László K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2026
V ubytování jsme byli se vším spokojeni.
V ubytování jsme byli se vším spokojeni.
Je to přímo na pláži u hotelu. Voda je nádherná, vlny jsou velké.
StravaNabízejí široký výběr jídel a nápojů. Snídaně je obvykle stejná, ale je zde mnoho možností. Obědy a večeře jsou rozmanité.
UbytováníVšechno bylo v pořádku. Personál byl ochotný a milý. Uklízeli každý den a minibar byl doplněný.
SlužbyAnimátoři jsou milí. Každý den programy pro děti i dospělé.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







