Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 30 990 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 73 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Ivana Bžatková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám velmi líbila. Nelíbil se nám ale zpáteční návrat. Z hotelu jsme odjížděli v pátek v 1 hodinu ráno. Rozhodně se nejedná o 7 nocí. Tohle by měla cestovní kancelář nějak dořešit. Čas našeho pobytu byl vlastně jen 6 dní. Jinak super. Krásná příroda,moře.
Dovolená se nám velmi líbila. Nelíbil se nám ale zpáteční návrat. Z hotelu jsme odjížděli v pátek v 1 hodinu ráno. Rozhodně se nejedná o 7 nocí. Tohle by měla cestovní kancelář nějak dořešit. Čas našeho pobytu byl vlastně jen 6 dní. Jinak super. Krásná příroda,moře.
Pláž s lehátky bez poplatku hned u hotelu.Moře čisté.
StravaStrava výborná. Každý den na večeři 2 druhy masa, ovoce, zelenina. Nedá se co vytknout.
UbytováníUbytování bylo opravdu luxusní.
SlužbySlužby hotelu výborné. Úklid pokoje každý den. Výměna ručníků taktéž. Personál příjemný.
Byla tato recenze užitečná? (4) (1)
Filtrovat recenze
małgorzata S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Kypr v září je krásný. Teploty přes den stále vysoké - 30 stupňů, v noci - 20. Přistání v jižní části ostrova a následná jízda na sever nám umožnila vidět obě části ostrova oddělené hranicí.
Kypr v září je krásný. Teploty přes den stále vysoké - 30 stupňů, v noci - 20. Přistání v jižní části ostrova a následná jízda na sever nám umožnila vidět obě části ostrova oddělené hranicí.
Sestup do moře po žebřících. Krásné místo pro koupání a potápění. Lehátka na terase a u bazénu zdarma.
StravaVynikající kontinentální snídaně, vynikající omelety a palačinky. Velmi velký výběr snídaňových surovin. Káva chutná špatně.
UbytováníÚžasné, klidné místo. Intimní hotel Pokoj s terasou s výhledem na bazén a moře, s klimatizací, wifi Velmi čistý hotel - pokoje denně uklízeny.
SlužbyHotel se o své hosty stará (např. minerální voda doplňována denně).Velmi milá, otevřená a přitom profesionální obsluha. Má vlastní restauraci otevřenou do 22:00 (díky za vynikající česnekový chléb se sklenkou kyperského vína ve 21:00). Na terase hotelu si můžete dopřát profesionální masáž, i sportovní, kterou provádí příjemná masérka, která má ráda Poláky.V blízkosti je také potápěčské centrum.Velkou výhodou hotelu je bazén, který je k dispozici 24 hodin denně. den.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Josef V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená OK, ale nebýt přímé komunikace s CK, která fakticky pobyt zajišťovala, asi bych s CA nikam neodjel, neboť mám obavy o jejich organizačních schopnostech. Na druhé straně CK si zaslouží velké poděkování za veškerou pomoc a celkovou ochotu.
Dovolená OK, ale nebýt přímé komunikace s CK, která fakticky pobyt zajišťovala, asi bych s CA nikam neodjel, neboť mám obavy o jejich organizačních schopnostech. Na druhé straně CK si zaslouží velké poděkování za veškerou pomoc a celkovou ochotu.
Koupání výborné, ale moře přístupné pro fyzicky zdatné, bazén výborný hned u hotelu vodné pro děti a méně pohyblilvé.
StravaSnídaně výborné, večeře podle jídelního listku a v podstatě byl výběr dost omezený, zde je co zlepšovat. Kvalita jídla byla dobrá, i když omezená nabídka.
Ubytováníubytování bylo skvělé hned u bazénu a výborné koupání v moři.
SlužbySlužby ostatní byly OK
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Alena Brdová
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem z dovolené byl v pořádku
Celkový dojem z dovolené byl v pořádku
Pláž byla v pohodě, lidí málo, což vyhovovalo,jen na pláži s postupným vstupem do moře byl trochu nepořádek, moře krásné
StravaStrava též v pořádku.
UbytováníUbytování úchvatné,hotel též,jen byl menší problém s připojením vifi
SlužbySlužby hotelu vynikající,jen když jsme byli na výletě v Nicosii,bylo moc málo času, chtělo by výlet prodloužit alespoň o hodinu,psali jsme stížnost do CK.fly dovolená, ohledně tohoto výletu.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Ivana B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel celkem pěkný, vybavení hotelu dobré. Okolí zanedbané. Zdlouhavá a únavná doprava od hotelu do města a opačně -jedna stále ucpaná silnička. V místě jen malý krámek s nepříliš čerstvým sortimentem ovoce a zeleniny, zmrzliny, větší obchod je dál.
Vázla organizace výletů - pozdní odjezdy, brzké návraty, tak bylo málo času na prohlídku míst .Na .stránkách CK dovolená nabízen výlet do Nikosie s obědem v ceně, na místě delegátka za stejnou cenu nabízela výlet bez oběda.Po upozornění na tento rozdíl řekla,že informace na uvedených stránkách jsou 4! roky staré a pro ni nezávazné.
Hotel celkem pěkný, vybavení hotelu dobré. Okolí zanedbané. Zdlouhavá a únavná doprava od hotelu do města a opačně -jedna stále ucpaná silnička. V místě jen malý krámek s nepříliš čerstvým sortimentem ovoce a zeleniny, zmrzliny, větší obchod je dál.
Vázla organizace výletů - pozdní odjezdy, brzké návraty, tak bylo málo času na prohlídku míst .Na .stránkách CK dovolená nabízen výlet do Nikosie s obědem v ceně, na místě delegátka za stejnou cenu nabízela výlet bez oběda.Po upozornění na tento rozdíl řekla,že informace na uvedených stránkách jsou 4! roky staré a pro ni nezávazné.
Přístup do moře po schodech z terasy špatný-schody polorozpadlé ,nebezpečné.
Po bouřce na písčité pláži vysoká hradba řas, které nikdo neuklízel .Na pláži plné koše s odpadky.
Jinak byla pláž pěkná, moře čisté.
Výběr v jídelně slušný. Jídlo bylo málo teplé- i hned po otevření jídelny. Maso bylo někdy vysušené. Ovoce nebylo někdy čerstvě krájené, tak bylo "ovadlé " a okoralé.- evidentně z předešlého dne.
Za úvahu by stály nápoje k večeři v ceně polopenze. Např. v jiném blízkém hotelu/Long Beach / byly nápoje při večeři v ceně polopenze-info od známých, kteří tam byli ve stejném termínu.
Vybavení hotelu dobré, čistota dobrá, úklid denně. Ale ve sprchovém koutě v rozích byla plíseň.
SlužbySlužby byly v pořádku.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Marcel Rabenseifner
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Na to, že jsme vybýrali dovolenou na posledni chvili, předčila dovolená naše očekávání.Pracuji v top gastronomii v Praze, tudíž mám určité nároky.Dle mého soudu hotel Manolya, si rozhodně zaslouží více než tři hvězdy.Pokoje čisté,s výhledem na každodenně udržovaný bazén a moře.Strategická poloha hotelu,kousek od města, ve vesničce Lapta, kde se pojí služby pro turisty s místním tuzemským folklorem.
Na to, že jsme vybýrali dovolenou na posledni chvili, předčila dovolená naše očekávání.Pracuji v top gastronomii v Praze, tudíž mám určité nároky.Dle mého soudu hotel Manolya, si rozhodně zaslouží více než tři hvězdy.Pokoje čisté,s výhledem na každodenně udržovaný bazén a moře.Strategická poloha hotelu,kousek od města, ve vesničce Lapta, kde se pojí služby pro turisty s místním tuzemským folklorem.
Vstup po žebříku hotel. terasy, snad jediná malá vada,dva metry oblázky, potom uz písek, moře čisté teplé,azurové...
StravaVelmi chutná, různorodá,z lokálních surovin a ovoce.Pestrý výběr salátů, omáček, mas, příloh i dezertů.Tady jsme byli velmi mile překvapeni.
UbytováníUbytovací jednotka, vkusně moderně vybavená, čistá, pro dvě osoby pohodlná s teráskou a s posezením,pokoj působí čistě a pozitivně.Sprchovací kout v jednom s toaletu, moderní, pohodlný.Klimatizace funkční, nastavitelná, vhodně zvolené osvětlení.Celý hotel čistý,moderní.Personál velice vstřícný a pozorný s nevtíravým přístupem.Wi-fi za mírný poplatek dostupná na celý pobyt.
SlužbyByli jsme velmi spokojeni, jak jsem již avízoval, rozhodně to za mne není tří hvězdičkový hotel, zasloužil by si určitě více.Všechny služby na vysoké úrovni.Mohu porovnat, byl jsem se podívat po hotelech kolem.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...