Monika F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Se vším jsme byli naprosto spokojeni
Se vším jsme byli naprosto spokojeni
Pláže čisté,již jsme tady byli po třetí a nikdy jsme neměli špatné zkušenosti
UbytováníPokoj byl v nejlepším pořádku,všude čisto
SlužbySlužby v hotelu naprosto v pořádku
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







