Věra K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělé. Byly jsme se tentokrát podívat v keramičce v Pécsi. Nádhera. Perfektní výklad a znalosti o historii i současné výrobě delegáta CK.
Skvělé. Byly jsme se tentokrát podívat v keramičce v Pécsi. Nádhera. Perfektní výklad a znalosti o historii i současné výrobě delegáta CK.
V pokoji č. 3.p. byly jen dva hrníčky na kafe, ale po požádání ubytovatelky ihned nám dodala i další větší na čaj.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)


