Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

 • Aktuální omezení pohybu v ČR NEPLATÍ pro cesty do zahraničí
 • Nutný negativní PCR test před odletem
 • Nutnost vyplnit online zdravotní formulář do 24 hod před příletem i odletem
 • Nutný negativní PCR test pro cestu zpět do ČR
 • Po návratu povinná karanténa (5. den možno podstoupit další test)
 • Po návratu povinný respirátor všude po dobu 10 dní

od 38 428 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 100 086

Poloha

Hotel Kihaad Maldives se nachází na Baa Atolu, který je vzdálen cca 105 km od mezinárodního letiště v Malé, což je cca 35 minut letu hydroplánem nebo 25 minutu let letadlem na letiště Dharanvadhoo a 10 minut jízdy lodí. Ostrov je velký cca 600 x 240 metrů, obklopuje ho nádherná laguna s tyrkysovou barvou moře a pláž s bílým pískem.

Vybavení

K vybavení hotelu patří foyer a recepce. Hotel nabízí připojení k internetu, WiFi, restauraci, kavárnu, bar, službu hlídání dětí a prádelnu. Upomínkové předměty z dovolené si mohou hosté koupit v obchodě se suvenýry. Jsou zde i obchody. Ke zpříjemnění pobytu mohou hosté využívat nejrůznější relaxační zařízení. K dispozici mají i zahradu.

Ubytování

Pokoje jsou hezké, dekorované v jednoduchém stylu s použitím dřeva. Resort nabízí 8 typů ubytování (plážové i vodní vily), je možné zde ubytovat i početnější rodiny. K vybavení pokojů patří klimatizace, koupelna s WC - open air, televize, DVD, varná konvice, minibar, trezor, terasa, Wi-Fi připojení zdarma.

Strava

Program all inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje, pivo, víno. Nadstandardní alkoholické nápoje za příplatek.

Služby

Kromě relaxace se nabízí možnosti různých sportovních aktivit, například kanoe, šnorchlování, jet ski… Resort se nachází v blízkosti Hanifaru Bay, chráněné rezervace UNESCO, což je ideální lokalita pro potápění a šnorchlování. Můžete se také vydat na pozorování delfínů. K dispozici je spa centrum K-Spa umístěné nad vodní hladinou a nabízející příjemné masáže pro jednotlivce i páry, manikúru, pedikúru, saunu, páru a vířivku.

Pláž

písečná pláž přímo u resortu. Lehátka a osušky na pláži zdarma. Bar na pláži.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od letiště 105 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Tenis, Volejbal ano
 • Surfování ano
 • Potápěčské centrum ano
 • Fitness ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,7/5
Invia

Skvělé (34 hodnocení)

Ubytování 4,7/5

Strava 4,4/5

Okolí 4,8/5

Cena 4,7/5

Tento hotel je 37. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 603 v Maledivy.

Veronika Dostálková Březen 2018

Datum pobytu: 28.2. - 9.3.2018

Hodnocení 5,0/5
Krásný ostrov. Akorát zde pobývalo dost Čechů a Slováků.
Celkové hodnocení

Krásný ostrov. Akorát zde pobývalo dost Čechů a Slováků.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Vybavenost ubytování na vysoké úrovni.

Strava
Široký výběr různých druhů kuchyně. Veliká spokojenost.

Služby hotelu
Hotel nabízí široký sortiment volnočasových aktivit. Každý si určitě najde to své. Vyšší ceny za vodní sporty.

Pláž
Čistá pláž s krásně jemným pískem plná korálů a mušlí.

Byla tato recenze užitečná? (2) (2)

Olga F. Leden 2018

Datum pobytu: 19.1. - 28.1.2018

Hodnocení 5,0/5
Fantastická dovolená.
Celkové hodnocení

Fantastická dovolená.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Velmi vkusné luxusní vybavení. Po celém ostrově je rozseto dostatek křesílek, lehátek, houpaček, altánků, takže si v jakoukoliv denní dobu každý host má možnost najít soukromý koutek.

Strava
Výborná.

Služby hotelu
Personál hotelu milý, nevtíravý.

Pláž
Ubytování 20 kroků od moře, pláž téměř prázdná, čistá ...... i když byla kapacita hotelu naplněná. Ideální podmínky pro šnorchlování - moře plné nádherných ryb.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Rudolf T. Prosinec 2018

Datum pobytu: 18.11. - 1.12.2018

Hodnocení 4,9/5
Hotel Kihaa Maldives leží na stejnojmenném ostrově ,tento ostrov má z přední části úžasný korálový útes ,plavali jsme s želvami ,mantami i žralokem většinou jsme byli na útesu i na pláži skoro sami ,lehátka a posezení jsou v takové kvantitě ,že by nás tam muselo být 100 x více ,aby se zaplnila.Ostrov je asi 600x400 metrů v okolí je velké množství malých ostrůvků,hotel zdarma v rámci allinc.pořádal
Celkové hodnocení

Hotel Kihaa Maldives leží na stejnojmenném ostrově ,tento ostrov má z přední části úžasný korálový útes ,plavali jsme s želvami ,mantami i žralokem většinou jsme byli na útesu i na pláži skoro sami ,lehátka a posezení jsou v takové kvantitě ,že by nás tam muselo být 100 x více ,aby se zaplnila.Ostrov je asi 600x400 metrů v okolí je velké množství malých ostrůvků,hotel zdarma v rámci allinc.pořádal okružní jízdu a výlet na delfíny.

Ubytování 4,8/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Ubytování moc hezké ,obrovské prostory pro 2 lidi ,obrovská koupelna ,s vanou a 2 sprchami je částečně venku,takže vyjímečný zážitek.

Strava
Strava naprosto skvělá ,nebyl jediný den kdybychom neochutnali něco nového,manžel byl rabařit a chytil dvě obrovské ryby ,které nám druhý den upekli k večeři ,obrovský výběr jídel a každý den jiná mezinárodní kuchyn

Služby hotelu
Maldivané jsou usměvaví,ochotní a úžasní lidé

Pláž
Pláž ,kromě jedné úzké strany ,kde byl silný proud a nedoporučuje se plavat,korálový útes je naprosto dokonalý a právě proto jsme si vybrali tenhle atol ,večerní krmení mant a ryb taky super.

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Barbora S. Říjen 2018

Datum pobytu: 11.10. - 22.10.2018

Hodnocení 4,2/5
Na Maledivy jsme cestovali po prvé. Hotel - ostrov - Atlol jsem vybírala rok dopředu. A v naší cenové představě jednoznačně zvítězil Kihaa - Baa Atol. Lítáme většinou z Mnichova, přes německé cestovky - kterou nám nyní zprostředovala Invia. Cesta s leteckou společností Etihad z Mnichova - 1 stop v Abu Dhabi - do Male - vnitrostátní let s Maledivian na ostrov Dharavandhoo - rychločlunem na náš os
Celkové hodnocení

Na Maledivy jsme cestovali po prvé. Hotel - ostrov - Atlol jsem vybírala rok dopředu. A v naší cenové představě jednoznačně zvítězil Kihaa - Baa Atol.

Lítáme většinou z Mnichova, přes německé cestovky - kterou nám nyní zprostředovala Invia.

Cesta s leteckou společností Etihad z Mnichova - 1 stop v Abu Dhabi - do Male - vnitrostátní let s Maledivian na ostrov Dharavandhoo - rychločlunem na náš ostrov Kihaadhoo - náš hotel Kihaa

Cesta se všemi přestupy domov - hotel - 28 hodin :)

Cesta OK, jen nás nikdo nevyzvedl na letišti v Male, ale během 1 hodinky jsme vše zařidili pro odlet vnitrostátním letem.

Hotel jsem vybírala kvuli blízké vzdálenosti od chráněné krajiné oblasti Hanifaru Bay, kde se v tomto období krmí manty - na manty jsme měli štěstí v jednu chvíli jsem jich pod sebou měla 8. ( někdy se stane, že za výpravu nevidí ani 1 mantu )

Počasí perfektní - mrholilo jen jednou 2 minuty odpoledne... jinak neustále JASNO :-), týden před námi a po nás děstě ve dne v noci ..

Ubytování 4,3/5

Strava 3,5/5

Okolí 4,5/5

Cena 4,5/5

Ubytování
My jsme byli ubytováný v beach vile s výhledem na ocean (103). Dle našeho uvážení 2.nejlepší místo pro ubytování na ostrově. Vše blízko (bar, koraly, mola, bazény krásný výhled). Líbili se nám i vili okolo water vil. Druhá strana (číslování vil okolo 230) krásný výhled a koraly moc daleko ale zase pro plavání ideální.

Vše dřevěné, velká vlhkost - otázka jak dlouho jim vše vydrží?

V bungalowu open air koupelna, tv, klasický fen, minibar, trezor, postel s "moskitiérou", k bungolowu venkovní sezení 2 lehátka na pláži.

Strava
Jídlo chutné, dobře dochucené a dost často pálivé, ale to nám nevadí. Menší výběr, opakujicí se výběr. Tématické večeře nebyli dle mých představ. Když Mexický večer - tak vidím fachitas, tortili, nachos atd... Většinou ve všem jen ryba a see food. Chutnali nám těstoviny. Gastronomický zážitek to nebyl :)

Pití - kotejly alkoholické i neakoholické dobré - 6 dní neměli dovezené pivo z Male :(

Služby hotelu
Využili jsme diving centrum a rybaření - vše OK

Pláž
Naprostá dokonalost, která nejde popsat slovy, to se musí prožít.., fotogenické místo z každého úhlu.. každý pohled je jako namalovaný obrázek.

Jsem šťastná, že tohle jsem mohla zažít.

Oceán teplý, plný života - od murén, rejnoků, žraloků - po malé rybičky, meduzy atd atd...

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Dušan S. Květen 2018

Datum pobytu: 29.4. - 10.5.2018

Hodnocení 4,9/5
Kromě počasí, které se v závěru až tak nevyvedlo vše max perfektní. Nebyla to naše první dovolená na Maledivách a tak můžem srovnávat. Těžko hledat chyby v rámci 5* tohoto resortu. Dřív to byl resort Italů, byly nepříliš dobré staré recenze asi ??? Teď to má německý manager cca 1 rok a snaží se o maximum, věnuje se i hostům osobně, s čím jsem se nikde nesetkal......... Spousta vybavení resortu
Celkové hodnocení

Kromě počasí, které se v závěru až tak nevyvedlo vše max perfektní.

Nebyla to naše první dovolená na Maledivách a tak můžem srovnávat. Těžko hledat chyby v rámci 5* tohoto resortu.

Dřív to byl resort Italů, byly nepříliš dobré staré recenze asi ???

Teď to má německý manager cca 1 rok a snaží se o maximum, věnuje se i hostům osobně, s čím jsem se nikde nesetkal......... Spousta vybavení resortu je asi úplně nových, hodně se asi opravovalo a investovalo a ještě upravuje.

Kaňkou na cestě byla doprava se spol. Sky Dubai na zpáteční cestě (DXB - Pha). Protivní stevardi, jídlo a pití pouze za hotové, mizerný komfort letadla včetně zpoždění.

Ostatní lety byly s Emirates - max komfort eco třídy od WIFI, Internetu, přes info k letu aktuální, neomezený servis nápojů - bar (no na konci letu bylo skoro vše lepší - alkohol - vypito)

Ubytování 5,0/5

Strava 4,5/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Měli jsme - Reserve beach villa - bohatě to stačilo, jsou to vilky v druhé řadě cca 20m od pláže, ale vzhledem k aktuální neobsazenosti vilek "sun set" v první řadě jsme s tím něměli sebemenší problém, na pláž bylo vidět z vilky.

Dobře vybaveny, sice ne úplně nejmodernějším nábytkem, ale velice dobré madrace - spaní, koupelna s max komfortem od vany po sprchu (včetně mýdel, zubní pasty, kartáčku a jiných volovinek..jako šitíčko........) Klima OK, čisto, takřka bez komárů a jiný havěti - řešili to v rámci čištění resortu......

Strava
Základní restaurace:

Mix, snídaně 10 x stejný výběr, ale bylo z čeho vybrat, oběd a večeřě každý den v nějakém stylu kychyně (Francozká, italská, čínská, indická.....) + Vždy se dalo vybrat a ochutnat vše by hrozilo "přežráním"..... Pití k večeři od vody, nealko přes pivo a víno neomezeně.

Dostatek ovoce, zeleniny, desertů vč. zmrzlin

Vše v rámci All Inclusiv bez jakéhokoli omezení

Bary 2 s bazény na pláži - taky nabídka z 90% All inclusiv, respektive z toho personál nedělal vědu a namíchali všelijaký svoje speciality, kterépak Tea House, Loft - vinný specialista, ale tam jsme nikoho ani neviděli

Služby hotelu
Resort byl obsazen na cca 30% (cca 50 turistů, přičemž kapacita je dle slov personálu cca 300). Takže silná převaha personálu cca 320 staff). Služby perfekt, 2x denně úklid včetně výměny ručníků, + doplnění minibaru, případně na telefon okamžitě.

V rámci all Inclusiv 80% alk. i nealk. pití v baru se skvělým výběrem, půjčení Padle, kanoe atd

Maximálně vstřícný personál, vždy se snažili a naše max pohodlí a splnění přání.

Výlety velice dobře organizované (celodenní snorchling, diving, fishing - co jsme chytili, to nám dle našeho přání udělali k večeři...)

Večer vždy nějaká akce - koktejl party, promítání dokumentů k Haniffaru Bay od místního Diving centra, taneční večer na pláži....

SPA - dostali jsme Voucher na 20USD, ale nestihlo se to.

Pozor na ceny jsou uvedeny bez přirážek s ++ a tak je třeba přípočítat +10% a pak ještě +12%

Pláž
Perfektní, naprosto čistý písek s místy drobnými kousky korálů a mušliček pouze v příboji (dalo se v pohodě bez bot do vody), celou dovolenou jsme chodili všude bosí (stejně jako téměř všichní ostatní) byli jsme na západní straně ostrova, home reef byl tak cca 80m - nádherné šnorchlování na útesu, jak v TV nebo akváriu. (východní strana má reef trochu dál cca 200m, ale tam vůbec nikdo ani nebyl ani jsme to tam nezkoušeli.

Pláž (250m na délku) byla celá celý den skoro prázdná, maximální klid a pohoda, někdy jsme si připadali, že tam jsme pouze sami v celým resortu

Byla tato recenze užitečná? (5) (0)

Veronika Dostálková Březen 2018

Datum pobytu: 28.2. - 9.3.2018

Hodnocení 5,0/5
Krásný ostrov. Akorát zde pobývalo dost Čechů a Slováků.
Celkové hodnocení

Krásný ostrov. Akorát zde pobývalo dost Čechů a Slováků.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Vybavenost ubytování na vysoké úrovni.

Strava
Široký výběr různých druhů kuchyně. Veliká spokojenost.

Služby hotelu
Hotel nabízí široký sortiment volnočasových aktivit. Každý si určitě najde to své. Vyšší ceny za vodní sporty.

Pláž
Čistá pláž s krásně jemným pískem plná korálů a mušlí.

Byla tato recenze užitečná? (2) (2)

Olga F. Leden 2018

Datum pobytu: 19.1. - 28.1.2018

Hodnocení 5,0/5
Fantastická dovolená.
Celkové hodnocení

Fantastická dovolená.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Velmi vkusné luxusní vybavení. Po celém ostrově je rozseto dostatek křesílek, lehátek, houpaček, altánků, takže si v jakoukoliv denní dobu každý host má možnost najít soukromý koutek.

Strava
Výborná.

Služby hotelu
Personál hotelu milý, nevtíravý.

Pláž
Ubytování 20 kroků od moře, pláž téměř prázdná, čistá ...... i když byla kapacita hotelu naplněná. Ideální podmínky pro šnorchlování - moře plné nádherných ryb.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 31 °C v noci 27 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 32 °C v noci 28 °C

 • Čtvrtek 32 °C v noci 26 °C

 • Pátek 32 °C v noci 26 °C

 • Sobota 32 °C v noci 27 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec