Petr Řehák
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
.
.
Snídaně- dostatečný výběr, nápojů i jídla. Večeře výběr ze dvou předkrmů nebo jedné polévky, dvou hlavních jídel a moučník, kvalita spíše podprůměrná,ale jist se to dalo.
UbytováníPokoj malý,ale útulný, denně uklizený. Bohužel jsme měli stejný termín jako Polská škola,tak bylo min. do půlnoci nemožné spát :/
SlužbyPersonál vstřícný a ochotný jen trošku problém s komunikací, hovoří pouze Italsky a někteří částečně anglicky.
SportNádherné veliké středisko cca 5min autem, možno také využít skibus přímo od hotelu. Jinak v blízkém okolí dalších několik středisek na vysoké úrovni.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







