Fattoria Belvedere Hodnocení: 4/5
od 10 546 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 10 546 Kč za os.
od 3 245 Kč za os.
od 16 048 Kč za os.
od 15 818 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
silny zapach saponatov pri prichode, plaz 10min pesi- uzka, 2izbove je pre 4.os male, vada pekna dedina s dobrymi restauraciami, vhodne zobrat si bicykle,
silny zapach saponatov pri prichode, plaz 10min pesi- uzka, 2izbove je pre 4.os male, vada pekna dedina s dobrymi restauraciami, vhodne zobrat si bicykle,
mala - uzka plna nejakych rias kazde rano to aj cistili ale stale to tam bolo
platena bola sirsia ale ziež nič moc
vlastne, kuchyna vybavena dostatocne, boli sme v restauracii v rezidencii - pizza priemerna az podpriemerna by som povedal za tu cenu a platbu 2e za miesto na osobu
Ubytováníhned po otvoreni dveri vrazil do nosa silny zapach saponatov chvilu trvalo kym sa to vyvetralo, mali sme dvojizbovy boli sme tam dvaja ale urcite je to pre 4 osoby male, manzelska postel v spalni + jedna postel a ten gauc v kuchyni teda na spanie pre dlasiu osobu vhodny nieje , manzel. postel trocha makka ale vhodna pre mlade pary ...
sprchovy kut velmi maly 70cm x 70cm , cez steny velmi pocut z kazdej strany, v kuchyny v rohu opadavala stena asi vlhkost..
recepcia fajn, bazen sme nevyuzili ale bol v prevadzke, prve 3 dni nebolo zapnute vonkajsie osvetlenie na 4ty den svietilo kazde druhe svetlo a posledne dni svietili vsetky vonkajsie
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
silny zapach saponatov pri prichode, plaz 10min pesi- uzka, 2izbove je pre 4.os male, vada pekna dedina s dobrymi restauraciami, vhodne zobrat si bicykle,
silny zapach saponatov pri prichode, plaz 10min pesi- uzka, 2izbove je pre 4.os male, vada pekna dedina s dobrymi restauraciami, vhodne zobrat si bicykle,
mala - uzka plna nejakych rias kazde rano to aj cistili ale stale to tam bolo
platena bola sirsia ale ziež nič moc
vlastne, kuchyna vybavena dostatocne, boli sme v restauracii v rezidencii - pizza priemerna az podpriemerna by som povedal za tu cenu a platbu 2e za miesto na osobu
Ubytováníhned po otvoreni dveri vrazil do nosa silny zapach saponatov chvilu trvalo kym sa to vyvetralo, mali sme dvojizbovy boli sme tam dvaja ale urcite je to pre 4 osoby male, manzelska postel v spalni + jedna postel a ten gauc v kuchyni teda na spanie pre dlasiu osobu vhodny nieje , manzel. postel trocha makka ale vhodna pre mlade pary ...
sprchovy kut velmi maly 70cm x 70cm , cez steny velmi pocut z kazdej strany, v kuchyny v rohu opadavala stena asi vlhkost..
recepcia fajn, bazen sme nevyuzili ale bol v prevadzke, prve 3 dni nebolo zapnute vonkajsie osvetlenie na 4ty den svietilo kazde druhe svetlo a posledne dni svietili vsetky vonkajsie
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...