Skvělá dovolená, pokud hledáte výborný poměr cena/výkon.
PlážPláž fajn, čistá, oproti chorvatským nebo italským plážím málo lidí, pohoda. Hned před hotelem, což bylo dokonalé.
StravaStrava (polopenze) za nás absolutně dokonalá. V jídelně nás sedělo vždy jen pár, žádné tlačenice, vše rychle doplněno, a hlavně bylo všechno strašně dobré. Spousta ovoce, zeleniny, ryb, mořských plodů, různých příloh...
UbytováníHotel starší, ale pokoje pro naše potřeby slušně vybavené (i s lednicí, sporákem, rychlovarnou konvicí...). My jsme měli dvě ložnice, velmi dobré (vysoké a měkké) matrace. Bydleli jsme v osmém patře a ve stejné výšce má protější hotel Troya klimatizační zařízení, které hučelo tedy opravdu nepříjemně. Také z ochozů, ze kterých se vstupuje do jednotlivých pokojů, byli často, i v noci, slyšet hluční (převážně mladí) bavící se hosté, v podroušeném stavu. Nám to ale, musím říci, nevadilo, stejně jsme měli (hlavně v noci) zavřená okna a vstup na balkón a měli puštěnou klimatizaci a přes den jsme byli většinou pryč. Klimatizace starší (nenastavíte si teplotu), ale fungující, ochladila. Měli jsme (a myslím, že mají skoro všechny pokoje) krásný výhled na bazén i moře. Velmi nám pomohly předchozí recenze, věděli jsme, do čeho jdeme a byli jsme spokojení. Vše nám vykompenzovala luxusní blízkost pláže, příjemné obyčejné obchůdky v přízemí (točené pivko za 1,5 EUR ;-) ) a také super milý a ochotný personál v celém hotelu.
SlužbyŠíři nabídky neumíme až tak posoudit, auto jsme měli objednané předem přes internet a vstupenky (Loro park a Siam park) potom na místě přes německou delegátku. Na recepci byli moc milí, poradili, pomohli.