Las Adelfas (San Miguel De Abona) Hodnocení: 1/5
od 16 150 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 16 150 Kč za os.
od 14 848 Kč za os.
od 16 514 Kč za os.
od 12 320 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 13 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
Marcela K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla bezvadná, hlavně příroda
Dovolená byla bezvadná, hlavně příroda
Jídlo denně téměř stejné. Očekávali jsme více místních jídel, ryb,
UbytováníBez problémů
SlužbyChybí wifi, což v dnešní době je v hotelech automatická a ne za dost vysoký poplatek
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Jaromíra Nedbálková
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla prima, doporučuji půjčení auta a procestování celého ostrova, je co vidět. Auto je lepší půjčit přes net, je to podstatně levnější než přes cestovní kancelář. Chcete-li pěšky na vrchol El Teide, je nutné si zařídit povolení s předstihem ještě doma, delegátka CK ho nevyřídí.
Rovněž je nutné si připravit výlety sami, v knize CK se v tomto hotelu nenajdou žádné tipy a rady ano povídání o ostrově, pouze data pár výletů místních CK a odjezd na letiště. Od hotelu jezdí hotelový bus do centra města. Odtud je kousek do nádherné botanické zahrady. Centrum je rájem pro obchůdkové šmejdily, nejrůznějších krámků se vším možným (i nemožným) je tu spousta.
Dovolená byla prima, doporučuji půjčení auta a procestování celého ostrova, je co vidět. Auto je lepší půjčit přes net, je to podstatně levnější než přes cestovní kancelář. Chcete-li pěšky na vrchol El Teide, je nutné si zařídit povolení s předstihem ještě doma, delegátka CK ho nevyřídí.
Rovněž je nutné si připravit výlety sami, v knize CK se v tomto hotelu nenajdou žádné tipy a rady ano povídání o ostrově, pouze data pár výletů místních CK a odjezd na letiště. Od hotelu jezdí hotelový bus do centra města. Odtud je kousek do nádherné botanické zahrady. Centrum je rájem pro obchůdkové šmejdily, nejrůznějších krámků se vším možným (i nemožným) je tu spousta.
V době naší dovolené často červená vlajka vzhledem k velkým vlnám. I když bylo možné se koupat v moři, bylo to spíše pro zdatnější. Děti a starší lidé měli problémy a mnozí poznali, jak je lávová pláž ostrá. Od hotelu jezdí hotelový autobus do obchodního centra, odtud cca 500m je krásné obrovské koupaliště s mořskou vodou (5,5 eura na den), stojí za vyzkoušení, je to suprový areál kde si najde své místo každý. Koupaliště blízko hotelu je zavřené (podle vzhledu již dlouho).
StravaVelký výběr, denně několik druhů ryb, různě upravené maso: kuře, hovězí, vepřové, krůtí. Vše velmi chutně připravené. Dostatek zeleniny, ovoce, zmrzlin a dobrých moučníků. Po celou dobu podávání jídla nic nedošlo, vše průběžně doplňováno.
UbytováníNaprosto postačující, není co vytknout. Čisté, velké balkony, prostorné pokoje, výměna koupelnového vybavení dle přání, třeba denně.
SlužbyVše fungovalo, personál milý a vstřícný. Každý večer v hotelovém baru nějaký program pro děti a následně pro dospělé. Jen je v baru na tak velký hotel málo místa a i na venkovním posezení se hledalo místo obtížněji. Hotel nemá vlastní parkoviště a tak večerní příjezd z výletu byl stejný boj o zaparkování jaký znají všichni obyvatelé sídlišť.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Danuše R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená báječná, apartmány mohu vřele doporučit. Možnost zapůjčení auta a pořádat skvělé výlety po ostrově. Rádi se sem někdy vrátíme.
Dovolená báječná, apartmány mohu vřele doporučit. Možnost zapůjčení auta a pořádat skvělé výlety po ostrově. Rádi se sem někdy vrátíme.
Pláž čistá, jen velké vlny. Není vhodná pro neplavce a malé děti. Je 5 minut od ubytování. Možnost se zde i občerstvit u místní restaurace. Pěkná pláž je u Los Christianos, je zde bílý písek a pozvolný vstup.
StravaJídlo velmi dobré, dalo se vybrat z mnoha druhů. Součástí večeří nebylo pití, muselo se platit.
UbytováníUbytování bylo čisté, s výhledem na oceán. Jen chyběla wi-fi (možnost si jí zaplatit na recepci). Postele dost vrzali, ale jinak pohodlné.
SlužbySlužby hotelu fungovaly dobře. Každý den úklid pokojů. Všude čisto.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Pavlína Bělehrádková
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nádherná dovolená hlavně kvůli překrásné rozmanité přírodě v okolí a na celém ostrově.
Nádherná dovolená hlavně kvůli překrásné rozmanité přírodě v okolí a na celém ostrově.
Pláž Playa Jardin asi 200 m od hotelu s černým pískem, který hlavně na slunci mega pálí (nutná plážová obuv). Lehátka, slunečníky za poplatek cca 3 eura za kus. Sprchy. V oceánu velké vlny. Na blbnutí a skákání dobré, avšak plavat se nedá. Teplota vody překvapivě docela přijatelná, chladnější, ale dalo se. Ve vodě docela hodně řas a chaluh, které vlny vyhazovaly na pláž.
StravaStrava byla výborná (my měli polopenzi), rozmanitá, všeho dostatek. Největší překvapení pro mne jakožto celiaka na bezlepkové dietě bylo perfektní tabulkové označení alergenů u každého pokrmu. Názvy jídel byly navíc minimálně ve 4 jazycích. Byl zde i koutek pro vegany a lidi s nesnášenlivostí laktózy.
UbytováníHotel zvenčí vypadá oproti fotografiím z katalogu dosti omšele a vybydleně. Na 4 * docela šok. Uvnitř je však pěkný. Hotel je z větší části bezbariérový ( včetně některých pokojů) a zřejmě proto byla většina klientely senioři ( tak 75%), zbytek byli rodiny s menšími dětmi. Nic mezi tím. V přízemí hotelu se nacházela fyzioterapie. Dále pak menší obchody, kadeřnictví, bankomat a další služby. My bydleli v apartmánu, který byl vybaven starším nábytkem. Nic pro náročnější klientelu. Dále je vybaven menší kuchyňkou, lednicí, kávovarem a mikrovl. troubou. Koupelna s vanou, bidetem a fénem. Výhled na hodně omšelou budovu hotelu.
SlužbyV přízemí hotelu fyzioterapie, vnitřní bazén, masáže, fitko, kadeřnictví, bankomat, několik obchodů, prostor na uložení kufrů (poslední den) i s váhou na zavazadla atd.
Pěkný bazén s lehátky zdarma a barem. Nahoře dětský bazén.
V apartmánové části velké pěkné zázemí pro děti (herny, prolézačky apod.)
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla moc pěkná. Půjčili jsme si auto a projezdili celý ostrov včetně přírodního parku, bylo to spíše o pěší turistice než o moři, ale ostrov Tenerife je mimořádně spektakulární. Na severu ostrova bylo na začátku dubna chladno a zataženo, pršelo, inverze, sopka Pico del Teide byla nad úrovní mraků. Moře bylo studené, koupání jen pro skalní otužilce. V jižních letoviscích Christianos a Americas bylo slunečno, ale moře také studené, pláže byly plné, ale někteří se koupali.
Dovolená byla moc pěkná. Půjčili jsme si auto a projezdili celý ostrov včetně přírodního parku, bylo to spíše o pěší turistice než o moři, ale ostrov Tenerife je mimořádně spektakulární. Na severu ostrova bylo na začátku dubna chladno a zataženo, pršelo, inverze, sopka Pico del Teide byla nad úrovní mraků. Moře bylo studené, koupání jen pro skalní otužilce. V jižních letoviscích Christianos a Americas bylo slunečno, ale moře také studené, pláže byly plné, ale někteří se koupali.
Pláž v Puerto de la Cruz je lávová s kameny asi i na dně. Doporučuji vyhledat foto předem. V dubnu bylo moře velmi studené, ocenili by pouze odolnější jedinci. Koupat se opravdu nedalo. Velké vlny, plavání za vlnolamy absolutně nepřipadalo v úvahu.
StravaNabídka jídla byla překypující, bylo výborné, více, než bylo možné využít, škoda plýtvání.
UbytováníApartmán byl pohodlný. Možná potřeboval menší opravy, ale funkční bylo všechno. Doporučuji vlastní hadřík do kuchyně a jar. Služba uklízela každý den, stlaní postelí, čisté ručníky.
SlužbyZájezd neměl vlastní průvodce, ale služba na recepci v hotelu i přeprava z letiště měla zaběhnuté fungující postupy. Vše se podařilo.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...