Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Poloha a pláže jsou krásné.
Poloha a pláže jsou krásné.
Jsou zde velmi krásné pláže, snadno dostupné autobusem.
StravaSnídaně byla nekvalitní. Trvanlivý toastový chléb, drobné pečivo vytažené z lednice a mini vaflové palačinky byly studené a trochu suché. S ostatním jídlem nebyl problém.
UbytováníUbytování je pěkně zrekonstruované, ale čisté. Zvuková izolace je špatná, pokud někdo v noci mluví na balkoně, je to slyšet na chodbě.
SlužbyNení to špatné.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







