Krisztina H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2025
Byl to zážitek na celý život!
Byl to zážitek na celý život!
Pobřeží je 5 minut daleko, pláž 10 minut. Čisté, uklizené.
StravaBohatá a pestrá snídaně a večeře. (Ani bezlaktózová a bezlepková strava nebyly problém.)
UbytováníHotel je na velmi pěkném místě. Všechno je v docházkové vzdálenosti: pláž, obchody, dobrá káva na promenádě u oceánu. Čistota, vysoký standard, velmi dobrý poměr ceny a kvality.
SlužbyMalá lednička na pokoji, ručníky se neustále mění na pokoji. Ty jsou k dispozici i u bazénů. Kyvadlová doprava nás vyzvedla u hotelu a na letišti jménem. Pomoc se zavazadly. Úschova zavazadel až do odletu našeho letadla, dokonce i sprcha.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)







