Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Podobné hotely v této lokalitě

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 100 308

Poloha

Jacaranda Beach Resort, obklopen tropickou zahradou, se nachází ve Watamu, podél bílé písečné pláže s palmami. Nabízí 3 venkovní bazény, fitness centrum a wellness. Letiště Malindi je vzdáleno 24 km a mezinárodní letiště Mombasa leží 128 km odsud.

Vybavení

K vybavení objektu patří vstupní hala s recepcí, Wi-Fi na recepci za poplatek, hlavní restaurace, restaurace na pláži (plody moře, za poplatek), bar, diskotéka, obchodní arkáda, TV místnost. V rozlehlé, stále kvetoucí zahradě jsou k dispozici 3 bazény s jacuzzi. Lehátka zdarma, osušky za zálohu.

Ubytování

Všechny elegantně zařízené pokoje mají postel s nebesy a moskytiérou, klimatizaci, ventilátor, trezor a koupelnu se sprchou a fénem.

Strava

Program all inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, dopolední a odpolední čaj neomezené množství rozlévaných nealkoholických (filtrovaná káva, džusy nikoli z čerstvého ovoce) a alkoholických nápojů místní výroby. Lihoviny k dispozici po 18:00. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

Služby

Ve společných prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Okolo se nachází korálový útes. K dispozici je tenisový kurt, malá knihovna a nepřetržitě otevřená recepce.

Pláž

Písčitá pláž, s jemným bílým pískem, lehátka zdarma, osušky za zálohu, stín poskytují palmy, plážový bar. Resort leží u 1 km dlouhé pláže s jemným bílým pískem, přičemž 150 m dlouhý úsek je vyhrazen hotelovým hostům a je vybaven lehátky, nad kterými se tyčí palmy poskytující stín.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od centra města 7 km
 • Vzdálenost od letiště 125 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Lednička ano
 • Tenis, Volejbal ano
 • Potápěčské centrum ano
 • Fitness ano
 • Bar ano
 • Bowling ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Nonstop recepce ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,3/5
Invia

Skvělé (126 hodnocení)

Ubytování 4,3/5

Strava 4,1/5

Okolí 4,4/5

Cena 4,3/5

Tento hotel je 29. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 242 v Keňa.

Jiřina Zoubková Březen 2019

Datum pobytu: 26.2. - 8.3.2019

Hodnocení 5,0/5
super
Celkové hodnocení

super

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
super

Strava
super

Služby hotelu
super

Pláž
super

Radim Šťastný Listopad 2018

Datum pobytu: 23.10. - 3.11.2018

Hodnocení 5,0/5
Dovolená nádherná. Naprostá spokojenost se vším. Delegáti fajn. Výlet na safari jedinečný. To se musi zažít. Doporučujeme...
Celkové hodnocení

Dovolená nádherná. Naprostá spokojenost se vším. Delegáti fajn. Výlet na safari jedinečný. To se musi zažít. Doporučujeme...

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Ubytování naprosto vyhovující. Pokoje moc hezké. Není co vytknout.

Strava
Strava výborná. Hodně zeleniny, různé saláty, každý si vybere. Obsluha bezchybná.

Služby hotelu
Služby hotelu dobré. Není si nač stěžovat. Snad jen časté výpadky wifi, která je dostupná hlavně v oblasti jídelny. Ale občas se povedly i videohovory.

Pláž
Pláže v pohodě. Oceán teplý. Lehátek dost. Co bylo otravné, tak místní, kteří celý den čekali na pláži, kdo z hostů překročí plůtek a okamžitě se na něj vrhali, aby mu vnutili své zboží. Dokonce tam byl zaměstnanec s klackem a odháněl je. Ale člověk si po čase zvykl.

Filtrovat recenze

Ivana P. Duben 2020

Datum pobytu: 6.3. - 18.3.2020

Hodnocení 1,7/5
Dovolená v hotelu Jacaranda . Když jsme vystoupili z autobusu po šílené cestě z letiště a viděli krásnou hotelovou zahradu . Byli jsme nadšení, ale tady pohádka končí. Starý vybydlený hotel kde skoro nic nefunguje. Pokoj velice skromně vybavený postelí a psacím stolkem s jednou židlí.Skříň na oblečení nahrazuje jaká si police . V koupelně ručník a jedno mýdlo 2 x 3 cm. WC nesplachuje , klimatizace...
Celkové hodnocení

Dovolená v hotelu Jacaranda . Když jsme vystoupili z autobusu po šílené cestě z letiště a viděli krásnou hotelovou zahradu . Byli jsme nadšení, ale tady pohádka končí. Starý vybydlený hotel kde skoro nic nefunguje. Pokoj velice skromně vybavený postelí a psacím stolkem s jednou židlí.Skříň na oblečení nahrazuje jaká si police . V koupelně ručník a jedno mýdlo 2 x 3 cm. WC nesplachuje , klimatizace nefunguje . Nahlášeno delegátce i recepci , tří dny se nic nedělo museli jsme stále urgovat. Tato situace se opakovala 3 x za pobyt.Na pokoji nějaká mini lednice a v ní 2 ks vody ve skleněné lahvi obsah 250 ml pro dva lidi na celý den.O Al inclusive si taky nechte jenom zdát.napít se můžete od 10 - 22 h vše co chcete před nebo po této hodině musíte zaplatit. V baru u pláže kromě vody platíte úplně vše. Ještě jsem nic takového nezažila v žádném hotelu ( byli jsme v Africe po 12 )V jiných hotelech jsme byli vždy naprosto spokojeni. Co se týká restaurace tady přichází naprostá katastrofa. Výběr jídla není žádní. Ke všemu je to jídlo nechutné. Již druhý den po příletu polovina hotelu střevní potíže. Tento hotel rozhodně nikomu nedoporučuji . Další věc je prodej výletů - na hotelu od delegátů už bych nikdy nekupovala podstatně levnější a kvalitnější dostanete od místních prodejců. Jedna příhoda za všechny koupili jsme výlet od delegátky - díky střevní potížím jsme byli nuceni výlet zrušit a bylo nám zděleno že peníze nevrací že jeto naše věc- nechápali jsme.Další věc kterou nepochopím je na co jsou takové delegátky které nic nezařídí a nic je nezajímá a nejlépe je ani nenajde. Ke konci pobytu to došlo tak daleko že půl hodiny po otevření restaurace už byla k jídlu jenom suchá rýže a suché brambory. V Keni je spousta krásných hotelů na velice dobré úrovni , tak až se budete chystat do Keni vybírejte pečlivě. Tento hotel vlastní italský majitel a je vidět že jenom kasíruje peníze a nic za to nenabízí./úplně stejný hotel je i Jumbo / Keňa je krásná země s žijí tu milý usměvavý lidé.

Ubytování 1,5/5

Strava 0,5/5

Okolí 3,0/5

Cena 2,0/5

Ubytování
velice špatně vybavené na 4 * hotel

Strava
špatná

Služby hotelu
zaměstnanci příjemní

Pláž
velký odliv

Kateřina Bakešová Leden 2020

Datum pobytu: 28.12.2019 - 8.1.2020

Hodnocení 2,9/5
Spokojenost, krásná země, příjemní lidé. Horší doprava na různé výlety díky špatné kvalitě silnic. Hlavně příjezdová silníce k hotelu je katastrofa. Kameny, výmoly. Autobus jede krokem a je to dost úmorné. I tento fakt nás odradil od více výletů do okolí. Výlety a Safari jsme řešili s místním průvodcem Philipem. Umí česky a kontaktovali jsme se ještě před příletem. Vše dodržel, fungovalo to a ještě...
Celkové hodnocení

Spokojenost, krásná země, příjemní lidé. Horší doprava na různé výlety díky špatné kvalitě silnic. Hlavně příjezdová silníce k hotelu je katastrofa. Kameny, výmoly. Autobus jede krokem a je to dost úmorné. I tento fakt nás odradil od více výletů do okolí. Výlety a Safari jsme řešili s místním průvodcem Philipem. Umí česky a kontaktovali jsme se ještě před příletem. Vše dodržel, fungovalo to a ještě jsme celkem ušetřili.

Ubytování 3,0/5

Strava 2,5/5

Okolí 3,0/5

Cena 3,0/5

Ubytování
Vcelku příjemný hotel, jednoduché vybavení, ale nám vyhovovalo. Pokoje klimatizované. Využívali jsme pouze jeden bazén, ostatní byli poměrně špinavé. Pláž krásná, prodejci jsou koloritem, o velkém odlivu jsme věděli.

Strava
Nebylo to špatné, dalo se vybrat, jen nabídka byla víceméně stále stejná. Jediná výtka- bar all incluzive byl do 22 hodin, což nevadí. Pouze na Silvestra jsme čekali, že nechají otevřeno déle, ale nestalo se. I vodu jsme si museli kupovat

Služby hotelu
nevyužívali jsme nic navíc

Pláž
Krásná, hodně stínu

Dana Svobodová Leden 2020

Datum pobytu: 2.12. - 15.12.2019

Hodnocení 4,9/5
Keňa je krásná zem, můžete relaxovat v resortu, oceán měl neuvěřitelných 38 stupňů, dva čisté bazény se slanou vodou. Máme úžasné zážitky z dvoudenní safari, kdy kolem Vás chodí lvi, sloni, žirafy, zebry a jiná zvířata, pozorovat je v jejich prostředí je úžasné. Na výletech jsme se ale podívali na Keňu i z druhé strany. Chudinské čtvrti, tržiště těch nejchudších, chatrče ve kterých žijí a vaří venku...
Celkové hodnocení

Keňa je krásná zem, můžete relaxovat v resortu, oceán měl neuvěřitelných 38 stupňů, dva čisté bazény se slanou vodou. Máme úžasné zážitky z dvoudenní safari, kdy kolem Vás chodí lvi, sloni, žirafy, zebry a jiná zvířata, pozorovat je v jejich prostředí je úžasné.

Na výletech jsme se ale podívali na Keňu i z druhé strany. Chudinské čtvrti, tržiště těch nejchudších, chatrče ve kterých žijí a vaří venku nad otevřením ohněm. Chudoba na Vás dýchá ze všech stran a přesto jsou tito lidi spokojení a pohostinní. Byli jsme i v místní škole, každý jsme sebou vezli notesy, sešity, tužky, propisky, bonbony, to přivítali.

Ubytování 4,8/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Byli jsme ubytovaní ve druhém patře, každý den čisté povlečení, ručníky i osušky, v koupelně vše funkční - sprcha,umývadlo, záchod, fén. Pokoj čistý, jen nám chyběli nějaké skříně na oblečení, byly tam dvě tyče s 10 ramínky a jeden foch na prádlo, ale to bylo i ve vedlejších pokojích stejné.

Strava
Jídla bylo dostatek, k snídaní jsem si dávala vaječné omelety, šunka, sýry, marmelády, jogurty,housky,rohlíky,chleba,tousty.

obědy a večeře - těstoviny na několik způsobů, opečené brambory, bramborová kaše,rýže. Maso hovězí, vepřové, kuřecí, spousta výborných ryb a mořských plodů. zeleninové saláty dušené i syrové, spousta čerstvého ovoce a ovocných salátů.

Služby hotelu
V hotelu byli všichni milí a ochotní, skoro každý zná pár českých frází, není problém se domluvit i česky :-) .

Chtěla bych poděkovat delegátce Jitce Bláhové, která se nám maximálně věnovala nejen na výletech ale i v resortu.

Pláž
Pláž jsme si první týden neužili protože jsme byli na safari a jezdili jsme na výlety abychom viděli jak se zde žije. Další týden jsme zjistili, že si zaplaveme v oceánu jen tři až čtyři hodiny, jinak voda ustoupila o 2 až 3 km. Takže jsme se s místními vydali při odlivu na průzkum, ukázali nám různé hvězdice, rybičky které by jsme sami neviděli. Jinak pláže jsou krásné s bílým pískem, s lehátky, s palmami kteří nahrazují deštníky a při přílivu má voda krásných 36-38 stupňů.

Pláž je od vody oddělena nízkým plůtkem za který nesmí místní prodejci, kteří nabízejí kromě výletů vše možné. Ráda jsem se s nimi bavila, snaží se mluvit česky, co neumí to nakreslí :-) Mladí s nimi na výlety jezdili a říkali že mají stejný komfort třeba na safari jako naše agentury, jen to mají o třetinu levnější. Jejich místní agentura se jmenuje Dik Dik, nebo Duk Duk,a mluví dobře česky. Animátoři byli skvělí cvičení na suchu i ve vodě, dokázali vtáhnout do hry, nebo si přišli jen tak popovídat.

Anonym Prosinec 2019

Datum pobytu: 22.11. - 3.12.2019

Hodnocení 4,4/5
Safari mohu doporučit český mluvící organizátor je to fajn chlapík.
Celkové hodnocení

Safari mohu doporučit český mluvící organizátor je to fajn chlapík.

Ubytování 4,8/5

Strava 4,0/5

Okolí 4,0/5

Cena 4,5/5

Ivana Z. Duben 2019

Datum pobytu: 1.3. - 13.3.2019

Hodnocení 4,7/5
Prima dovolená, kterou by jsem si klidně hned zopakovala, neodradila mě ani nekonečná cesta z letiště, která byla opravdu úmorná. Ubytování proběhlo rychle a pak už jen užívání si sluníčka, koupání, výletů a pohody. Výlet - dvou denní na safary, domluveno s místním průvodcem už v Čechách - rozhodně jsme ušetřili spoustu peněz oproti nabídce od CK, Watamu výlet - by jsem asi po druhé nevybrala, návštěva...
Celkové hodnocení

Prima dovolená, kterou by jsem si klidně hned zopakovala, neodradila mě ani nekonečná cesta z letiště, která byla opravdu úmorná. Ubytování proběhlo rychle a pak už jen užívání si sluníčka, koupání, výletů a pohody. Výlet - dvou denní na safary, domluveno s místním průvodcem už v Čechách - rozhodně jsme ušetřili spoustu peněz oproti nabídce od CK, Watamu výlet - by jsem asi po druhé nevybrala, návštěva Masajské vesnice - vezměte sebou pro děti nějaké pastelky, sešity, cukrovinky určitě to děti potěší......

Ubytování 4,5/5

Strava 5,0/5

Okolí 4,5/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Jednoduché ubytování, vždy čisto a uklizeno, každý den výměna ručníků, na pokoji klimatizace, fén, trezor, minilednička s každodenním doplňováním vody -

Strava
Italský hotel, takže vždy jsou připravené těstoviny, ryby na různé způsoby, maso převážně hovězí a jehněčí, obrovský výběr salátů a zeleniny. Výborná káva

Služby hotelu
Personál je milý, nevtíravý, za mírný poplatek samozřejmě vstřícnější. V areálu hotelu několik slaných bazénů, krásná zahrada. Animátoři komunikují anglicky, francouzsky,svahilsky a taky hodně česky. Každý den nějaký večerní program, prostě se nebudete nudit....

Pláž
Velký příliv a odliv...určitě se vydejte na procházku při odlivu, nebojte se doprovodu místních, ukáží vám mořský život za mírný poplatek. Pláž každý den uklízí, připraví Vám lehátka, málo slunečníků na pláži kompenzují palmy.

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 30 °C v noci 25 °C

 • Teplota vody 27 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 31 °C v noci 25 °C

 • Čtvrtek 31 °C v noci 26 °C

 • Pátek 30 °C v noci 25 °C

 • Sobota 27 °C v noci 24 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec