Kypr Kypr

 • Jak trávit čas

  Kypr je rájem pro sportovce. Je tu vše na co si vzpomenete. Golf, jachting, jezdectví, lyžování, tenis, turistika, cyklistika, horolezectví a samozřejmě vodní sporty pro které je středozemní moře jako stvořené. Ať už je to potápění, jízda na skútru nebo na padáku za motorovým člunem.

  Kdo by nechtěl být tak aktivní může využít celou řadu výletů do aquaparků, hor, safari, projížďku lodí nebo se vydat po stopách historie.

  Kypřané jsou opravdoví milovníci hudby. Hrají na spoustu nástrojů, tančí a rádi používají svůj hlas. Proto se nebudete nudit ani večer a jejich veselý noční život vám pěkně zpříjemní konec dne.

  Pláže

  Každý si může vybrat tu svoji. Nachází se zde kilometry písčitých pláží, ale i skalnaté a oblázkové pláže. Od roku 1996 získalo už osmnáct kyperských pláží ocenění Modré vlajky ( což je prestižní cena, která je udělována na základě kritérií jako např. čistota vody, pláže, kvalita služeb...) Nudisty moc nepotěší fakt, že zde nejsou žádné pláže určené speciálně ke koupání bez plavek. Musí si proto hledat malé zátoky a nedotčené pláže, kterých je ale na ostrově opravdu dostatek.