Livadhiotis Hodnocení: 3/5
od 8 462 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 8 462 Kč za os.
od 6 813 Kč za os.
od 15 650 Kč za os.
od 11 570 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 15 hodnocení)
Mónika Dudás
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Strávili jsme nádherných 12 dní na Kypru v hotelu Marilandy, vše bylo dokonalé, personál byl nesmírně milý, snídaně byla vždy stejná, ale vydatná, večeře byla pestrá a velmi chutná, moře bylo blízko, vyzkoušeli jsme spoustu věcí: létání na draku s motorovým člunem, jetski, jeli jsme na čtyřkolce, hráli bowling, mohli jsme být na večeru se sirtaki, tato dovolená pro nás byla velkým zážitkem a dvouhvězdičkový hotel dokonale vyhovoval našim potřebám.
Strávili jsme nádherných 12 dní na Kypru v hotelu Marilandy, vše bylo dokonalé, personál byl nesmírně milý, snídaně byla vždy stejná, ale vydatná, večeře byla pestrá a velmi chutná, moře bylo blízko, vyzkoušeli jsme spoustu věcí: létání na draku s motorovým člunem, jetski, jeli jsme na čtyřkolce, hráli bowling, mohli jsme být na večeru se sirtaki, tato dovolená pro nás byla velkým zážitkem a dvouhvězdičkový hotel dokonale vyhovoval našim potřebám.
Čisté, snadno přístupné, pronajali jsme si slunečník a lehátko za 6 eur/den, všude jsme se setkali s přátelskými a milými lidmi, neměli jsme žádné negativní zkušenosti
StravaStrava byla ve všech ohledech dokonalá
UbytováníV hotelu jsme se cítili velmi dobře, pokoj byl pro 2 osoby naprosto dostačující, pro více lidí by možná byl malý, ale nám vyhovoval velmi dobře.
SlužbyVše je perfektní, wifi je také cenově dostupné, trochu pomalé, využili jsme ji dvakrát, klimatizace zajistila příjemnou noc, jídlo bylo vždy včas a všechno bylo velmi chutné!
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)
Magdolna D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel byl velmi pěkně zrekonstruován (byl jsem zde před 7 lety)
Příjemný a ochotný personál
Blízko moře
Klidná oblast (není to centrum zábavy) :)
Hotel byl velmi pěkně zrekonstruován (byl jsem zde před 7 lety)
Příjemný a ochotný personál
Blízko moře
Klidná oblast (není to centrum zábavy) :)
Písčitě-kamenité pobřeží, ale ve všech ohledech vyhovující
StravaJídla jsou chutná, opravdu velmi dobře vaří, i když byla trochu jednotvárná.
UbytováníPohodlné, čisté ubytování
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Endre D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel vypadá dobře jen zvenčí. Kdo očekává klasickou řeckou pohostinnost, bude velmi zklamán. Maďarská asistence venku byla ochotná, na fakultativních programech se vyplatilo účastnit, viděli jsme mnoho zázraků. Moře bylo nádherné.
Hotel vypadá dobře jen zvenčí. Kdo očekává klasickou řeckou pohostinnost, bude velmi zklamán. Maďarská asistence venku byla ochotná, na fakultativních programech se vyplatilo účastnit, viděli jsme mnoho zázraků. Moře bylo nádherné.
Moře je nádherné, Kermia Beach je dobrou volbou. Písečná pláž s pozvolným vstupem do vody, ale dá se i plavat. Slunečník pro dva jsme si mohli půjčit za 7,5. Je to asi 5-6 minut chůze od hotelu. Vyzkoušeli jsme i jiné pláže, nejvíce se nám líbila Konnos Beach.
StravaVyužili jsme polopenzi, i když byl výběr velmi omezený, ale jídlo bylo přijatelné.
UbytováníJen pokud není jiná možnost. Výhled z postele na toaletu. Pokoj je prakticky v jednom prostoru s koupelnou, posuvné dveře zavírají jen opticky. Pokoj je takový, jaký je. Polotmavé osvětlení pro dívky, svítily jen každá třetí žárovka. V noci nebylo možné mít dveře otevřené kvůli nepříjemnému zápachu.
SlužbyÚklid každé 3 dny, odpadkový koš byl vysypáván každý den. Personál není příliš přátelský. I když je k dispozici kuchyň, po 15. hodině už jsme nedostali jídlo.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Csaba Juhász
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vynikající poměr ceny a hodnoty
Vynikající poměr ceny a hodnoty
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Magdolna D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel byl velmi pěkně zrekonstruován (byl jsem zde před 7 lety)
Příjemný a ochotný personál
Blízko moře
Klidná oblast (není to centrum zábavy) :)
Hotel byl velmi pěkně zrekonstruován (byl jsem zde před 7 lety)
Příjemný a ochotný personál
Blízko moře
Klidná oblast (není to centrum zábavy) :)
Písčitě-kamenité pobřeží, ale ve všech ohledech vyhovující
StravaJídla jsou chutná, opravdu velmi dobře vaří, i když byla trochu jednotvárná.
UbytováníPohodlné, čisté ubytování
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Fantastický hotel a strava. Byla to dokonalá svatební cesta.
Fantastický hotel a strava. Byla to dokonalá svatební cesta.
300 metrů písečná, štěrková pláž. Není to nejkrásnější koupaliště na ostrově, ale je čisté. Asi 30 km daleko se nacházejí krásnější pláže.
StravaBohaté evropské a místní jídlo.
UbytováníČistý, kvalitní hotel, velmi ochotný personál.
SlužbyBarový pult, bazén celý den.
Bezplatná klimatizace.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
István Csigó
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování maximálně splnilo služby odpovídající jeho kategorii.
Co se týče negativ: Poslední den jsme měli pokoj opustit údajně do 12 hodin a čekat ve společných prostorách hotelu, což je pobuřující, protože jsem nezaplatil ubytování jen do 12 hodin, ale do doby, než přijede transfer do hotelu!!!
V 12 hodin jsme ještě obědvali v Ayia Napě a vrátili jsme se až v 15 hodin, kdy nám bylo řečeno, abychom se rychle připravili, sbalili a opustili (klimatizovaný) pokoj.
Od 16 hodin do cca 19:20 (do příjezdu transferu) jsme museli čekat v horku, což je pobuřující.
Doufám, že kancelář nám oběma náklady za toto období vrátí a v budoucnu o tom také informuje.
Dále je třeba zmínit, že nás o tom průvodce neinformoval, první den na poledne ohlásil ústní informaci, ale do té doby jsme už měli naplánovaný program a nechtěli jsme ztrácet půl dne čekáním na průvodce.
Průvodce měl možnost umístit informace na A4 papír na nástěnku hotelu, jak to udělali pro jiné skupiny, ale této možnosti nevyužil. Navíc tón průvodce nebyl zrovna nejkonstruktivnější, možná by nebylo na škodu mu připomenout, že on žije z nás, cestujících.
Z materiálů průvodce bylo téměř zřejmé, že všechny povzbuzuje k účasti na nerealisticky drahých fakultativních programech, což jsme neplánovali, vše jsme si zařídili sami, ale neměl by odrazovat turisty od půjčování aut svými slovy, spíše by měl upozornit na opatrnost při řízení.
Myslím, že s rozumem a opatrností se na Kypru řídit dá.
Ubytování maximálně splnilo služby odpovídající jeho kategorii.
Co se týče negativ: Poslední den jsme měli pokoj opustit údajně do 12 hodin a čekat ve společných prostorách hotelu, což je pobuřující, protože jsem nezaplatil ubytování jen do 12 hodin, ale do doby, než přijede transfer do hotelu!!!
V 12 hodin jsme ještě obědvali v Ayia Napě a vrátili jsme se až v 15 hodin, kdy nám bylo řečeno, abychom se rychle připravili, sbalili a opustili (klimatizovaný) pokoj.
Od 16 hodin do cca 19:20 (do příjezdu transferu) jsme museli čekat v horku, což je pobuřující.
Doufám, že kancelář nám oběma náklady za toto období vrátí a v budoucnu o tom také informuje.
Dále je třeba zmínit, že nás o tom průvodce neinformoval, první den na poledne ohlásil ústní informaci, ale do té doby jsme už měli naplánovaný program a nechtěli jsme ztrácet půl dne čekáním na průvodce.
Průvodce měl možnost umístit informace na A4 papír na nástěnku hotelu, jak to udělali pro jiné skupiny, ale této možnosti nevyužil. Navíc tón průvodce nebyl zrovna nejkonstruktivnější, možná by nebylo na škodu mu připomenout, že on žije z nás, cestujících.
Z materiálů průvodce bylo téměř zřejmé, že všechny povzbuzuje k účasti na nerealisticky drahých fakultativních programech, což jsme neplánovali, vše jsme si zařídili sami, ale neměl by odrazovat turisty od půjčování aut svými slovy, spíše by měl upozornit na opatrnost při řízení.
Myslím, že s rozumem a opatrností se na Kypru řídit dá.
Na místní pláži jsme se nekoupali, koupeme se na pláži Nissi Beach, která je vzdálená asi 30 km.
StravaSnídaně se denně měnila v některých částech, zde by bylo možné trochu rozšířit nabídku. Večeře se také měnila podle třídenního cyklu, zde by bylo možné trochu rozšířit nabídku. Důležité: Personál zajistil meloun jak ke snídani, tak k večeři.
UbytováníUbytování maximálně splnilo služby odpovídající jeho kategorii. V sousedství ubytování se nachází také autopůjčovna.
SlužbyV hotelu byl bar, bazén, ale toho jsme moc nevyužívali, hotel jsme využívali k jídlu a spaní. Na Kypru člověk netráví čas v hotelu.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...