Cormoran Hodnocení: 4/5
od 3 800 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 3 800 Kč za os.
od 3 990 Kč za os.
od 8 090 Kč za os.
od 6 500 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 18 hodnocení)
Marcela Kodetová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem z dovolené je výborný, jen v sezóně je tam o trochu více lidí než jsem zvyklá ????. Spousta možností v okolí na různé typy výletů. Místní lidé milý a moc ochotný s čímkoliv pomoct nebo poradit . Spousta zážitků!
Celkový dojem z dovolené je výborný, jen v sezóně je tam o trochu více lidí než jsem zvyklá ????. Spousta možností v okolí na různé typy výletů. Místní lidé milý a moc ochotný s čímkoliv pomoct nebo poradit . Spousta zážitků!
Pláž rozlehlá,písčitá ,moře čisté,žádné řasy jen občas sem tam naka medúza ,bylo možné si zaplatit projížďky na lodi ,nebo si zapujcit slapadlo a jiné vodní atrakce. Každodenní program pro deti nebo rozdávání svačinek na pláži bylo překvapující a faj pro rodiče s dětmi ????.
StravaStravování jsme měli polopenzi. Snídaně v podobě bufetu , v covidove době jsme si nenandavali sami na talíř ale vždy u bufetu stal číšník a mi mu říkali co chceme takže to nebyl problém a večeře o třech chodech + salatový bar = naprostá spokojenost.
Ubytování ve tří hvězdičkovém hotelu splnilo svá očekávání v dobrém slova smyslu , na pokoj jsme chodili se jen vyspat ,takže za mě dobré. Dokonce u hotelu mají i menší hřiště pro deti tak to bylo super. Je to rodinný hotel s moc příjemným lidmi .
SlužbyKaždodenní úklid pokoje , naprostá spokojenost. Na recepci si šlo vyřídit vstupné na různé zábavné parky a pod. takže to bylo také perfektní, nemuseli jsme čekat tak dlouhé fronty na lístky. Více služeb hotelu jsme nepotřebovali.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Hynek Doležal
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Výborná
Výborná
Výborná
UbytováníVynikající
SlužbySkvělé
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
Marcela Kodetová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem z dovolené je výborný, jen v sezóně je tam o trochu více lidí než jsem zvyklá ????. Spousta možností v okolí na různé typy výletů. Místní lidé milý a moc ochotný s čímkoliv pomoct nebo poradit . Spousta zážitků!
Celkový dojem z dovolené je výborný, jen v sezóně je tam o trochu více lidí než jsem zvyklá ????. Spousta možností v okolí na různé typy výletů. Místní lidé milý a moc ochotný s čímkoliv pomoct nebo poradit . Spousta zážitků!
Pláž rozlehlá,písčitá ,moře čisté,žádné řasy jen občas sem tam naka medúza ,bylo možné si zaplatit projížďky na lodi ,nebo si zapujcit slapadlo a jiné vodní atrakce. Každodenní program pro deti nebo rozdávání svačinek na pláži bylo překvapující a faj pro rodiče s dětmi ????.
StravaStravování jsme měli polopenzi. Snídaně v podobě bufetu , v covidove době jsme si nenandavali sami na talíř ale vždy u bufetu stal číšník a mi mu říkali co chceme takže to nebyl problém a večeře o třech chodech + salatový bar = naprostá spokojenost.
Ubytování ve tří hvězdičkovém hotelu splnilo svá očekávání v dobrém slova smyslu , na pokoj jsme chodili se jen vyspat ,takže za mě dobré. Dokonce u hotelu mají i menší hřiště pro deti tak to bylo super. Je to rodinný hotel s moc příjemným lidmi .
SlužbyKaždodenní úklid pokoje , naprostá spokojenost. Na recepci si šlo vyřídit vstupné na různé zábavné parky a pod. takže to bylo také perfektní, nemuseli jsme čekat tak dlouhé fronty na lístky. Více služeb hotelu jsme nepotřebovali.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Gabriela Jindrová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jedná se o menší rodinný hotel, který je v klidné ulici, velmi blízko pláže.
Jedná se o menší rodinný hotel, který je v klidné ulici, velmi blízko pláže.
Nejbližší pláž (ca 200 m) byla s plážovým servisem (120 EUR pro tři lidi na týden), který byl výborný, o 50 m dále byla volná pláž, kam lze přinést své lehátko a slunečník - zdarma.
StravaBufetová snídaně byla servírována číšníkem, nabídka jídla byla skromná (mně např. chyběla zelenina a ovoce), stejná každý den.
UbytováníPokoj byl moderně vybaven - klimatizace, televize, pěkná koupelna - ale pro tři lidi byl dost malý. Úklid probíhal každý den.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zdeněk Vegner
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělé místo v blízkosti jsou krásná místa která lze navštívit(San Marino,Benátky,Florencie a další různé výlety třeba lodí) zábavy se taky najde dost doporučujeme park Miralandia.
Skvělé místo v blízkosti jsou krásná místa která lze navštívit(San Marino,Benátky,Florencie a další různé výlety třeba lodí) zábavy se taky najde dost doporučujeme park Miralandia.
Hotel téměř u pláže 2-3 minuty a jste tam, pláž je veliká místa dostatek moře taky super
StravaHezké přivítání v jídelně jídlo výborné, mořské speciality od všeho kousek jen nám k snídani chyběla zelenina.
UbytováníUbytování skvělé za tu cenu jen nám chyběla lednička
SlužbyZa tu cenu je to výborný hotel majitel je příjemný a starostlivý snaží se aby byli všichni spokojeni i personál hned všechno zařídí nebo poradí
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Vít V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
hotel je velice příjemný, příjemná obsluha, majitel je starostlivý, ochotný, vřele doporučuji. Hotel je sice starší, ale v pořádku, opravdu vše vynahradí ochota a milí lidé, rozhodně bych se sem vrátil, jen to parkování, ale to je v Itálii normální, každý centimetr se počítá
hotel je velice příjemný, příjemná obsluha, majitel je starostlivý, ochotný, vřele doporučuji. Hotel je sice starší, ale v pořádku, opravdu vše vynahradí ochota a milí lidé, rozhodně bych se sem vrátil, jen to parkování, ale to je v Itálii normální, každý centimetr se počítá
!! Invia hotel inzeruje jako slunečník a lehátka zdarma, ale to není pravda!!! pokud chcete tento servis platí se extra, v srpnu cca 75 euro za 6 dnů, což mne překvapilo, když v Itálii jsem se s tím setkal poprvé. Je to nemilé překvapení pro nepřipravené!! lehátka a slunečníky jsou umístěny dál od vody, tedy pokud máte děti, tak se to ani nevyplatí, jinak pláže jsou ok, zejména pro děti, rozdělená do jednotlivých úseků, kde je zdarma dětský klub, sprchy, WC apod., pro děti všude prolejzačky a houpačky, moře úžasně teplé
Stravastrava pestrá, výborná, vynikající, překvapivě si lze i přidat
Ubytovánípokoj byl menší, ale v pořádku, úklid byl také dobrý
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jiří H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
.
.
Pláž byla od hotelu blízko. Moře i pláž docela čisté.
StravaSnídaně celkem fajn, výběr ze sladkého i slaného. O večeřích se to ale říct nedá. Salátový bar nikdo nedoplňuje, takže si nabere prvních 10-15 lidí a na ostatních 30-40 zbude jen to, co nikdo nechce.
K večeři byl vždy výběr ze dvou jídel - polívka / těstoviny a druhý chod nějaký kus masa nebo salámu bez přílohy (což se odráží i na výběru ze salátového baru kde sice brambory, jako jediná normální přílohy byly, ale jen pro velmi omezený počet lidí). Z večeří jsme tedy odcházeli hladoví.
Vybavení pokoje bylo vyhovující.
SlužbyVše předražené, nakonec nás hotel obral o 18 Euro, který si připsal na celotýdenní lístek s nápoji.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...