Marek T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 5 890 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Destinace: Marebello - Rimini Kategorie hotelu: 3 hvězdičky
Pokoje mají vlastní sociální zařízení, balkon, klimatizaci, trezor, sprchový kout, fén, satelitní TV, Wi-Fi. Jednolůžkové pokoje mohou být bez balkonu (na vyžádání). Vícelůžkové pokoje s palandou. Dítě (pokud je povoleno) nemá vlastní postel (spí v posteli s rodiči, maximálně 1 dítě). Dětská postýlka na vyžádání, v závislosti na dostupnosti.
MŮŽETE SI REZERVOVAT JEDEN Z NÁSLEDUJÍCÍCH STRAVOVACÍCH PLÁNŮ V ZÁVISLOSTI OD DOSTUPNOSTI: Pokoj se snídaní: [zahrnuje - snídani formou bufetu] nebo alternativně polopenze voda: [zahrnuje - snídani formou bufetu - večeři formou bufetu - 1/2 l vody na osobu a jídlo]
Není povoleno.
Hotel má celkem 47 pokojů, recepci, bar, restauraci, výtah. Wi-Fi připojení je k dispozici v celém hotelu zdarma.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 4 hodnocení)
Marek T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Michaela N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla moc pěkná. V hotelu nás ihned nechali odložit věci, zajít na toaletu atd. Pokoj jsme měli připraven v 11:30 (ač nám CK napsala že až ve 14, tudíž nás to moc potěšilo.) V den odjezdu (až 20:15) jsme museli opustit pokoj do 10 hodin, ale na recepci byli velice ochotní a nechali nám prostor na věci i přístup k wc, až do večera.
Cesta autobusem byla náročná, hlavně protože byl dvoupatrový a již v ČR, než nás vyzvedl nabral zpozdění.
Info o dovolené chodí týden předem, což mi přijde dost pozdě, ale co se dá dělat.
Přesto za vše děkujeme a chválíme :)
Dovolená byla moc pěkná. V hotelu nás ihned nechali odložit věci, zajít na toaletu atd. Pokoj jsme měli připraven v 11:30 (ač nám CK napsala že až ve 14, tudíž nás to moc potěšilo.) V den odjezdu (až 20:15) jsme museli opustit pokoj do 10 hodin, ale na recepci byli velice ochotní a nechali nám prostor na věci i přístup k wc, až do večera.
Cesta autobusem byla náročná, hlavně protože byl dvoupatrový a již v ČR, než nás vyzvedl nabral zpozdění.
Info o dovolené chodí týden předem, což mi přijde dost pozdě, ale co se dá dělat.
Přesto za vše děkujeme a chválíme :)
Pláž je opravdu 100 metrů od hotelu, je to přes 1 silnici. Pláž je plná lehátek, které je možné zaplatit, nebo ležet až u moře, za cedulí, kde se neplatí. Písčitá pláž bývá čistá, uklízí tam denně. Každý den 2x probíhá plážové cvičení/tance se zkušenými tanečníky.
Na pláži je molo pro lodě, za 6 eur se tam dá najít pěkná hodinová plavba.
Měli jsme polopenzi. Snídaně - výběr ze sladkého i slaného (croisanty, housky, tousty, nutella, med, máslo, džem, šunka, salám, sýr, musli, jogurt....) a káva, džus.
Večeře - salátový bar (velký výběr zeleniny - chléb k tomu), poté výběr z polévky nebo těstovin (doporučuji těstoviny), a následuje hlavní jídlo (též výběr ze dvou). Na závěr většinou ovoce nebo buchta.
Ubytování odpovídá ***, pokoj pro 2 - postele, noční stolky, skříň na oblečení, stolek se zrcadlem, malý trezor ve skříni, koupelna - fén, sprcha, bidet, wc, umyvadlo.
Každý den úklid, výměna podložky u sprchy, ložní prádlo a ručníky dle potřeby - stačí položit na postel před úklidem (ten je cca v 10 - 12h). Balkon se židlí.
Hotel byl pěkný, lidi velice milí. Dorozumíte se základy angličtiny, potěší je, když třeba jen pozdravíte italsky.
Je možné posadit se a dát si třeba kávu či pivo před recepcí, či venku před hotele, kde je posezení i houspačka pro odpočinek.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
Michaela N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla moc pěkná. V hotelu nás ihned nechali odložit věci, zajít na toaletu atd. Pokoj jsme měli připraven v 11:30 (ač nám CK napsala že až ve 14, tudíž nás to moc potěšilo.) V den odjezdu (až 20:15) jsme museli opustit pokoj do 10 hodin, ale na recepci byli velice ochotní a nechali nám prostor na věci i přístup k wc, až do večera.
Cesta autobusem byla náročná, hlavně protože byl dvoupatrový a již v ČR, než nás vyzvedl nabral zpozdění.
Info o dovolené chodí týden předem, což mi přijde dost pozdě, ale co se dá dělat.
Přesto za vše děkujeme a chválíme :)
Dovolená byla moc pěkná. V hotelu nás ihned nechali odložit věci, zajít na toaletu atd. Pokoj jsme měli připraven v 11:30 (ač nám CK napsala že až ve 14, tudíž nás to moc potěšilo.) V den odjezdu (až 20:15) jsme museli opustit pokoj do 10 hodin, ale na recepci byli velice ochotní a nechali nám prostor na věci i přístup k wc, až do večera.
Cesta autobusem byla náročná, hlavně protože byl dvoupatrový a již v ČR, než nás vyzvedl nabral zpozdění.
Info o dovolené chodí týden předem, což mi přijde dost pozdě, ale co se dá dělat.
Přesto za vše děkujeme a chválíme :)
Pláž je opravdu 100 metrů od hotelu, je to přes 1 silnici. Pláž je plná lehátek, které je možné zaplatit, nebo ležet až u moře, za cedulí, kde se neplatí. Písčitá pláž bývá čistá, uklízí tam denně. Každý den 2x probíhá plážové cvičení/tance se zkušenými tanečníky.
Na pláži je molo pro lodě, za 6 eur se tam dá najít pěkná hodinová plavba.
Měli jsme polopenzi. Snídaně - výběr ze sladkého i slaného (croisanty, housky, tousty, nutella, med, máslo, džem, šunka, salám, sýr, musli, jogurt....) a káva, džus.
Večeře - salátový bar (velký výběr zeleniny - chléb k tomu), poté výběr z polévky nebo těstovin (doporučuji těstoviny), a následuje hlavní jídlo (též výběr ze dvou). Na závěr většinou ovoce nebo buchta.
Ubytování odpovídá ***, pokoj pro 2 - postele, noční stolky, skříň na oblečení, stolek se zrcadlem, malý trezor ve skříni, koupelna - fén, sprcha, bidet, wc, umyvadlo.
Každý den úklid, výměna podložky u sprchy, ložní prádlo a ručníky dle potřeby - stačí položit na postel před úklidem (ten je cca v 10 - 12h). Balkon se židlí.
Hotel byl pěkný, lidi velice milí. Dorozumíte se základy angličtiny, potěší je, když třeba jen pozdravíte italsky.
Je možné posadit se a dát si třeba kávu či pivo před recepcí, či venku před hotele, kde je posezení i houspačka pro odpočinek.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Marek T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...