Ludmila R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2024
Excelentní
Excelentní
pláž cca 1km, lze dojít pěšky, každou půlhodinu jezdí hotelový autobus
StravaVynikající
Ubytováníexcelentní
Službyluxusní
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 24 969 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Výborné (na základě 6 hodnocení)
Tento hotel je 70. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 166 v Gran Canaria.
Ludmila R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2024
Excelentní
Excelentní
pláž cca 1km, lze dojít pěšky, každou půlhodinu jezdí hotelový autobus
StravaVynikající
Ubytováníexcelentní
Službyluxusní
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Lucie S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Moc hezký hotel, který nám byl nabídnut namísto Riu don Miguel. Byli jsme určitě spokojení.
Moc hezký hotel, který nám byl nabídnut namísto Riu don Miguel. Byli jsme určitě spokojení.
Autobus zdarma zajišťoval dopravu tam i zpět - pláž playa del inglés. Jezdil pravidelně a přesně na čas (na rozdíl od veřejné dopravy, které nevadí 5 minut sem 5 minut tam :-) ) Časové intervaly byly 9:30, 10:00, 10:30, 11:30, 12:30 a pak až 15:30, a 16:30. Nazpět 9:45, 10:15, 10:45, 11:45, 13:00, 15:00, 16:00 a 17:00...pěšky to není žádná katastrofa. Cca 15 minut chůze. Kdo raději druhou stranu (maspalomas) autobusy za peníze jezdí každou chvíli. (Zastávka hned vedle hotelu - naproti hotelu princess) Vše je dobře popsané a dohledatelné. Pláž jak jinak než dokonalá.. písečné duny stojí za vydění
StravaŠvédské stoly plné dobrot. vybere si opravdu každý. Každý den dva druhy ryb, kuřecí, vepřové... každý cca třetí den krevety. Když zrovna nebyly krevety, byla možnost chutnat jiné mořské plody. Mimochodem velmi dobře udělané. "Kanárské" brambory a tradiční omáčky, rýže, hranolky, klasické brambory, bramborové pusinky, či krokety... Sem tam Paellla, a každý den několik druhů pizzy a těstovin. Nechyběly špagety, rajčatové a sýrové omáčky, nebo lasagne.. Spousta zeleniny a salátů.. z kukuřice, cizrnový s tuňákem atd.. tady nelze ani vše vyjmenovat. Sladkosti a dortíčky, pudinky, zmrzlina, ovoce. Vždy 3 druhy polévek včetně gazpacho.
K obědu mimo jiné také sendviče a možnost poskládat si hamburger, nebo hot-dog dle vlastního uvážení.
Snídaně opět velmi bohaté a pestré.. od X druhý slaného a sladkého pečiva, až po X druhů marmelád a čokolád.. Klasika v podobě fazolí, párečků, vajíček (opět na X způsobů... míchaná, omelety....) Tuňák, sýry, salámky, šunky, paštiky, spousta zeleniny, ovoce... Müsli všeho druhu + mimo jiné tradiční kanárské "Gofio"..... nelze si stěžovat.
Můj přítel je vegan, a měla jsem trochu obavy, aby se najedl... a bála jsem se zbytečně.
Mimo jiné je zde možnost využít 2 další restaurace, které jsou v hotelovém komplexu (po nahlášení termínu na recepci) - Španělská (Chorizo, chobotnice na cibuli, mořské plody, ryby, zelenina, sýry, šunka...) a Asijská (Sushi, nudle, masové špízy, nějaké klíčky, a kapsy s "čímsi"....... + opravdu exotické sladkosti. Např. fritovaný banán se sezamem byl obzvláště zajímavý. Vřele doporučuji tyto restaurace ozkoušet.
Ubytování bylo nádherné. Pokoj byl prostorný - obrovská postel, velká televize, trezor, klimatizace.. všechno v naprostém pořádku a až nad naše očekávání. Koupelna jakbysmet. Velká sprcha, plno místa... není co vytknout
SlužbyÚklid každý den. Paní uklízečky moc milé. Většinou mluví pouze španělsky. Berou vše opravdu důkladně, možná až zbytečně dost. Hotel si na čistotě zakládal. Využili jsme služeb prádelny - Prádlo jsme jen dali do tašky k tomu určené a vyplnili papír - co to je za oblečení + datum. Do 48 hodin hotovo (o víkendy nefunguje) U oběda, večeře či snídaně - jen si sednete, už vám nabízejí kafe, nebo vodu. Všichni se snaží být milý a přátelští. Osobně největší obdiv skládám pánovi, který stál u brány hotelu.. ve dne v noci, ve vedrech ..i v dešti (ano jeden den si příroda řekla, že je na čase se zazelenat) .. stále s úsměvem na tváři vítal klienty a byl velmi příjemný. Na recepci rádi pomohou a snaží se vyjít vstříc. (hodně němců - i personál většinou mluvil dobře německy)
Byla tato recenze užitečná? (1) (3)
Filtrovat recenze
Roman B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2025
Naprosta spokojenost: kvalitni ubytovani, velke pokoje s balkonem, siroke postele, kvalitni matrace, excelentni jidlo, vsude cisto...
Naprosta spokojenost: kvalitni ubytovani, velke pokoje s balkonem, siroke postele, kvalitni matrace, excelentni jidlo, vsude cisto...
10-15min pesky od hotelu popr. hotelovym busem (po kazdych 30 minutach)
Stravaexcelentni, kazdy den ryby, morske plody, tematicky food court
UbytováníNaprosta spokojenost: kvalitni ubytovani, velke pokoje s balkonem, siroke postele, kvalitni matrace, kazdodenni uklid, cistota...
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Věra P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2025
Na dovolené jsme byli spokojeni, avšak hotel ve srovnání s jinými RIU hotely, byl velice podprůměrný.
Pochutnali jsme si na skvělých snídaních, avšak obědy a večeře byli průměrné. Na dobrou kávu zapomeňte.
Vyžití pro děti téměř nulové, dětské mini hřiště k pláči.
Celkově byl areál hotelu malý takže pro ty, kteří nemají rádi velké komplexy, ideální.
Nebýt výletů, nebylo by na hotelu co dělat.
Poměr ceny/kvality tedy neodpovídá.
Na dovolené jsme byli spokojeni, avšak hotel ve srovnání s jinými RIU hotely, byl velice podprůměrný.
Pochutnali jsme si na skvělých snídaních, avšak obědy a večeře byli průměrné. Na dobrou kávu zapomeňte.
Vyžití pro děti téměř nulové, dětské mini hřiště k pláči.
Celkově byl areál hotelu malý takže pro ty, kteří nemají rádi velké komplexy, ideální.
Nebýt výletů, nebylo by na hotelu co dělat.
Poměr ceny/kvality tedy neodpovídá.
Na pláži jsme se jen procházeli protože období naší dovolené neumožňovalo koupání. Na pláž jsme využívali hotelový autobus, který jezdil v pravidelných intervalech a byl bezproblémový.
StravaVýborné snídaně. Široký výběr jídla.
Obědy a večeře byli spíše jednotvárné, hodně se opakující.
S pokojem a úklidem jsme byli spokojeni. Vybavení pokoje už něco pamatuje, ale tak působí i celý hotel.
Na to, jaký známe řetězec RIU z jiných destinací nebo jiných ostrovů na Kanárských ostrovech, tak služby hotelu byly podprůměrné. Slabá nabídka drinků nebo občerstvení během dne - nekvalitní nebo pouze smažené suroviny.
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Ludmila R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2024
Excelentní
Excelentní
pláž cca 1km, lze dojít pěšky, každou půlhodinu jezdí hotelový autobus
StravaVynikající
Ubytováníexcelentní
Službyluxusní
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Lucie S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Moc hezký hotel, který nám byl nabídnut namísto Riu don Miguel. Byli jsme určitě spokojení.
Moc hezký hotel, který nám byl nabídnut namísto Riu don Miguel. Byli jsme určitě spokojení.
Autobus zdarma zajišťoval dopravu tam i zpět - pláž playa del inglés. Jezdil pravidelně a přesně na čas (na rozdíl od veřejné dopravy, které nevadí 5 minut sem 5 minut tam :-) ) Časové intervaly byly 9:30, 10:00, 10:30, 11:30, 12:30 a pak až 15:30, a 16:30. Nazpět 9:45, 10:15, 10:45, 11:45, 13:00, 15:00, 16:00 a 17:00...pěšky to není žádná katastrofa. Cca 15 minut chůze. Kdo raději druhou stranu (maspalomas) autobusy za peníze jezdí každou chvíli. (Zastávka hned vedle hotelu - naproti hotelu princess) Vše je dobře popsané a dohledatelné. Pláž jak jinak než dokonalá.. písečné duny stojí za vydění
StravaŠvédské stoly plné dobrot. vybere si opravdu každý. Každý den dva druhy ryb, kuřecí, vepřové... každý cca třetí den krevety. Když zrovna nebyly krevety, byla možnost chutnat jiné mořské plody. Mimochodem velmi dobře udělané. "Kanárské" brambory a tradiční omáčky, rýže, hranolky, klasické brambory, bramborové pusinky, či krokety... Sem tam Paellla, a každý den několik druhů pizzy a těstovin. Nechyběly špagety, rajčatové a sýrové omáčky, nebo lasagne.. Spousta zeleniny a salátů.. z kukuřice, cizrnový s tuňákem atd.. tady nelze ani vše vyjmenovat. Sladkosti a dortíčky, pudinky, zmrzlina, ovoce. Vždy 3 druhy polévek včetně gazpacho.
K obědu mimo jiné také sendviče a možnost poskládat si hamburger, nebo hot-dog dle vlastního uvážení.
Snídaně opět velmi bohaté a pestré.. od X druhý slaného a sladkého pečiva, až po X druhů marmelád a čokolád.. Klasika v podobě fazolí, párečků, vajíček (opět na X způsobů... míchaná, omelety....) Tuňák, sýry, salámky, šunky, paštiky, spousta zeleniny, ovoce... Müsli všeho druhu + mimo jiné tradiční kanárské "Gofio"..... nelze si stěžovat.
Můj přítel je vegan, a měla jsem trochu obavy, aby se najedl... a bála jsem se zbytečně.
Mimo jiné je zde možnost využít 2 další restaurace, které jsou v hotelovém komplexu (po nahlášení termínu na recepci) - Španělská (Chorizo, chobotnice na cibuli, mořské plody, ryby, zelenina, sýry, šunka...) a Asijská (Sushi, nudle, masové špízy, nějaké klíčky, a kapsy s "čímsi"....... + opravdu exotické sladkosti. Např. fritovaný banán se sezamem byl obzvláště zajímavý. Vřele doporučuji tyto restaurace ozkoušet.
Ubytování bylo nádherné. Pokoj byl prostorný - obrovská postel, velká televize, trezor, klimatizace.. všechno v naprostém pořádku a až nad naše očekávání. Koupelna jakbysmet. Velká sprcha, plno místa... není co vytknout
SlužbyÚklid každý den. Paní uklízečky moc milé. Většinou mluví pouze španělsky. Berou vše opravdu důkladně, možná až zbytečně dost. Hotel si na čistotě zakládal. Využili jsme služeb prádelny - Prádlo jsme jen dali do tašky k tomu určené a vyplnili papír - co to je za oblečení + datum. Do 48 hodin hotovo (o víkendy nefunguje) U oběda, večeře či snídaně - jen si sednete, už vám nabízejí kafe, nebo vodu. Všichni se snaží být milý a přátelští. Osobně největší obdiv skládám pánovi, který stál u brány hotelu.. ve dne v noci, ve vedrech ..i v dešti (ano jeden den si příroda řekla, že je na čase se zazelenat) .. stále s úsměvem na tváři vítal klienty a byl velmi příjemný. Na recepci rádi pomohou a snaží se vyjít vstříc. (hodně němců - i personál většinou mluvil dobře německy)
Byla tato recenze užitečná? (1) (3)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...