Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

 • Nutnost vyplnit elektronický formulář před cestou, následně se ukazuje obdržený QR kód na letišti
 • Potvrzení o bezinfekčnosti (EU COVID certifikát) je vyžadováno pouze od osob žijících v Praze
Cesta zpět do ČR
 • Nutný příjezdový formulář pro všechny
 • Očkované osoby (min. 14 dní po 2. dávce) a osoby s prodělaným onemocněním COVID-19 bez testů a samoizolace
 • Děti do 5,99 let bez nutnosti testů a příjezdového formuláře
 • Ostatní osoby musí nejpozději do 5 dnů po návratu podstoupit test, do té doby samoizolace

od 7 836 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 31 941

Poloha

Příjemný hotel se nachází v severní částí ostrova Fuerteventura, který je součástí souostroví Kanárské ostrovy v Atlantském oceánu. Tento ostrov je druhý největší ostrov v souostroví a s ostrovy Lanzarote a Gran Canaria tvoří provincii Las Palmas. Hotel leží na okraji turistického střediska El Cotillo.

Vybavení

Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, dále mají hosté k dispozici restauraci, bar, venkovní bazén a terasu na slunění, kde jsou lehátka a slunečníky připraveny zdarma.

Ubytování

Ubytování je nabízené ve 144 pokojích, které jsou komfortně zařízeny. Součástí každého pokoje je vlastní sociální zařízení včetně vysoušeče vlasů, dále je k dispozici televizor, telefon a trezor za poplatek. Na některých pokojích je také balkon nebo terasa.

Strava

Program polopenze zahrnuje snídaně a večeře, které jsou podávány formou bufetu. Hosté si mohou přikoupit program all inclusive, kdy snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu. Dále je během dne připravováno lehké občerstvení. V časovém rozmezí od 10:00 do 23:00 jsou rozlévány nealkoholické a místní alkoholické nápoje.

Služby

V hotelu jsou pořádány pravidelné animační a večerní programy. Hosté mohou využít multifunkční hřiště, zahrát si stolní tenis nebo biliár. Za poplatek je k dispozici tenisový kurt.

Pláž

Hotel se nachází asi 300 metrů od pláže, která má písčitý povrch. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 300 m
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Tenis, Volejbal ano
 • Golf ano
 • Surfování ano
 • Potápěčské centrum ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Bar ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano
 • Nonstop recepce ano
 • Půjčovna kol ano
 • Wifi zdarma ano
 • Kuchyňský kout ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,1/5
Invia

Výborné (25 hodnocení)

Ubytování 4,2/5

Strava 4,2/5

Okolí 4,1/5

Cena 4,1/5

Tento hotel je 84. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 396 v Fuerteventura.

Anonym Srpen 2014

Hodnocení 5,0/5
Nádherná dovolená! Nechtělo se nám domů. Fuerteventura je překrásný ostrov, s nádhernou, syrovou přírodou a nejkrásnějším mořem, co jsem kdy viděla. O
Celkové hodnocení

Nádherná dovolená! Nechtělo se nám domů. Fuerteventura je překrásný ostrov, s nádhernou, syrovou přírodou a nejkrásnějším mořem, co jsem kdy viděla. Ostrov není turisticky přecpaný a i na těch nejkrásnějších plážích je přiměřeně lidí. Ostrov prošel velkou krizí, která je vidět na opuštěných domech a cedulích For Sale, lidé jsou zde proto velmi vděční, vstřícní a turistů si velmi považují. S tak přátelskými lidmi jsem se nikdy nesetkala. Fuerteventura je ostrov krásných plážích, říká se nejkrásnějších z celých Kanárských ostrovů a já tomu věřím, přikládám fotografie. Také je to ostrov koz a skalních veverek :-) zapůjčili jsme si auto, které na den vyšlo necelých 40 euro, ale vřele doporučuji si našetřit aspoň na 4 dny, protože vás čekají neuvěřitelné scenérie, krásné zátoky a úžasný pohled z kopců na sopečnou krajinu. Fuerteventura určitě není ostrov pro lidi, kteří se jen chtějí vyvalit na pláž u hotelu a od rána do večera se rožnit a nevědět co je pár metrů za areálem. Fuerte nabízí o mnohem více a je škoda dovolenou proležet u bazénu a sledovat rovnoměrné opálení, k tomu postačí Egypt. Chtěla bych jen okrajem zmínit zdejší klima, které je opravdu zvláštní a je třeba si na něho zvyknout a řádně se na něho připravit! Fouká zde opravdu silný vítr a to po celou dobu našeho pobytu, ostrov je téměř, až na pár neaktivních sopek plochý a vítr si tady tančí od rána do večera. Vítr byl místy pomocník i nepřítel, sluníčko je zde velmi ostré! Na internetu se dočtete že je tu vysoké sluneční záření, několikanásobně větší než v ČR a vítr příjemně osvěžuje, když na chvíli ustal, sluníčko štípalo jako čert. Je třeba situaci nepodcenit a mazat se opravdu vysokým faktorem. Já jsem na Fuerte již hnědá přijela, mazala jsem se 30cítkou a stejně jsem se připekla. Vítr občas na pláži písek tak rozfouká, že štípe jako malé jehličky, je lepší si pak za pár euro zakoupit zástěnu. Jednohlasně jsme se shodli, že se příští rok vrátíme a budeme doufat, že bude za stejně příznivou cenu. Tímto děkuji Invia i cestovní kanceláři Fischer.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Ubytování bylo perfektní, poloha hotelu naprosto vyhovující. Hotel je ve velmi klidné části, kdo potřebuje noční život, tak zde ho nenajde, nicméně hotel se stará i o večerní zábavu a je zde i bar, kam si můžete jít zatančit i popít. El Cotillo je jako jeden z mála na té odvrácené straně ostrova, jinak většina turistických destinací, kde to žije je na opačné straně. Nám ale klid a taková domácí atmosféra naprosto vyhovovali. Nejkrásnější pláž od hotelu je cca. 10 minut vzdálená příjemnou procházkou po pláži.

Strava
Strava byla VÝBORNÁ!!! Máme opravdu špatné zkušenosti z Tunisu a Egypta, kde se jídlo nedalo jíst. Zde bylo jídlo mnohdy lepší než v restauraci. Na co si člověk vzpomněl, to měl! Namátkou vypíši stručný seznam- snídaně: míchaná vajíčka, párky, slanina, 4 druhy salátů, čerstvé pečivo, marmelády, něco jako Cheerios ( na těch jsem tam ujížděla já) něco jako Nesquik, mléko, čaje, káva, kakao, spousta jídla pro nadšence zdravé výživy, "zrní", sušené ovoce, datle, meloun, jablka, banány, kiwi....oběd: hranolky (každý den), brambory na česneku, špagety, kalamáry, krevety, ryby (pangas, filet, na přírodno, obalované, v těstíčku) maso (kuřecí stehna, hovězí, vepřové, krocan, koza :() špízy, mušle, bramborová kaše, znamenitý tuňák! zde za plechovku dáte 60 Kč, tam byl v míse na salát :) těstoviny na mnoho způsobů, sýry, lazaně atd. večeře byla ve stejném duchu, dezerty byly vynikající + 3 druhy zmrzliny, jídlo se stále doplňovalo. Celému hotelu velmi chutnalo!

Služby hotelu
Služby byly na jedničku, personál velmi milý, za to že vám jídlo odnesou ze stolu se ještě pokloní a poděkují! Zapůjčili jsme si hotelový trezor, který malinko zlobil, ihned tam byl do hodiny opravář a trezor zase fungoval. Na pokoji klimatizace není, je tam stropní větrák. Chtěla bych jen podotknout, že klimatizace večer není třeba, jakmile zajde sluníčko, je vcelku chladno a i lehká mikina se snese. Hned vedle hotelu je půjčovna aut, kol, malý, smíšený obchod.

Pláž
Pláž neměla chybu!! Pláž je vlastně seskupení malých zátok, neboli lagun, které jsou klidné, vhodné pro šnorchlování a pro malé sviště. Vlny jsou na levé straně od hotelu, ale zde se opravdu nedoporučuje koupání, jsou tam útesy a spodní proud a dokonce se tam pár dní před našim příjezdem utopil místní rybář. Pokud chcete rušné moře a vlny, zajedete autem do Corralejo a tam si společně s "kajtákama" a surfařema zablbnete ve vlnách. Je to cca. 15 minut cesty. Laguny u hotelu jsou krásně čisté, tyrkysové, moře studené opravdu není! Šnorchlování je krásné, spousta rybek, malých i celkem velkých, mušličky bohužel žádné, jen spousty úlomků. Předposlední den odjezdu jsme objevili za plážemi v útesech malé lagunky, které byly plné nádherných ryb a na útesech nám chodili naproti krabi jako telata, bohužel přátelští moc nebyli a o fotku nestáli :) Také jsme našli krásné místo na šnorchlování, kde bylo plno ryb (modrá ryba z Nema) a života, ale lehce nebezpečné přímo u útesů. Moc pěkná pláž byla také v Morro Jable, což je dole, ve spodním cípu ostrova, ta byla opakem našich lagun, velké vlny, které už se ani přeskakovat nedaly, 2-3 metry. Bohužel na Fuerteventuře bylo mnoho míst, kam jsme se ještě chtěli podívat a nestihli jsme, chtěli jsme vidět proslulou "pláž na konci světa" Playa de Cofete, která sice není na koupání, nýbrž vlny zde dosahují 8 metrů a každým rokem se tu pár nadšenců utopí, ale je to prý zážitek.

Byla tato recenze užitečná? (54) (2)

Lenka F. Říjen 2014

Datum pobytu: 25.9. - 2.10.2014

Hodnocení 4,6/5
S dovolenou jsem byla velmi spokojená. Na tomto ostrově už jsem byla, takže jsem věděla co očekávat. Na nejlepší pláže je potřeba dojet, ale stojí to
Celkové hodnocení

S dovolenou jsem byla velmi spokojená. Na tomto ostrově už jsem byla, takže jsem věděla co očekávat. Na nejlepší pláže je potřeba dojet, ale stojí to za to. Pláže jsou obrovské, takže se nikde nemačkáte. Půjčení auta je také dostupnou cenovou záležitostí. Hotely mají velmi dobrou úroveň a jídlo je téměř vždycky výborné. Alespoň já mám tu zkušenost. Od dovolené čeká každý něco jiného. Tady nahoře v Cottilu je klid,málo lidí, obrovské volné pláže, větší vlny a vítr.Výborné pro vodní sporty. Lehátka a jakýkoliv servis na pláži nečekejte. Pro mě super.

Ubytování 5,0/5

Strava 4,0/5

Okolí 4,0/5

Cena 5,0/5

Byla tato recenze užitečná? (6) (1)

Filtrovat recenze

Tomáš Halát Červen 2016

Datum pobytu: 3.12. - 10.12.2015

Hodnocení 4,4/5
městečko pro klidnější povahy a surfaře :) noční život tu moc nehledejte..v pár hospůdkách to ale jelo dobře :)
Celkové hodnocení

městečko pro klidnější povahy a surfaře :) noční život tu moc nehledejte..v pár hospůdkách to ale jelo dobře :)

Ubytování 4,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 4,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
krásné pokoje. k dokonalosti chybí jen protiskluzové nohy postelí-malinko se nám rozjížděli postele :D

Strava
vynikající jídlo každý den v kvantech :) spousta masa, ryb, příloh, zeleniny, dezertů..no proste super :)

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Jan V. Červen 2016

Datum pobytu: 14.4. - 21.4.2016

Hodnocení 3,2/5
Dovolená se celkově líbila. Příště bychom si ale vybrali pro návštěvu Fuerteventury jiné, pozdější období než duben, kdy nám z týdne dva dny propršely.
Celkové hodnocení

Dovolená se celkově líbila. Příště bychom si ale vybrali pro návštěvu Fuerteventury jiné, pozdější období než duben, kdy nám z týdne dva dny propršely.

Ubytování 2,5/5

Strava 4,0/5

Okolí 4,0/5

Cena 3,0/5

Ubytování
Promo pokoj v 1. patře hotelu jsme měli na jižní straně, kde chodba k pokoji nebyla zakryta okny, otevřena do ulice, kde byla celkem rušná doprava a pracovalo se na přilehlé stavbě. V pokoji bylo vše slyšet a hluk nás zbudil i brzy ráno. Balkon k bazénu byl navíc celý den ve stínu.

Strava
Velice dobrá, různorodá, každý den bohatý výběr, jak u snídaně, obědu, večeře. Byli jsme nadmíru spokojeni.

Služby hotelu
Úklid zajištěn na průměrné úrovni.

Pláž
Koupat jsme se chodili do laguny severně od hotelu, asi 20 min. chůze. Tam bylo koupání perfektní. Moře i pláž čisté. lidí přiměřeně.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Anonym Březen 2015

Datum pobytu: 8.3. - 15.3.2015

Hodnocení 3,3/5
Moře v okolí městečka je krásné.
Celkové hodnocení

Moře v okolí městečka je krásné.

Ubytování 2,8/5

Strava 3,5/5

Okolí 3,5/5

Cena 4,0/5

Byla tato recenze užitečná? (1) (2)

Lenka F. Říjen 2014

Datum pobytu: 25.9. - 2.10.2014

Hodnocení 4,6/5
S dovolenou jsem byla velmi spokojená. Na tomto ostrově už jsem byla, takže jsem věděla co očekávat. Na nejlepší pláže je potřeba dojet, ale stojí to za to. Pláže jsou obrovské, takže se nikde nemačkáte. Půjčení auta je také dostupnou cenovou záležitostí. Hotely mají velmi dobrou úroveň a jídlo je téměř vždycky výborné. Alespoň já mám tu zkušenost. Od dovolené čeká každý něco jiného. Tady nahoře v
Celkové hodnocení

S dovolenou jsem byla velmi spokojená. Na tomto ostrově už jsem byla, takže jsem věděla co očekávat. Na nejlepší pláže je potřeba dojet, ale stojí to za to. Pláže jsou obrovské, takže se nikde nemačkáte. Půjčení auta je také dostupnou cenovou záležitostí. Hotely mají velmi dobrou úroveň a jídlo je téměř vždycky výborné. Alespoň já mám tu zkušenost. Od dovolené čeká každý něco jiného. Tady nahoře v Cottilu je klid,málo lidí, obrovské volné pláže, větší vlny a vítr.Výborné pro vodní sporty. Lehátka a jakýkoliv servis na pláži nečekejte. Pro mě super.

Ubytování 5,0/5

Strava 4,0/5

Okolí 4,0/5

Cena 5,0/5

Byla tato recenze užitečná? (6) (1)

Lukáš Ochrana Říjen 2014

Datum pobytu: 18.9. - 25.9.2014

Hodnocení 4,0/5
Celkově spokojenost.
Celkové hodnocení

Celkově spokojenost.

Ubytování 5,0/5

Strava 3,0/5

Okolí 3,5/5

Cena 3,5/5

Ubytování
Perfektní

Strava
Bohužel nepříliš rozmanitá a člověk se velice rychle přejedl podávanými pokrmy a v druhé polovině týdne již nevěděl co si dát. Možná ještě jedním nedostatkem byly otravné mušky, které poletovali kolem jídla.

Služby hotelu
Super

Pláž
Vpravo od hotelu malá klidná pláž krytá útesem, téměř bez vln. Bohužel relativně dost lidí a tomu odpovídající turistický nepořádek. Vlevo od hotelu cca 1,5km 15-20m chůze krásná cca 3km dlouhá pláž, kde máte své soukromí a nádherné veliké vlny. :-)

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 20 °C v noci 18 °C

 • Teplota vody 20 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 22 °C v noci 18 °C

 • Pondělí 20 °C v noci 18 °C

 • Úterý 22 °C v noci 18 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec