Tadeusz K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2026
Moc hezky strávený čas na hezkém místě.
Moc hezky strávený čas na hezkém místě.
Pláže v Agadiru jsou obecně špinavé. Čistí se pouze úseky vyhrazené pro hotely.
StravaJídlo v tomto hotelu nedoporučuji. Je to prostě katastrofa. Nikdy jsem neviděl každý den podávané úplně to samé, je to neuvěřitelné.
UbytováníHotel na mě udělal dobrý dojem. Pokoj byl čistý a uklizený, uklízeli každý den. Personál byl přátelský. Pokoj byl velmi prostorný, čistý a ve velmi dobrém stavu.
SlužbyPersonál je velmi milý a zdvořilý, ne panovačný, jak to bývá na některých místech. Jedinou nevýhodou je jídlo.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







