• S účinností od 1.6.2022 Itálie ruší požadavek předkládat při vstupu do země certifikát o očkování či prodělání onemocnění Covid-19 nebo negativní výsledek testu.

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/covid_19.html

Hotel Futura Club Cala Fiorita

Itálie, Sardinie / Sardegna, Olbia

Více o ubytování

od 11 790 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 440 783

Charakteristika

Ideální resort pro strávení rodinné dovolené s rozmanitou nabídkou aktivit a v blízkosti krásné písečné pláže.

Poloha

Zrekonstruovaný resort v roce 2021 se nachází v Marina di Agrustos, na překrásném severovýchodním pobřeží Sardinie, cca 3 km do centra přístavního městečka Porto Ottiolu, kde najdete základní obchody s potravinami, bankomat, či rybárnu. Větší město Budoni je vzdáleno cca 5 km. Zde naleznete různé obchody s potravinami, suvenýry, butiky, lékárny, pohotovost, poštu, či kostel. Vzdálenost od letiště v Olbii 36 km (cca 40 min).

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, butik, centrální bar, baru u vstupu na pláž, dva bazény vybaveny lehátky a slunečníky do vyčerpání kapacity, dětský klub, animační programy v italském jazyce, vybavené hřiště pro děti, TV místnost, boutique, fitness, tenis, volejbal, stolní tenis, nehlídané parkoviště.

Ubytování

Hotel disponuje celkem 226 pokoji, které jsou zařízené v sardinském stylu a nachází se v řadových vilkách, které jsou obklopeny zelení, která se táhne až k pláži. Všechny pokoje jsou situovány v přízemí se samostatným vchodem a disponují vybavenou prostornou terasou a jsou vybaveny TV s plochou obrazovkou, telefonem, trezorem, minibarem (za příplatek), klimatizací, koupelnou se sprchou a fénem. Max. obsazenost pokojů jsou 4 dospělí. 4 lůžko je tvořeno palandou. Wi-fi k dispozici u recepce. Min. délka pobytu 7 nocí. V období 29.7.-26.8.2023 je možný nástup pouze v sobotu. Jednolůžkové a bezbariérové ​​pokoje k dispozici na vyžádání. Jednolůžkový pokoj není možné rezervovat v období 5.-26.8.2023. Check in: 17:00, Check out: 10:00

Stravování

SOFT ALL INCLUSIVE: Plná penze formou bufetu s nealkoholickými nápoji, džusy, vodou a točeným vínem během jídla v ceně. Otevřený bar od 9:30 do 23:00 s nealko nápoji, džusy a točenou vodou + odpolední svačina na baru. Stravování probíhá v prostorné klimatizované restauraci s pokrmy tradiční a národní kuchyně. 1x týdně typická sardinská večeře s nabídkou místních specialit. Na vyžádání k dispozici bezlepková strava (nutno sdělit při rezervaci). Pro nejmenší a jejich maminky je k dispozici dětská kuchyňka s asistencí otevřená pouze v době jídla. K dispozici: ohřívač lahví, mikrovlnka, základní jídla (zeleninový vývar a polévka, malé těstoviny, mléko, čerstvé ovoce, jogurty a ovocné šťávy). Jako pozornost na uvítanou pro hosty uvítací koktejl.

Pro děti

FUTURLANDIA: V kouzelném světě Futurlandie se o zábavu dětí stará proškolený personál. S maskotem „Futurotto“ stráví děti radostné dny plné emocí. Kids klub 3-6 let: hry ve vyhrazených prostorách, hry na pláži, sportovní a kreativní aktivity, večerní baby dance. Young klub 7-11 let: hry, soutěže a turnaje, divadelní laboratoř, vzdělávací aktivity, úvod do sportovních aktivit, ukázky a mini večerní show. X Club: exkluzivní klub věnovaný mládeži. Společně s personálem si teenageři užijí spoustu aktivit seskupených podle věku: Futura X Club Young 12-14 let a Futura X Club 15-17 let. Výzvy, sportovní turnaje, týmové hry na moři nebo u bazénu, show, kabarety a spousta muziky. Každý den jiná aktivita spojená s kreativitou a uměním. Tematické večery strávené společně s animátory a s novými přáteli.

Sport a animace

V ceně klubové karty mají klienti k dispozici: užívání 2 tenisových kurtů, hřiště na malou kopanou, plážový volejbal, ping pong, bazén pro dospělé s částí pro děti vybavený lehátky a slunečníky do vyčerpání kapacity. Denní a večerní animace s kolektivními kurzy tenisu, aquaerobiku, aerobiku, skupinové tance, sportovní turnaje, hry, kabaret a večerní vystoupení.

Pláž

Krásná písečná pláž s jemným pískem je od hotelu vzdálená cca 300-600 m (dle polohy pokoje). Plážový servis 1 slunečník a 2 lehátka od 3 řady dále na pokoj v ceně.

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování se soft all inclusive, klubovou kartu, služby delegáta (od 31.5. do 30.9.2023). VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se soft all inclusive, klubovou kartu, služby delegáta (od 31.5. do 30.9.2023).

Poplatky na místě

Nepovinné (fakultativní): Děti do 3 let: €20/den, zahrnuje postýlku a jídlo (nutno vyžádat předem).

Speciální nabídky

SLEVY FIRST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU: Při objednání do 31.3.2023 15 % z ceny ubytování pro pobyty do 1.7. a od 9.9.2023 10 % z ceny ubytování pro pobyty v období 2.7.-8.9.2023

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Informace o hotelu

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Ne 8:00-22:00 hod.

226 000 260

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 14 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec