Agnieszka D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2026
Dovolenou v tomto hotelu považuji za úspěšnou. Nemám vůbec žádné nedostatky.
Dovolenou v tomto hotelu považuji za úspěšnou. Nemám vůbec žádné nedostatky.
Pláž je velmi blízko. 5 minut pěšky.
Jídlo bylo velmi dobré. I když byl duben a hotel byl přeplněný, každý si našel něco dobrého. Personál byl velmi přátelský a vždy se usmíval. Doporučuji to všem!
UbytováníPokoj byl velmi čistý. Ručníky se měnily denně. Velmi pěkné, moderní vybavení.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)









