Zuzana Jonova
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi příjemné ubytování, přátelský přistup.
Velmi příjemné ubytování, přátelský přistup.
Měli jsme objednané jen snídaně, byly v marockém stylu. OK. Jen jsme postrádali ovoce.
UbytováníPokoj byl útulný, ale trochu dost malý.
SlužbyHotel byl příjemný, čistý.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)




