Agnieszka G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Chyby v zaslaných dokumentech do poslední chvíle vyzývají k opravě chyb, zaplacené zavazadlo nebylo zadáno, nebyl na něj žádný exim zástupce v přímém přenosu ani kontakt. Při rezervaci mi byl po telefonu přislíben pokoj s výhledem na moře .... naživo se ukázalo, že je to obyčejné s hlasitým větrným mlýnem s výhledem na parkoviště .... hotel uvedl, že si budu muset připlatit změna ... i když jsem psal na úřad, nedostal jsem žádný kontakt na obyvatele, kromě byrokracie zaslané opět s polskými tel. čísly mi nikdo ani nepotvrdil, zda se nezměnily zpáteční hodiny!!! Nejhorší zákaznický servis v celé mé cestovní historii totální selhání a chmýří zákazníků. Jak to teď má vypadat, budu si dovolenou kupovat vždy sám bez vás, protože si díky tomu ušetřím spoustu nervů a chyb, počínaje zkreslením jména a započítáním dalších 1200 PLN za zavazadla, která stejně nebyla zahrnuta do konečných dokumentů pro sparťanskou hlukovou místnost v ní, přes nejhorší umístění až po úplné znemožnění kontaktu s rezidentem, ducha, o kterém nikdo neslyšel ani neviděl, a dodnes nevím, jestli tam byl takový člověk tam vůbec je.
Chyby v zaslaných dokumentech do poslední chvíle vyzývají k opravě chyb, zaplacené zavazadlo nebylo zadáno, nebyl na něj žádný exim zástupce v přímém přenosu ani kontakt. Při rezervaci mi byl po telefonu přislíben pokoj s výhledem na moře .... naživo se ukázalo, že je to obyčejné s hlasitým větrným mlýnem s výhledem na parkoviště .... hotel uvedl, že si budu muset připlatit změna ... i když jsem psal na úřad, nedostal jsem žádný kontakt na obyvatele, kromě byrokracie zaslané opět s polskými tel. čísly mi nikdo ani nepotvrdil, zda se nezměnily zpáteční hodiny!!! Nejhorší zákaznický servis v celé mé cestovní historii totální selhání a chmýří zákazníků. Jak to teď má vypadat, budu si dovolenou kupovat vždy sám bez vás, protože si díky tomu ušetřím spoustu nervů a chyb, počínaje zkreslením jména a započítáním dalších 1200 PLN za zavazadla, která stejně nebyla zahrnuta do konečných dokumentů pro sparťanskou hlukovou místnost v ní, přes nejhorší umístění až po úplné znemožnění kontaktu s rezidentem, ducha, o kterém nikdo neslyšel ani neviděl, a dodnes nevím, jestli tam byl takový člověk tam vůbec je.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







