Kypr - Agia Napa Kypr

 • Doprava letecky

  03:30 h

 • Popis

  Agia Napa je velice známá a oblíbená lokalita na jihovýchodě Kypru. Dříve jen rybářská vesnička vyrostla na jednu z nejnavštěvovanějších lokalit na Kypru a stala se tak každoročně vyhledávanou dovolenou pro všechny, kteří mají rádi průzračné moře, krásné pláže, přírodu a starodávné kláštery.

  Hned několik písečných pláží nabízí dokonalý odpočinek a rádovánky v tyrkysovém moři. Pláž Nissi je sice vzdálená od letoviska asi 3 kilometry zato je obklopena skalnatými výtvory, kde o bohatý podmořský život nouze neni. Tato pláž je také považována za nejzábavnější a nechybí ani pestrý noční život v podobě různých barů, diskotéch a klubů.

  Pokud raději dáváte přednost klidnější atmosféře, i pro rodiny s dětmi nebo pro seniory se najde příjemné místečko dále od centra.

  Cesta do Agia Napa trvá cca 50 minut transferem z letiště Larnaka.

Nejnovější recenze Kypr - Agia Napa

Celkem: 10 Ete som nikdy nepoužila maximálne hodnotenie. Neverila som ,že je to možné. Určite vždy sa nájde niečo, čo je možné kritizovať, ale tu...

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Ete som nikdy nepoužila maximálne hodnotenie. Neverila som ,že je to možné. Určite vždy sa nájde niečo, čo je možné kritizovať, ale tu okrem toho, že sme dlhšie čakali v noci po príchode na pridelenie izby a dočkali sme sa až o pol tretej, nebolo čo kritizovať. Uvítanie bolo milé, prebehlo v kľude a bez hádok. Ráno sme sa zoznámili s celým areálom, ktorý obsluhovali od skorého rána zamestnanci, ktorí sa starali o poriadok v areáli hotela. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Keď nás ubytovali ,bola tma ,padli sme do postele a spali. Ráno sme sa zobudili v peknom prostredí novotou dýchajúcej izby, ktorá fungovala na množstvo elektroniky, senzorov, fotobuniek .Dozvedeli sme sa, že rezort funguje iba tri mesiace po covidom spôsobenej prestávky v stavebných prácach. Pod nami bola jedáleň, pred nami more a nádherné bazény. Všade absolútna čistota a poriadok, denne vymieňanie posteľnej bielizne a uterákov.

Strava
Strava v hoteli bola veľmi pestrá a dalo sa z celkovej ponuky zostaviť vždy chutné menu. Jogurty, syry, ovocie a zelenina vyhovujúco dopľňali hlavné jedlo. V ponuke bolo možné navštíviť a objednať typické grécke alebo turecké jedlá v miestnych baroch. K dispozícii boli snackbary, kde ponúkali celý deň vhodné jedlá a pitie.

Služby hotelu
Hneď pri príchode nám vysvetlili fungovanie trezoru a prácu s elektronikou. Na recepcii ochotne poradili ,poskytli aj mapku oblasti Aya Napa, možnosti použitia lokálnych dopravných prostriedkov, informácie o okolitých zaujímavostiach a pod.

Pláž
Pláž bola skutočne veľmi blízko hotela .Nachádza sa v zátoke, nie je veľká ,ale je možné pomerne ľahko prejsť trochu ďalej. Mnohí sa prechádzali po pobreží a nielen plávaním ale aj chôdzou odhaľovali okolie. Pláž na začiatku vyhovuje malým deťom, potom je úsek hlbšej vody, ktorý sme preplávali a dostali sme sa k nádhernej priezračnej vode s bielym pieskom a dobrými možnostiam plávania.

Elfrída D., 21.09.2022, Datum pobytu: 6.9. - 17.9.2022
Oblast: Kypr Kypr, Agia Napa, Hotel: Chrysomare Beach & Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

Celkem: 8.8 krásny hotel s úžasnou stravou v nádhernej zátoke s neudržiavanou plážou

 • 9 Ubytování
 • 10 Strava
 • 8 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
krásny hotel s úžasnou stravou v nádhernej zátoke s neudržiavanou plážou Zobrazit celou recenzi

Ubytování
super, nový hotel a nám všetko fungovalo

Strava
super

Služby hotelu
výborné, iba upratovačky chdili ako sa im zachcelo

Pláž
krásna ale neudržiavaná, stačilo by zhrabať chaluhy

Ľubica K., 21.09.2022, Datum pobytu: 10.9. - 17.9.2022
Oblast: Kypr Kypr, Agia Napa, Hotel: Chrysomare Beach & Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 7.6 Ubytování v pořádku. jen jsou pokoje spojené dveřmi, kde je slyšet každé slovo. Bouhužel jsme chytli sousedy co mají rádi hip hop a hrály...

 • 6.5 Ubytování
 • 8 Strava
 • 9 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Ubytování v pořádku. jen jsou pokoje spojené dveřmi, kde je slyšet každé slovo. Bouhužel jsme chytli sousedy co mají rádi hip hop a hrály každe ráno mezi 2-3 hodinou . po 4 dni odjeli a konečně jsme se vyspali.

Moře super, jak čistota, písek tak pozvolný vstup.

Hotel nedoporučuji pro rodiny s dětmi. Noční klid, který tam je do 23:00 není dodržen a určitě se nevrátíte odpočatí.

Celkově, ale hodnotím kladně. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
dveře mezi pokoji, slabí proud sprchy, nutno napouštět vanu.uklid a čistota v pořádku.

Strava
snidaně pokaždé stejne(kromě střídání faflí a palačinek),ale bylo tam toho hodně,takže je to jen o střídání všech možností.

bohužel neumí vajíčka(míchané byli hrozně, volská oka v pořádku,ale mohl by být na výber mezí vic a mín udělaná.

vejce natvrdo oprvdu dlouho vařené(stojánky na vajíčka na hniličku jsou zbytečná)

Služby hotelu
Personál v pořádku, převažujou milý lide. Možnost vzít si 2 kosuky ovoce a chleba pro dítě na pláž.

Ocenil bych větší soukoromí a ne neustálé ptání jestli už jsme dojedli a mohou odnést talíř. Ale určitě to tak mají nařízené, takže je to jen maličkost.

Pláž
Písčitá, velmi čisté moře( měli jsme období, kde bylo trochu řas)

je tam část s muzikou pro mladé a i klidnejší pro rodiny s dětmi.

Robin Džurbala, 21.09.2022, Datum pobytu: 6.9. - 16.9.2022
Oblast: Kypr Kypr, Agia Napa, Hotel: Nissi Park

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

Celkem: 5.8 Agyia Napa je poměrně živé město se spoustou barů a klubů. Pláže jsou fajn, víceméně všechny stejné. Voda je naprosto průzračná a čistá....

 • 5 Ubytování
 • 7 Strava
 • 6 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Agyia Napa je poměrně živé město se spoustou barů a klubů. Pláže jsou fajn, víceméně všechny stejné. Voda je naprosto průzračná a čistá. Set dvou lehátek a slunečníku stojí 7,50 e. Auta, kola, motorky určitě půjčujte přes recepci nebo delegátku, ostatní jsou šmejdi. Na kypru obecně nečekejte řeckou pohostinnost, spíš tureckou. Kuchyně zde frčí spíše mezinárodní.

Osobně do tohoto hotelu bych už nejel. Ne že by byl špatný, ale všude jinde (v ostatních přímořských zemích) bylo zatím ubytko lepší. Slibovali hudební program 2x týdně, ale skoro každý den tam byl nějaký "umělec" a "bavil" hosty. Občas se to nedalo vydržet :-D Uřvaní turisté (povětšinou z východní Evropy) nadělali cestou na hotel kolem 4.-5. hodiny ranní dost velký hluk zpěvem a skandováním. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování mohlo být rozhodně lepší. Hotel je sice celkem hezký, ale hned po příchodu na pokoj a otevření balkónových dveří jsme šli reklamovat výhled na moře. Připlatili jsme si za pokoj s výhledem na moře, ale dostali jsme pokoj ve 2. patře. Moře jsme sice viděli, ale v dáli za bazénem a restaurací. Na recepci nám recepční řekla, že tohle je klasický pokoj s výhledem na moře, ale že nás za pár dní přemístí do lepšího pokoje. To se nestalo.

Klimatizace na pokoji byl úlet. Nejdříve nešla zapnout a pak vypnout. Během noci se sama zapínala, i když byla vypnutá a nastavená tak, aby se nezapínala. Navíc šla ovládat pouze se zavřenými dveřmi na balkón. Takže člověk musel v noci vstát, zavřít dveře na balkón a klimatizaci po několikaminutovém boji vypnout.

Dva výtahy v hotelu, takže čekačka na výtah, který pobere max. 4 osoby byla dlouhá. Chodili jsme raději po požárním schodišti.

Neustále protékal záchod, na to jsme si ale zvykli. Fén vydržel foukat cca 1 minutu, pak se přehřál a musel zůstat další 3 minuty vypnutý. A takhle dokola.

Uklízečky uklízely pokoje denně. Občas nám omylem vzali kartu na elektřinu, jindy tam zapomněli jednu navíc. Ale měnily ručníky, doplňovali minišampónky atd.

Strava
Strava jako všude jinde. Snídaně formou bufetu, každý den stále dokola to samé. Večeře/obědy také formou bufetu, ale jídla se střídala každý den. Kvalita jídel velmi dobrá.

Služby hotelu
Bazén malinký, ale v září skoro prázdný, takže OK. Restaurace fajn, pool bar jsme nezkoušeli, ale vypadal velmi pěkně.

Parkování je možné hned před hotelem. Když bylo hotelové parkoviště plné, dali nám kartu na protější parking. Takže super.

Pláž
Hotel nemá vlastní pláž, na Kypru jsou pláže městské, provozuje je vždy obec, stejně tak pronajímá slunečníky a lehátka. Nejbližší pláž je cca 100 m od hotelu, ale není moc dobrá. Vstup do vody je přes kameny a velmi pozvolný, bez bot to bolí. Lepší byla druhá strana té samé pláže (cca 300 m po pláži), kde byl vstup do vody písčitý a objevili jsme i super Marcello`s Beach Bar.

Voda všude na kypru je naprosto průzračná, ale bujarý podmořský život nečekejte. Pár rybek sem tam, některé mrchy trochu koušou. Lepší plavat, než stát na místě :-D Ale i když šnorchlujete ve velké hloubce, stále vidíte na dno. Několik km východně od Agyia Napa je Blue Lagoon, kde je voda úplně modrá a jasná. Je to taková atrakce, jezdí se tam třeba lodí šnorchlovat.

My jsme si půjčili kola a objezdili všechny pláže v Agyia Napa. Vesměs jsou všechny stejné, ale ta městská pláž, co začíná 100 m od hotelu byla asi nej. Ale až na té druhé straně (300 m).

Lubomír M., 20.09.2022, Datum pobytu: 6.9. - 16.9.2022
Oblast: Kypr Kypr, Agia Napa, Hotel: Limanaki Beach

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Výhled na moře 1 fotografie

Celkem: 10 Skvělá dovolená

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Skvělá dovolená Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Skvělý hotel

Strava
Vysoká kvalita a velký výběr

Služby hotelu
Odpovídá *****

Pláž
blízko hotelu

Kateřina K., 19.09.2022, Datum pobytu: 6.9. - 13.9.2022
Oblast: Kypr Kypr, Agia Napa, Hotel: Grecian Bay

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

Všechny recenze Kypr - Agia Napa