San Paolo Hodnocení: 3/5
od 17 002 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 17 002 Kč za os.
od 2 225 Kč za os.
od 10 769 Kč za os.
od 7 390 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)
Miroslav R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Po 15 letech dovolených na řeckých ostrovech jsme chtěli zkusit novou destinaci - Sardinii. Chci se tímto omluvit všem mým Řekům a s pokorou se příští rok vrátit do jejich otevřené náruče. Byli jsme na jižní části Sardinie (oblast Pula): moře a pláž nádherné, ale služby na úrovni obecního rybníku. Na pláži budky, kde dostanete kávu, zmrzlinu, pití z lahví. Že byste si šli večer sednout na dobré vínko a večeři??? Zapomeňte!!! Že probíhala první fáze EURA (3 zápasy denně) a že byste si zašli do hospůdky nebo baru na pláži zafandit??? Zapomeňte!!! Nic takového. Takže večer jsme si koupili lahvinku a seděli na balkonu.
Po 15 letech dovolených na řeckých ostrovech jsme chtěli zkusit novou destinaci - Sardinii. Chci se tímto omluvit všem mým Řekům a s pokorou se příští rok vrátit do jejich otevřené náruče. Byli jsme na jižní části Sardinie (oblast Pula): moře a pláž nádherné, ale služby na úrovni obecního rybníku. Na pláži budky, kde dostanete kávu, zmrzlinu, pití z lahví. Že byste si šli večer sednout na dobré vínko a večeři??? Zapomeňte!!! Že probíhala první fáze EURA (3 zápasy denně) a že byste si zašli do hospůdky nebo baru na pláži zafandit??? Zapomeňte!!! Nic takového. Takže večer jsme si koupili lahvinku a seděli na balkonu.
Pláž nádherná, písčitá. Moře skvělé - čisté, průzračné. Objeli jsme celý jih ostrova a zkostili, že nejkrásnější pláž byla ta naše.
StravaMěli jsme apartmány bez stravy - snídaně bez problémů. Poblíž velmi dobře zásobovaný obchod, kde bylo vše. V poledne a navečer jsme se ženou chtěli chodit do restaurací a ochutnávat slavné italské těstoviny a ryby. Objevili jsme JEDNU restauraci, kde otevírali v 19.30 hod - pizza výborná, pivo se nedalo pít.
UbytováníChtěli jsme apartmány - slušné. Ale - bez úklidu, bez výměny povlečení a ručníků!!!
SlužbyV hotelu jsme nebydleli. Služby na pláži prakticky nulové
Byla tato recenze užitečná? (3) (2)
Filtrovat recenze
Miroslav R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Po 15 letech dovolených na řeckých ostrovech jsme chtěli zkusit novou destinaci - Sardinii. Chci se tímto omluvit všem mým Řekům a s pokorou se příští rok vrátit do jejich otevřené náruče. Byli jsme na jižní části Sardinie (oblast Pula): moře a pláž nádherné, ale služby na úrovni obecního rybníku. Na pláži budky, kde dostanete kávu, zmrzlinu, pití z lahví. Že byste si šli večer sednout na dobré vínko a večeři??? Zapomeňte!!! Že probíhala první fáze EURA (3 zápasy denně) a že byste si zašli do hospůdky nebo baru na pláži zafandit??? Zapomeňte!!! Nic takového. Takže večer jsme si koupili lahvinku a seděli na balkonu.
Po 15 letech dovolených na řeckých ostrovech jsme chtěli zkusit novou destinaci - Sardinii. Chci se tímto omluvit všem mým Řekům a s pokorou se příští rok vrátit do jejich otevřené náruče. Byli jsme na jižní části Sardinie (oblast Pula): moře a pláž nádherné, ale služby na úrovni obecního rybníku. Na pláži budky, kde dostanete kávu, zmrzlinu, pití z lahví. Že byste si šli večer sednout na dobré vínko a večeři??? Zapomeňte!!! Že probíhala první fáze EURA (3 zápasy denně) a že byste si zašli do hospůdky nebo baru na pláži zafandit??? Zapomeňte!!! Nic takového. Takže večer jsme si koupili lahvinku a seděli na balkonu.
Pláž nádherná, písčitá. Moře skvělé - čisté, průzračné. Objeli jsme celý jih ostrova a zkostili, že nejkrásnější pláž byla ta naše.
StravaMěli jsme apartmány bez stravy - snídaně bez problémů. Poblíž velmi dobře zásobovaný obchod, kde bylo vše. V poledne a navečer jsme se ženou chtěli chodit do restaurací a ochutnávat slavné italské těstoviny a ryby. Objevili jsme JEDNU restauraci, kde otevírali v 19.30 hod - pizza výborná, pivo se nedalo pít.
UbytováníChtěli jsme apartmány - slušné. Ale - bez úklidu, bez výměny povlečení a ručníků!!!
SlužbyV hotelu jsme nebydleli. Služby na pláži prakticky nulové
Byla tato recenze užitečná? (3) (2)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...