Dorisol Komplex Hodnocení: 3/5
od 16 490 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 16 490 Kč za os.
od 12 309 Kč za os.
od 6 311 Kč za os.
od 5 620 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 20 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem z dovolené zkazila komunikace s prodejkyni, která se s námi jako zákazníky po obdržení peněz již dále nehodlala bavit. Zkontaktovat ji telefonicky bylo velmi obtížné a při úspěšném spojení vystupovala velmi povýšeně až drze. Do poslední chvíle jsme tak nevěděli žádné podrobnosti týkající se letu a to včetně zavazadel - na naši žádost bylo třeba kontaktovat leteckou společnost která nám záležitost konečně vyjasnila. Prodejkyni v žádném případě nedoporučuji.
Celkový dojem z dovolené zkazila komunikace s prodejkyni, která se s námi jako zákazníky po obdržení peněz již dále nehodlala bavit. Zkontaktovat ji telefonicky bylo velmi obtížné a při úspěšném spojení vystupovala velmi povýšeně až drze. Do poslední chvíle jsme tak nevěděli žádné podrobnosti týkající se letu a to včetně zavazadel - na naši žádost bylo třeba kontaktovat leteckou společnost která nám záležitost konečně vyjasnila. Prodejkyni v žádném případě nedoporučuji.
Přímo pod hotelem nezpoplatněný vstup do oceánu.
StravaKaždý den dvě housky (sladká + slaná) s máslem a marmeládou, ovocný džus, káva, čaj a kakao.
UbytováníHotel byl velmi čistý s příjemným personálem.
SlužbyVelmi příjemný Mario doplněný personálem hotelu i restaurace.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Soňa K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vynikající dovolená, Madeira je nádherná. Delegátka byla nanic, na to že tam žije 15 let nám nic neřekla, vše co navštívit ve Funchalu jsme si našli sami. Po ostrově jsme cestovali většinou busem a když jsme se jí na to ptali, tak nám řekla, že ona jezdí autem a že se někam busem nedostaneme, přitom to nebyla pravda, vše jsme si zjistili a autobusy tam jezdí perfektně.
Vynikající dovolená, Madeira je nádherná. Delegátka byla nanic, na to že tam žije 15 let nám nic neřekla, vše co navštívit ve Funchalu jsme si našli sami. Po ostrově jsme cestovali většinou busem a když jsme se jí na to ptali, tak nám řekla, že ona jezdí autem a že se někam busem nedostaneme, přitom to nebyla pravda, vše jsme si zjistili a autobusy tam jezdí perfektně.
Snídaně každý den stejné, ale stačilo by to. Ale co je dobrá věc, že si může každý přinést ke zpestření snídaně svoje jídlo. V hotelu ale dobře vaří, pár krát jsme tam byli na večeři-turistické menu 10 euro.
UbytováníUbytování odpovídající ceně, trochu starší, ale čisto, každý den úklid.
SlužbyPerfektní, milý a ochotný personál.
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Petr Janeček
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dostal jsem, či jsem si zaplatil a očekával...
Dostal jsem, či jsem si zaplatil a očekával...
Dostupnost ca 3 min chůze z kopce, placené koupaliště Lido s bazénem i vstupem do moře, okosek vedle veřejné neplacené, též vstup po schodech, nebo jednoduše skokem. Všude čisto!
StravaV ceně jsem měl pouze snídaně, byl jsem připraven z předešlých recenzí, byly pravdivé :-). Na příděl, 2x plátek šunky, sýra, dvě housky, džem a masíčko. Ale kafe plná konvice.
Par kroků od hotelu supermercato s jídelnou, nebyl problém si přinést vlastní snídani, personálu to vůbec nevadilo :-).
Jinak hotelová restaurace vcelku průměr, nenadchne a neurazí.
Hotelový pokoj, 4 patro s balkonem, pěkný výhled na oceán, bylo mi řečeno že je to takový VIP pokoj. Nicméně vybavení pokoje již něco pamatuje :-). Nutno podotknout, že vše bylo funkční a čisté. Takže pro nenáročné cestovatele, kteří se jdou na pokoj jen vyspat je okay.
SlužbyVyužil jsem pouze výtah
Byla tato recenze užitečná? (1) (1)
Jaroslava P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla skvělá.
Dovolená byla skvělá.
Hodně jsme cestovali, takže jsme využili pouze jednu pláž, ta byla kamenitá, jinak nemohu soudit
StravaMěli jsme kontinentální snídaně,tedy každý den stejné,(sladká houska,bulka,banan,jogurt,masličko,marmelada,sýr,salam,džus,kafe i čaj),takže to bohatě stačilo.
UbytováníHotel má starší vybavení,ale čisté.
Po návratu na pokoj, jsme měli vždy uklizeno a připravené čisté ručníky.
V hotelu byl milý,vstřícný a usměvavý personál.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem z dovolené zkazila komunikace s prodejkyni, která se s námi jako zákazníky po obdržení peněz již dále nehodlala bavit. Zkontaktovat ji telefonicky bylo velmi obtížné a při úspěšném spojení vystupovala velmi povýšeně až drze. Do poslední chvíle jsme tak nevěděli žádné podrobnosti týkající se letu a to včetně zavazadel - na naši žádost bylo třeba kontaktovat leteckou společnost která nám záležitost konečně vyjasnila. Prodejkyni v žádném případě nedoporučuji.
Celkový dojem z dovolené zkazila komunikace s prodejkyni, která se s námi jako zákazníky po obdržení peněz již dále nehodlala bavit. Zkontaktovat ji telefonicky bylo velmi obtížné a při úspěšném spojení vystupovala velmi povýšeně až drze. Do poslední chvíle jsme tak nevěděli žádné podrobnosti týkající se letu a to včetně zavazadel - na naši žádost bylo třeba kontaktovat leteckou společnost která nám záležitost konečně vyjasnila. Prodejkyni v žádném případě nedoporučuji.
Přímo pod hotelem nezpoplatněný vstup do oceánu.
StravaKaždý den dvě housky (sladká + slaná) s máslem a marmeládou, ovocný džus, káva, čaj a kakao.
UbytováníHotel byl velmi čistý s příjemným personálem.
SlužbyVelmi příjemný Mario doplněný personálem hotelu i restaurace.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Vlasta S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dobrý den,dovolená byla na vlastní pěst,která se vyvedla suprově naším přičiněním.Podnikly jsme výlety,které nás naplnily.Madeira je úžasná a je tam hodně věcí k vidění,určitě se tam chceme opět vypravit.
Dobrý den,dovolená byla na vlastní pěst,která se vyvedla suprově naším přičiněním.Podnikly jsme výlety,které nás naplnily.Madeira je úžasná a je tam hodně věcí k vidění,určitě se tam chceme opět vypravit.
Pláže jsou malé a pěkné všude,mají svoje kouzlo.
StravaMy jsme měly jen snídaně,kde jsme si naivně myslely ,že budou formou švédských stolů.Nemile nás překvapilo,že bylo každý den pořád to stejné.Ochutnaly jsme i ryby a maso,které bylo obstojné.
Personál připravující snídaně by mohl být milejší.Možná jim vadilo,že máme jen ty snídaně.
Hotel není velký,celkem příjemný ,ale v dosti hlučné lokalitě.V noci se moc nevyspíte.Velice příjemný personál na recepci a uklízející personál byl moc milý.
SlužbyPřed 3 lety jsme prožily dovolenou v Ribeira Brava v hotelu Bravamar,také jen se snídaněmi,které byly formou švédských stolů a bylo to postačující.Nabídka byla rozmanitá a velká.Tam to je klidné a super.
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...