Livadhiotis Hodnocení: 3/5
od 8 462 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 8 462 Kč za os.
od 6 813 Kč za os.
od 15 650 Kč za os.
od 11 570 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 2 hodnocení)
Miroslav Fišer
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově se nám umístění pobytu líbilo. Do Larnaky jsme to měli busem cca 10 minut (jedna jízda stála 1 euro). Autobusy jezdili jednou za půl hodiny. Pláž byla pěkná. Cesta na pláž z hotelu trvala tak 5 minut.
Hotel na to, že měl 2,5 hvězdičky ušel, ale příště by jsme si vybrali jiný.
Celkově se nám umístění pobytu líbilo. Do Larnaky jsme to měli busem cca 10 minut (jedna jízda stála 1 euro). Autobusy jezdili jednou za půl hodiny. Pláž byla pěkná. Cesta na pláž z hotelu trvala tak 5 minut.
Hotel na to, že měl 2,5 hvězdičky ušel, ale příště by jsme si vybrali jiný.
Pláž byla celkem čistá, záchody moc udržované nebyly, ale nic se za ně neplatilo. Za sprchy se platilo 50 centů. Set na celý den stál 6 euro (v sezóně to možná bude více). U pláže byla různá občerstvení a po pláži jezdil pravidelně zmrzlinář. Moře bylo nádherně čisté. Je tam hodně pozvolný vstup do moře, takže ideální pro rodiny s dětmi. Vlny tam za celý pohyb nebyly a nedalo se moc plavat, protože hloubka byla až hodně daleko od břehu.
StravaSnídaně byly pořád stejné a malý výběr, takže po 14 dnech jsme toho měli až po krk (na výběr byl: toustový chléb, šunku, sýr, okurka, rajče, vejce na tvrdo, máslo, džem, mléko a cornfakes a pak nějaké ovoce (střídal se meloun, banán, jabko, pomeranč). Večeře nám chutnali. Převážně vařili Kyperskou kuchyni (ryby, těstoviny, kuřecí maso, hovězí, veřové a myslím, že i skopové. Jako příloha byly brambory, rýže a vždy tam měli zeleninové saláty.
UbytováníPokoje byly na první pohled pěkné. Standart manželská postel, noční stolky, skříň, televize (velmi omezený výběr programů) a klimatizace (tam byl velký problém, protože jednou za čas se v celém hotelu vypla a mohli ji zapnout jen na recepci, ovládačem to nešlo. Stávalo se to i v noci, takže jsme se probouzeli vedrem a museli volat na recepci, aby nám ji zapli :-(). Záchod byl spojený s koupelnou. Byl tam sprchový kout, který byl celkem špinavý...tam to paní uklízečky asi nikdy nemyli :-(
SlužbyHotel měl bar, úklid pokojů byl každý den (jednou za tři dny vyměnili povlečení a ručníky a každý den vytírali podlahu), recepční (pokud byl přítomen) poradil, když jste něco potřebovali. Za poplatek byl na pokoji trezor. Jinak hotel nemá k dispozici pro hosty počítač s internetem. Jen možnost připojení se na síť (myslím, že to bylo 6 euro za den).
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Filtrovat recenze
Miroslav Fišer
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově se nám umístění pobytu líbilo. Do Larnaky jsme to měli busem cca 10 minut (jedna jízda stála 1 euro). Autobusy jezdili jednou za půl hodiny. Pláž byla pěkná. Cesta na pláž z hotelu trvala tak 5 minut.
Hotel na to, že měl 2,5 hvězdičky ušel, ale příště by jsme si vybrali jiný.
Celkově se nám umístění pobytu líbilo. Do Larnaky jsme to měli busem cca 10 minut (jedna jízda stála 1 euro). Autobusy jezdili jednou za půl hodiny. Pláž byla pěkná. Cesta na pláž z hotelu trvala tak 5 minut.
Hotel na to, že měl 2,5 hvězdičky ušel, ale příště by jsme si vybrali jiný.
Pláž byla celkem čistá, záchody moc udržované nebyly, ale nic se za ně neplatilo. Za sprchy se platilo 50 centů. Set na celý den stál 6 euro (v sezóně to možná bude více). U pláže byla různá občerstvení a po pláži jezdil pravidelně zmrzlinář. Moře bylo nádherně čisté. Je tam hodně pozvolný vstup do moře, takže ideální pro rodiny s dětmi. Vlny tam za celý pohyb nebyly a nedalo se moc plavat, protože hloubka byla až hodně daleko od břehu.
StravaSnídaně byly pořád stejné a malý výběr, takže po 14 dnech jsme toho měli až po krk (na výběr byl: toustový chléb, šunku, sýr, okurka, rajče, vejce na tvrdo, máslo, džem, mléko a cornfakes a pak nějaké ovoce (střídal se meloun, banán, jabko, pomeranč). Večeře nám chutnali. Převážně vařili Kyperskou kuchyni (ryby, těstoviny, kuřecí maso, hovězí, veřové a myslím, že i skopové. Jako příloha byly brambory, rýže a vždy tam měli zeleninové saláty.
UbytováníPokoje byly na první pohled pěkné. Standart manželská postel, noční stolky, skříň, televize (velmi omezený výběr programů) a klimatizace (tam byl velký problém, protože jednou za čas se v celém hotelu vypla a mohli ji zapnout jen na recepci, ovládačem to nešlo. Stávalo se to i v noci, takže jsme se probouzeli vedrem a museli volat na recepci, aby nám ji zapli :-(). Záchod byl spojený s koupelnou. Byl tam sprchový kout, který byl celkem špinavý...tam to paní uklízečky asi nikdy nemyli :-(
SlužbyHotel měl bar, úklid pokojů byl každý den (jednou za tři dny vyměnili povlečení a ručníky a každý den vytírali podlahu), recepční (pokud byl přítomen) poradil, když jste něco potřebovali. Za poplatek byl na pokoji trezor. Jinak hotel nemá k dispozici pro hosty počítač s internetem. Jen možnost připojení se na síť (myslím, že to bylo 6 euro za den).
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.