Alžběta B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 15 212 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 7 hodnocení)
Alžběta B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Tomas P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Jaromír Švarc
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Hana Blažejová
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi pěkná dovolená. Byla jsem s kamarádkou v červnu, moře bylo chladné, ale s tím jsme počítaly a za pár dní jsme si i zvykly. Jinak vše bezvadné, všude čisto, květiny atd. Podotýkám, že jsme vybraly ubytování bez stravy s tím, že se sami o sebe postaráme a nebyl to problém. Hotel je pro nenáročné klienty, úklid byl prováděn denně, ručníky vyměňovány, u hotelového bazénu se denně uklízelo,nic nám vlastně nescházelo,.
Velmi pěkná dovolená. Byla jsem s kamarádkou v červnu, moře bylo chladné, ale s tím jsme počítaly a za pár dní jsme si i zvykly. Jinak vše bezvadné, všude čisto, květiny atd. Podotýkám, že jsme vybraly ubytování bez stravy s tím, že se sami o sebe postaráme a nebyl to problém. Hotel je pro nenáročné klienty, úklid byl prováděn denně, ručníky vyměňovány, u hotelového bazénu se denně uklízelo,nic nám vlastně nescházelo,.
Pláž byla asi 1 km vzdálena od hotelu, ale byla to vlastně vždy příjemná procházka. Na pláži je sice dostatek lehátek a slunečníků , ale samozřejmě za poplatek. Kde jsou ty doby, kdy jsme platily na Kanárech na set (deštník + 2 lehátka) 6 Euro, nyní je to 8 Eur a na pláži Amaderos dokonce 10 Eur. Tyto ceny pokládám za příliš vysoké. Na Kanárech (Gran Canaria) jsem už byla několikrát , ale vždy tam nějaká obsluha pláže natáhla sítě před řady lehátek tak, aby vítr od moře nesekal do těla. I nyní tam byly připravné kovové kolíky a stočené sítě, ale obsluha nikde.
Můžete namítnout, že mám tedy jezdit tam , kde vítr nežene písek a nepíchá Vás to. Je to pravda. Ale na Kanárech se mi líbí to, že je tam stále krásné počasí ( tedy jedete na jistotu), máte kam se podívat a co poznávat, domluvíly jsme se dobře i s naší nepříliš dobrou němčinou, všude je čisto a hlavně - cítím se tam bezpečně. V dnešní době považuji právě hledisko bezpečnosti za důležitější, než kdy jindy v minulosti.
Jak jsem již výše uvedla, stravu jsme si zajištovaly sami, proto úroveň hotelového stravování nemohu hodnotit.. Všude v okolí hotelů jsou malé supermarkety , kde lze nakoupit vše potřebné a vlastně nic není zapotřebí tahat z nějaké dálky. V poledne jsme vždy zašly do nějaké restaurace na pláži a daly si něco dobrého.
Jinak jsme podnikaly výlety autobusem a na jednou jsme využily nabídky delegáta na okružní výlet kolem ostrova.
I tyto výlety se vydařily.
Jednoduché a čisté ubytování v centru města a přesto v klidu.
SlužbyOd hotelu jsme požadovaly pouze ubytování a k tomu nemám připomínek. V recepci byl příjemný personál.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Alžběta B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Miroslava B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvelá dovolenka
Skvelá dovolenka
Kto má rád komerčné, dlhé a preplnené pláže si príde na svoje. Lebo také sú všetky, o ktorych sa hovorí. O tom, čo sa na nete píše ako o najkrajších plážach by som povedala, že to je otras. Ale to je podľa každého chuti, nám sa nepáčili. Ale na Gran Kanarii sa dajú vidieť aj naozaj krásne miesta- roque nublo, pico de la nieves vo výške 1949 m.n.m. a samozrejme mnoho iných..
StravaNemali sme stravu v hoteli, stravovali sme sa sami, mali sme malú kuchynku, takže niekedy sme si pripravili, niekedy sme jedli vonku.
UbytováníHotel spĺňal podmienky, ktoré sú uvedené v informáciach. Fotky ubytovania sa zhodovali s tým,čo sme videli a preto, sme boli s ubytovaním veľmi spokojní. Pre náročných klientov, ktorí majú radi preplnené veľké hoteli a všetky služby, ktoré vlastne ani nevyužijú len vedia o tom, že ich hotel ponúka by toto ubytovanie vhodné nebolo. Nám sa však veľmi páčilo. Môžem napísať, že na svoju cenu, naozaj výborne.
SlužbyPersonál veľmi milý, dokonca nám dovolili ostať v izbe až do jednej v deň odchodu.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Tomas P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...