUS!
StravaStravování jsme měly vlastní.
UbytováníApartmány byly krásné opravdu sem to ani nečekala že za tak málo peněz to bude tak pěkné.Bylo všude čisto. Každý den uklízečka vytírala podlahu vynášela koše ze společných prostorů.Celkový apartmán byl vybavený.Opravdu moc pěkné.
SlužbyOchotní a mílí
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.