Tímea Gaál
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel je krásný a má dobrou polohu. Personál je velmi milý a ochotný. Jídlo je většinou chutné a nabídka je bohatá. Už teď je problém s čistotou. Čalounění židlí v restauraci je potřísněné a opotřebované. Nemyslím si, že hotel má pět hvězdiček, určitě by nedostal lepší hodnocení než čtyři.
Hotel je krásný a má dobrou polohu. Personál je velmi milý a ochotný. Jídlo je většinou chutné a nabídka je bohatá. Už teď je problém s čistotou. Čalounění židlí v restauraci je potřísněné a opotřebované. Nemyslím si, že hotel má pět hvězdiček, určitě by nedostal lepší hodnocení než čtyři.
Na krásnou písečnou pláž se dostanete pěšky pár set metrů, je malá jako celá osada. Na pár dní je super, na delší dobu bych si ho nevybrala.
StravaPřiměřené, bohaté, rozmanité.
Ubytovánívynikající
SlužbyOtevírací doba bazénů je trochu krátká, po 6. hodině se již v bazénu zdržovat nelze. Plážové osušky byly opotřebované, ale hodně. Je pravda, že jsou kdykoli vyměněny.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







