Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Hotel Riad Alida

Maroko-Marrákeš

Více o ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 120 701

Poloha

Riad Alida stojí v samém srdci Medina, 500 metrů od mešity Bab Doukkala a 1 km od náměstí Jamaâ El Fna, tento riad nabízí střešní terasu s lehátky a nádvoří bazén. Mezinárodní letiště Marrakech je vzdálené 10 km.

Vybavení

K vybavení objektu patří 8 pokojů, knihovna, pokojová služba a prádelna. Díky WiFi ve společných prostorách (zdarma) se mohou hosté připojit k internetu. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti.

Ubytování

Klimatizované pokoje v hotelu Alida jsou barevné a stylově zařízené. Každý z nich nabízí výhled na dvůr Riad a koupelnu s župany a toaletními potřebami zdarma.

Strava

Je možné si objednat snídaně.

Služby

Ve večerních hodinách si hosté mohou odpočinout v knihovně nebo v obývacím pokoji, kde je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Personál hotelu je k dispozici 24 hodin denně. Objekt nabízí velké množství sportovních a zábavních aktivit. Hosté mohou ve volném čase využít bazén a venkovní bazén.

Informace o hotelu

 • Klimatizace ano

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

03:25 h

Popis

„Červená perla jihu“, jak bývá Marrákeš nazýván, je jedním ze čtyř královských měst, které leží v centrální části země. Jeho dlouhou a bohatou historii dokazuje nadprůměrné množství památek. Ve 12. stol. se město stalo metropolí říše, v 17. stol. obchodním centrem, protože tudy procházely karavany na cestách do vnitrozemí Afriky. V 19. století se zde usadil král Moulay Hassan, za jehož vlády zde byly postaveny nádherné paláce. Dominantou města je mešita Koutoubia s téměř 80 metrů vysokým minaretem a náměstí Djemaa-el Fna, kde se každý večer odehrává mystické divadlo. Scházejí se zde kejklíři, zaklínači hadů, břišní tanečnice a vypravěči. Často navštěvované je mauzoleum Tombaux Saadiens, kde je pochováno více než 60 příslušníků královské saadské dynastie. Palác el-Bahia se dochoval téměř cely, má 150 místností, kde měl vezír Ba Ahmed svůj stočlenný harém. Marrákeš s nádhernou atmosférou z pohádek tisíce a jedné noci ve vás uprostřed palem, fontán a pozůstatků starých opevnění vyvolá nezapomenutelné zážitky.
 • Doba letu Doba letu z Prahy 03:25

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 32 °C v noci 18 °C

 • Teplota vody 21 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 28 °C v noci 15 °C

 • Sobota 24 °C v noci 16 °C

 • Neděle 29 °C v noci 13 °C

 • Pondělí 30 °C v noci 13 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec