Alena V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Kupovala jsem zájezd, tj. všechny služby by měly být v ceně. Doprava - sama jsem si musela dělat on-line odbavení, zdarma jen jedno malé zavazadlo.
Delegát - prý byl v ceně, nicméně v hotelu nebyl ani jednou a dobu vyzvednutí při zpáteční cestě mi musel zařídit recepční na hotelu, protože CK mi tam nenechala zprávu
Kupovala jsem zájezd, tj. všechny služby by měly být v ceně. Doprava - sama jsem si musela dělat on-line odbavení, zdarma jen jedno malé zavazadlo.
Delegát - prý byl v ceně, nicméně v hotelu nebyl ani jednou a dobu vyzvednutí při zpáteční cestě mi musel zařídit recepční na hotelu, protože CK mi tam nenechala zprávu
dobá
StravaVýborná
UbytováníVýborné
SlužbyVýborné
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)









