Vladimíra Šulcová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2023
Vynikající dovolené v nádherné destinací,k moři 15km-lze i na kole,vinné sklípky v okolí, příjemný personál,naprostá cistota-kazdy den výměna prádla,výborná strava.Stacila nám pouze snídaně, která byla dostačující. Každému můžu takto krásnou dovolenou v překrásném prostředí Toskánska jen doporučit!!!
Vynikající dovolené v nádherné destinací,k moři 15km-lze i na kole,vinné sklípky v okolí, příjemný personál,naprostá cistota-kazdy den výměna prádla,výborná strava.Stacila nám pouze snídaně, která byla dostačující. Každému můžu takto krásnou dovolenou v překrásném prostředí Toskánska jen doporučit!!!
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)



