Pavla P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Naprosto fantastické !
Naprosto fantastické !
Nebyla u hotelu, ale nam to nevadilo. Cestovaly jsme autem , tam kam jsme chtěly, hlavně do hor.
StravaHotel umístěny sice ne u moře, ale za to ve svahu s úžasnými výhledy na město, moře a hory. Obzvláště terasa restaurace měla kouzelný výhled. Bazén a exotická zahrada moc pěkná ! Moc se nám to líbilo!
UbytováníTento pokoj byl pro nás jeden z nejhezčích, co jsme kdy měly. Velká terasa s prosklenými dveřmi s výhledy na moře i na hory. Prostorná koupelna s vanou i sprchou, velká předsíň i pokoj. Vše vkusné a čisté . Kvalitní postele i jemné kvalitní povlečení .
SlužbyParkování zdarma a spoustu místa pro parkování.
Komunikace na hotelu velmi příjemná, všichni zdvořilí a milý .
Byla tato recenze užitečná? (1) (6)



















