Aktuálně pro cesty do Mexika

Hotel Iberostar Waves Paraíso del Mar

Hodnocení: 5/5

Mexiko, Riviera Maya, Playa Paraiso

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

od 42 727 za os.

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Iberostar Waves Paraíso del Mar je jednou ze součástí komplexu Iberostar Paraiso a nachází se přímo u krásné pláže, v klidné oblasti plné svěžích zahrad. Kromě jedinečné atmosféry a tropického klimatu nabízí nádherný areál s bazénovým komplexem, kde si naplno odpočinete. Kromě toho pestrý výběr stravovacích možností, stravování all inclusive a široká nabídka sportovních a volnočasových aktivit - to vše na vás čeká v hotelu Iberostar Waves Paraíso del Mar! Díky četným zařízením pro děti je to ideální volba pro rodinnou dovolenou.

Pláž

  • přímo u pláže
  • plážové osušky proti kauci

Pro děti

  • hlídání dětí: leden - prosinec, za poplatek
  • vysoké židličky pro děti
  • dětský kočárek: za poplatek
  • dětský klub: leden - prosinec, denně, v ceně all inclusive
  • dětské menu
  • miniklub: leden - prosinec, denně, v ceně all inclusive
  • dětská zábava: leden - prosinec, denně
  • klub pro teenagery: leden - prosinec, v ceně all inclusive
  • animace pro teenagery: leden - prosinec, denně

Strava

  • All inclusive
    • snídaně: denně, kontinentální, formou bufetu
    • oběd: denně, formou bufetu
    • večeře: denně, formou bufetu, a la carte, kulinářské tematické večery: denně
    • občerstvení: denně, v ceně
    • vybrané nealkoholické nápoje: denně
    • vybrané místní alkoholické nápoje: denně
    • vybrané nápoje k jídlu
    • káva/čaj odpoledne
    • slavnostní večeře
    • all inclusive náramky jsou povinné
  • Restaurace a bary
    • restaurace: 10
    • restaurace "LA PLAZA": druhy kuchyně: mezinárodní, dietní jídla: zahrnuto v ceně, na vyžádání, bezlepková jídla: zahrnuto v ceně, na vyžádání, dětské menu: zahrnuto v ceně, na vyžádání, bezlaktózová jídla, sezónní jídla: zahrnuto v ceně, vegetariánská jídla: zahrnuto v ceně, na vyžádání, veganská jídla: zahrnuto v ceně, na vyžádání, plnohodnotná jídla: zahrnuto v ceně, na vyžádání, formou bufetu, zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, leden - prosinec, denně, dětské židličky, vyžadováno vhodné oblečení.
    • restaurace "EL MERCADO": druhy kuchyně: mezinárodní, dietní jídla: zahrnuto v ceně, na vyžádání, bezlepková jídla: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, dětské menu: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, bezlaktózová jídla: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, lehce stravitelná jídla: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, sezónní jídla: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, vegetariánská jídla: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, veganská jídla: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, plnohodnotná jídla: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, formou bufetu, zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, leden - prosinec, denně, dětské židličky, vyžadováno vhodné oblečení.
    • specializovaná restaurace "HASHIRU": druhy kuchyně: asijská, teppanyaki, bezlepková jídla: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, dětské menu: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, bezlaktózová jídla: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, vegetariánská jídla: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, veganská jídla: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, servírovaná jídla, bez výběru z menu, show cooking, na vyžádání, zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, leden - prosinec, několikrát týdně 18:00 - 21:00, s klimatizací, dětské židličky, vyžadováno vhodné oblečení.
    • specializovaná restaurace "LA DORADA": druhy kuchyně: středomořská, dietní jídla: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, bezlepková jídla: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, dětské menu: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, bezlaktózová jídla: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, vegetariánská jídla: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, veganská jídla: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, a la carte, zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, leden - prosinec, několikrát týdně 18:00 - 21:00, s klimatizací, dětské židličky, vyžadováno vhodné oblečení.
    • specializovaná restaurace "RODIZIO": druhy kuchyně: grilovaná jídla, bezlepková jídla: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, dětské menu: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, bezlaktózová jídla: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, vegetariánská jídla: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, veganská jídla: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, servírovaná jídla, bez výběru z menu, na vyžádání, zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, leden - prosinec, několikrát týdně, s klimatizací, dětské židličky, vyžadováno vhodné oblečení.
    • specializovaná restaurace "LA HACIENDA": druhy kuchyně: regionální, mexická, bezlepková jídla: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, dětské menu: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, bezlaktózová jídla: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, vegetariánská jídla: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, veganská jídla: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, a la carte, zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, leden - prosinec, několikrát týdně, s klimatizací, dětské židličky, vyžadováno vhodné oblečení.
    • specializovaná restaurace "TRATTORIA": druhy kuchyně: italská, bezlepková jídla: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, dětské menu: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, bezlaktózová jídla: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, vegetariánská jídla: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, veganská jídla: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, a la carte, zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, leden - prosinec, několikrát týdně, dětské židličky, vyžadováno vhodné oblečení.
    • specializovaná restaurace "EL PUERTO - SMOKE HOUSE": druhy kuchyně: grilovaná jídla, bezlepková jídla: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, dětské menu: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, bezlaktózová jídla: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, vegetariánská jídla: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, veganská jídla: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, servírovaná jídla, bez výběru z menu, na vyžádání, zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, leden - prosinec, několikrát týdně, dětské židličky, vyžadováno vhodné oblečení.
    • specializovaná restaurace "EL COLONIAL": druhy kuchyně: francouzská, bezlepková jídla: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, dětské menu: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, bezlaktózová jídla: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, vegetariánská jídla: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, veganská jídla: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, a la carte, zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, leden - prosinec, několikrát týdně 18:00 - 21:00, s klimatizací, dětské židličky, vyžadováno vhodné oblečení.
    • specializovaná restaurace "STAR ROCK": druhy kuchyně: mezinárodní, bezlepková jídla: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, dětské menu: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, bezlaktózová jídla: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, vegetariánská jídla: zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, veganská jídla: zahrnuto v ceně, zahrnuto v all inclusive, na vyžádání, a la carte, s klimatizací, dětské židličky, vyžadováno vhodné oblečení

    • bary a další: 10
    • snack bar "BEACH GRILL": leden - prosinec, denně 10:00 - 18:00, zahrnuto v ceně all inclusive
    • snack bar "TAKI-TO": leden - prosinec, denně, v ceně all inclusive
    • snack bar "BURGERS": leden - prosinec, denně 13:00 - 01:00, v ceně all inclusive
    • snack bar "CREPS & ICE CREAM": leden - prosinec, denně 10:00 - 22:00, v ceně all inclusive
    • lobby bar "LA CÚPULA": leden - prosinec, 08:00 - 00:00, v ceně all inclusive
    • kavárna "STAR CAFÉ": leden - prosinec, denně 09:00 - 22:00, v ceně all inclusive
    • swim-up bar "LAS OLAS": leden - prosinec, 10:00 - 18:00, v ceně all inclusive
    • plážový bar "EL KIOSKO": leden - prosinec, denně 11:00 - 17:30, v ceně all inclusive
    • swim-up bar "LA PERLA - AREA STAR PRESTIGE": leden - prosinec, 24 hodin denně, za poplatek
    • kavárna "STAR CAFÉ - CENTRO COMERCIAL": leden - prosinec, denně, v ceně all inclusive

Hotel

  • Vybavení
    • recepce: 24 hodin denně
    • bankomat v hotelu
    • zahrada
    • obchod se suvenýry
    • obchody
    • minimarket
    • kadeřník
    • lékař
    • diskotéka/noční klub: 18+
    • Wi-Fi v celém hotelu: v ceně
    • prádelna: za poplatek
    • parkoviště (podle dostupnosti), nestřežené: v ceně
    • konferenční místnosti
  • Karty
    • Visa, MasterCard, American Express, Maestro
  • Počet pokojů
    • 388
  • Místní kategorie
    • 5 hvězdiček
  • Další informace
    • V určitých obdobích (většinou od května do října) mohou být pláže v Cancún a na Mayské riviéře ovlivněny zvýšeným množstvím mořských řas. Výskyt mořských řas v tomto regionu je přirozený jev, jeho intenzita se denně mění v závislosti na povětrnostních podmínkách a mořských proudech. Z bezpečnostních důvodů proto nemusí být využití pláže nebo vodních sportů v tomto regionu a v tomto období dostupné. Zaměstnanci hotelu se budou snažit nepříjemnosti způsobené mořskými řasami průběžně odstraňovat.
    • U některých vodních sportů označených jako "zdarma" mohou být účtovány další poplatky (např. za pronájem kormidelníka, vybavení atd.). Upozornění - některé vodní sporty mohou být z důvodu vnějších faktorů nedostupné.
    • Pamatujte prosím, že elektrické zásuvky v Mexiku jsou stejné jako ve Spojených státech, takže je dobré si před odjezdem zakoupit adaptér
    • Upozornění, že z důvodu vládního nařízení mohou mít některé hotely omezení prodeje alkoholu
    • Upozornění: V roce 2023 zavedla mexická vláda nové nařízení k zákonu o kontrole tabáku. Kouření je zakázáno mimo jiné na místech, jako jsou: hotely, pláže, autobusové zastávky a všechny uzavřené místnosti a všeobecně známá veřejná místa. Porušení předpisů se trestá napomenutím, pokutou a v případě opakovaného provinění i odnětím svobody
  • Delegátský online servis 24/7
    • Ve Vámi rezervovaném hotelu je péče poskytována pouze prostřednictvím TUI Service Center 24/7: telefonicky, SMS a přes chat v aplikaci TUI na myTUI. Podrobné informace o péči zástupce v jednotlivých pobytových místech a jazykových požadavcích naleznete na www.tui. Turistická daň musí být zaplacena prostřednictvím oficiálních webových stránek (https://www.visitax.gob.mx/sitio) a v současnosti stojí 283 MXN na osobu, včetně všech dětí a kojenců. Používejte prosím pouze uvedené webové stránky, protože byly nahlášeny podvodné stránky. Doklad o zaplacení je třeba předložit na letišti při zpáteční cestě, proto si po zaplacení daně prostřednictvím výše uvedené webové stránky stáhněte snímek obrazovky s potvrzením QR, abyste minimalizovali zdržení při odbavení během zpáteční cesty.
  • Daň z udržitelného cestovního ruchu
    • 1. 4. 2025 se změní sazba daně vybírané za udržitelný cestovní ruch. V některých oblastech Mexika bude daň vybírána dodatečně. Poplatek se vybírá při ubytování nebo odhlášení z hotelu přímo v hotelu a bude činit: - 33,94 MXN/noc za jednolůžkový pokoj - 56,57 MXN/noc za dvoulůžkový pokoj - 73,54 MXN/noc za třílůžkový pokoj - 84,86 MXN/noc za čtyřlůžkový pokoj.
  • Vstupní podmínky a informace MZV

    Bezbariérový přístup

    • Hotel není vhodný pro osoby se zdravotním postižením

    Bazén

    • Bazén
      • bazénový komplex "ACTIVITY POOL": venkovní, balijské postele: za poplatek, lehátka: v ceně
      • vířivka "WATER FALL & JACUZZI": v ceně, venkovní
      • ručníky: na kauci

    Poloha

    • přímo u pláže
    • doba jízdy z letiště přibližně 30 min.

    Sport a zábava

    • sportovní aktivity
    • mezinárodní animační program pro dospělé
    • tematické večery
    • taneční večery jednou v týdnu
    • karaoke
    • kulečník v ceně

    Top reasons

    • přímo u pláže
    • pestrá kulinářská nabídka
    • široká nabídka sportovních a volnočasových aktivit

    Pokoje

    • Dvoulůžkový pokoj Premium - DZX1
      • Maximální počet osob: 4
      • set na přípravu kávy/čaje
      • TV
      • klimatizace: v ceně
      • minibar: v ceně, doplňování minibaru: denně
      • trezor: zahrnuto v ceně
      • Wi-Fi: zahrnuto v ceně
      • vysoušeč vlasů
      • WC
      • žehlička, žehlicí prkno
      • stropní ventilátor
      • obývací pokoj s ložnicí
      • sušička prádla
      • telefon
      • balkon
      • kosmetické zrcátko
      • vana nebo sprcha
    • Rodinný pokoj se 2 ložnicemi - FZX1
      • Maximální počet osob: 6
      • TV
      • klimatizace: v ceně
      • minibar: v ceně, doplňování minibaru: denně
      • trezor: zahrnuto v ceně
      • vysoušeč vlasů
      • Wi-Fi: v ceně
      • skládající se ze 2 dvoulůžkových pokojů oddělených dveřmi
      • WC
      • žehlička, žehlicí prkno
      • sušička prádla
      • telefon
      • kávovar
      • balkon
      • kosmetické zrcátko
      • vana nebo sprcha
    • Pokoj ekonomický - DZZ1
      • Maximální počet osob: 4
      • Ekonomické pokoje jsou dobrou volbou pro ty, kteří chtějí bydlet v hotelu za co nejnižší cenu. Pokoje se mohou lišit velikostí, umístěním nebo vybavením od pokojů v běžné nabídce ubytování. Ekonomický pokoj zpravidla není možné vyměnit za jiný.
    • Dvoulůžkový pokoj Premium v blízkosti bazénu - DZX2
      • Maximální počet osob: 4
      • set na přípravu kávy/čaje
      • TV
      • klimatizace: v ceně
      • minibar: v ceně, doplňování minibaru: denně
      • trezor: zahrnuto v ceně
      • Wi-Fi: zahrnuto v ceně
      • vysoušeč vlasů
      • WC
      • žehlička, žehlicí prkno
      • stropní ventilátor
      • obývací pokoj s ložnicí
      • sušička prádla
      • telefon
      • balkon
      • kosmetické zrcátko
      • vana nebo sprcha
      • výhled do zahrady nebo na bazén
    • Apartmá Junior s pohodlným přístupem na pláž - JSF2
      • Maximální počet osob: 4
      • TV
      • klimatizace: v ceně
      • minibar: v ceně, doplňování minibaru: denně
      • trezor: zahrnuto v ceně
      • vysoušeč vlasů
      • Wi-Fi: v ceně
      • WC
      • žehlička, žehlicí prkno
      • stropní ventilátor
      • obývací pokoj s ložnicí
      • sušička prádla
      • telefon
      • kávovar
      • balkon
      • kosmetické zrcátko
      • vana nebo sprcha
      • výhled na pláž
    • Apartmá Junior v blízkosti pláže - JSX1
      • Maximální počet osob: 4
      • TV
      • klimatizace: v ceně
      • trezor: zahrnuto v ceně
      • Wi-Fi: zahrnuto v ceně
      • vysoušeč vlasů
      • WC
      • žehlička, žehlicí prkno
      • stropní ventilátor
      • obývací pokoj s ložnicí
      • sušička prádla
      • kávovar
      • balkon
      • kosmetické zrcátko
      • minibar: v ceně, doplňování minibaru: denně telefonicky
      • vana nebo sprcha
      • výhled do zahrady nebo na bazén
    • Dvoulůžkový pokoj Premium s výhledem do zahrady - DZG1
      • Maximální počet osob: 4
      • set na přípravu kávy/čaje
      • TV
      • klimatizace: v ceně
      • minibar: v ceně, doplňování minibaru: denně
      • trezor: zahrnuto v ceně
      • Wi-Fi: zahrnuto v ceně
      • vysoušeč vlasů
      • WC
      • žehlička, žehlicí prkno
      • stropní ventilátor
      • obývací pokoj s ložnicí
      • sušička prádla
      • telefon
      • balkon
      • kosmetické zrcátko
      • vana nebo sprcha
      • výhled do zahrady
    • Apartmá Junior - JSF1
      • Maximální počet osob: 4
      • TV
      • klimatizace: v ceně
      • minibar: v ceně, doplňování minibaru: denně
      • trezor: zahrnuto v ceně
      • vysoušeč vlasů
      • Wi-Fi: v ceně
      • WC
      • žehlička, žehlicí prkno
      • stropní ventilátor
      • obývací pokoj s ložnicí
      • sušička prádla
      • telefon
      • kávovar
      • balkon
      • kosmetické zrcátko
      • vana nebo sprcha

    Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

    Popis ubytování

    Informace o hotelu

    • Klimatizace Klimatizace ano
    • Vnější bazén Vnější bazén ano
    • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
    • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
    • TV TV ano
    • Minibar, Bar Minibar ano
    • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén Dětský koutek ano
    • Tenis, Volejbal Tenis ano
    • Golf Golf ano
    • Surfování Surfování ano
    • Potápěčské centrum Potápěčské centrum ano
    • Fitness Fitness ano
    • Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup ano
    • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano

    Recenze ubytování

    Fantastické (na základě 22 hodnocení)

    Informace o ověřování recenzí

    Hodnocení 4,8 / 5

    Ubytování 4,7 / 5

    Strava 4,9 / 5

    Okolí 4,8 / 5

    Cena 4,8 / 5

    Tento hotel je 22. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 5752 v Mexiko.

    Zákazník nechtěl zveřejnit své jméno

    Hodnocení 5,0 / 5

    Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 16.2. - 27.2.2026 Hodnoceno: Duben 2026

    Iberostar Waves Paraíso del Mar Hodnocení: 5/5 Mexiko, Riviera Maya

    Dovolená předčila naše očekávání. Jediné mínus byla mořská tráva, která běžně v únoru nebývá, ale vykoupat se dalo i tak. A trochu vázl přestup na autobus na letišti v Cancunu.

    Dovolená předčila naše očekávání. Jediné mínus byla mořská tráva, která běžně v únoru nebývá, ale vykoupat se dalo i tak. A trochu vázl přestup na autobus na letišti v Cancunu.

    Ubytování 5,0 / 5

    Strava 5,0 / 5

    Okolí 5,0 / 5

    Cena 5,0 / 5

    Ubytování
    Hezký hotel s nádhernou zahradou, a kopou exotického zvířectva.

    Strava
    Vynikající služby i nabídka restaurací, jak bufetových tak ala carte

    Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

    Petr J.

    Hodnocení 3,9 / 5

    Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 9.12. - 17.12.2025 Hodnoceno: Prosinec 2025

    Iberostar Waves Paraíso del Mar Hodnocení: 5/5 Mexiko, Riviera Maya

    celkem to uslo.

    celkem to uslo.

    Ubytování 3,5 / 5

    Strava 4,5 / 5

    Okolí 4,0 / 5

    Cena 3,5 / 5

    Ubytování
    Náš pokoj byl nasmerován do jungle tedy do lesa a tim padem bez slunce a vyprane obleceni neuschlo ani za tri dny tak jsme meli smulu protoze nedosel kufr s oblecenim a tim padem jsme naivne nakoupili jen to nrjnutnejsi ze to budem prát ale spatna taktika neuschlo nic nosili jsme obleceni uschnout na plaz.

    Strava
    vse v pohode trochu komplikace s dres kodem protoze do restaurace nas nepustili ani za bourky a nechali nas v ni dojit si pro obuv takze 15 minut v bource na pokoj a 15 minut zpet takze jsme tam sedeli v mokrem obleceni jak vodnici to jim ale nevadilo jim zima nebyla :(

    Služby hotelu
    v pohode, vzhledem k nutnosti nákupu obleceni neprisel kufr :( ma hotel shoping zonu, kde tedy sezenete pouze upominkove predmety a nejake to tricko, tedy slovy 2 trika za 165 dolaru kabinky na vyskouseni plavek nejsou takze zeslikani na chodbe mezi personalem no nejsme stydlivi takze usmevne, tak jsme shaneli taxi na nakup do vnitrozemi,

    Pláž
    vse ok cisto, vzhledem ke sportovne bezeckym aktivitam dobre zvolene misto

    Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

    Filtrovat recenze

    Zákazník nechtěl zveřejnit své jméno

    Hodnocení 5,0 / 5

    Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 16.2. - 27.2.2026 Hodnoceno: Duben 2026

    Iberostar Waves Paraíso del Mar Hodnocení: 5/5 Mexiko, Riviera Maya

    Dovolená předčila naše očekávání. Jediné mínus byla mořská tráva, která běžně v únoru nebývá, ale vykoupat se dalo i tak. A trochu vázl přestup na autobus na letišti v Cancunu.

    Dovolená předčila naše očekávání. Jediné mínus byla mořská tráva, která běžně v únoru nebývá, ale vykoupat se dalo i tak. A trochu vázl přestup na autobus na letišti v Cancunu.

    Ubytování 5,0 / 5

    Strava 5,0 / 5

    Okolí 5,0 / 5

    Cena 5,0 / 5

    Ubytování
    Hezký hotel s nádhernou zahradou, a kopou exotického zvířectva.

    Strava
    Vynikající služby i nabídka restaurací, jak bufetových tak ala carte

    Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

    Petr J.

    Hodnocení 3,9 / 5

    Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 9.12. - 17.12.2025 Hodnoceno: Prosinec 2025

    Iberostar Waves Paraíso del Mar Hodnocení: 5/5 Mexiko, Riviera Maya

    celkem to uslo.

    celkem to uslo.

    Ubytování 3,5 / 5

    Strava 4,5 / 5

    Okolí 4,0 / 5

    Cena 3,5 / 5

    Ubytování
    Náš pokoj byl nasmerován do jungle tedy do lesa a tim padem bez slunce a vyprane obleceni neuschlo ani za tri dny tak jsme meli smulu protoze nedosel kufr s oblecenim a tim padem jsme naivne nakoupili jen to nrjnutnejsi ze to budem prát ale spatna taktika neuschlo nic nosili jsme obleceni uschnout na plaz.

    Strava
    vse v pohode trochu komplikace s dres kodem protoze do restaurace nas nepustili ani za bourky a nechali nas v ni dojit si pro obuv takze 15 minut v bource na pokoj a 15 minut zpet takze jsme tam sedeli v mokrem obleceni jak vodnici to jim ale nevadilo jim zima nebyla :(

    Služby hotelu
    v pohode, vzhledem k nutnosti nákupu obleceni neprisel kufr :( ma hotel shoping zonu, kde tedy sezenete pouze upominkove predmety a nejake to tricko, tedy slovy 2 trika za 165 dolaru kabinky na vyskouseni plavek nejsou takze zeslikani na chodbe mezi personalem no nejsme stydlivi takze usmevne, tak jsme shaneli taxi na nakup do vnitrozemi,

    Pláž
    vse ok cisto, vzhledem ke sportovne bezeckym aktivitam dobre zvolene misto

    Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

    Olena

    Hodnocení 4,7 / 5

    Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 29.11. - 11.12.2025 Hodnoceno: Prosinec 2025

    Iberostar Waves Paraíso del Mar Hodnocení: 5/5 Mexiko, Riviera Maya

    Dovolená byla super moc jsme si užily

    Dovolená byla super moc jsme si užily

    Ubytování 5,0 / 5

    Strava 5,0 / 5

    Okolí 3,5 / 5

    Cena 5,0 / 5

    Ubytování
    Ubytování bylo v pohodě

    Strava
    Jídlo super

    Služby hotelu
    Personál ochotny

    Pláž
    Moře krásný sice vlny ale v pohodě, pláž nám přišla taková nic moc na to kolik tam je hostů v hotelu tak malá. Lehátka se musely zabrat ráno v šest ????jinak pak nebylo místo

    Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

    Iveta H.

    Hodnocení 5,0 / 5

    Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 1.11. - 11.11.2025 Hodnoceno: Listopad 2025

    Iberostar Waves Paraíso del Mar Hodnocení: 5/5 Mexiko, Riviera Maya

    Byli jsme v tomto hotelu na devět nocí s all inclusive a celkově jsme byli velmi spokojení. Resort je rozsáhlý, krásně zelený, plný zvířat a nabízí spoustu prostoru na procházky i sport. Pláž byla čistá a příjemná, voda většinou krásná. Pobyt splnil naše očekávání a rádi bychom se sem vrátili.

    Byli jsme v tomto hotelu na devět nocí s all inclusive a celkově jsme byli velmi spokojení. Resort je rozsáhlý, krásně zelený, plný zvířat a nabízí spoustu prostoru na procházky i sport. Pláž byla čistá a příjemná, voda většinou krásná. Pobyt splnil naše očekávání a rádi bychom se sem vrátili.

    Ubytování 5,0 / 5

    Strava 5,0 / 5

    Okolí 5,0 / 5

    Cena 5,0 / 5

    Ubytování
    Bydleli jsme blízko restaurací a pokoj byl pohodlný, klimatizovaný a čistý. Postele byly velmi komfortní. V pokoji byl trezor na cennosti. Když došlo k nějakému problému, personál jej vyřešil velmi rychle. Většina pokojů má výhled do zeleně, což působilo příjemně.

    Strava
    Strava byla formou klasického bufetu s drobnými obměnami každý den. Jídlo bylo v pořádku a odpovídalo standardu pro velké turistické resorty. K dispozici byly také tematické restaurace – italská, mexická a další. Snídaně byly bohaté. All inclusive zde rozhodně dává smysl.

    Služby hotelu
    Personál byl velmi milý, ochotný a vždy připravený pomoci. V areálu lze sportovat i volně se procházet. Bankomat je přímo v hotelu, jen pozor na plátky, přičemž na většině míst lze platit i americkými dolary.

    Pláž
    Pláž byla velmi čistá, prostorná a typicky karibská. Voda byla většinu času krásná, jen občas připlavilo něco z moře, ale zaměstnanci se to snažili hned uklidit. Vstup do vody je příjemný, místy je však potřeba dávat pozor na kameny. Podmínky na koupání byly většinou výborné. Pláž bychom určitě doporučili a rádi se sem vrátíme.

    Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

    Pawel Swiderski

    Hodnocení 5,0 / 5

    Ověřená recenze (Travelplanet.pl) Datum pobytu 14.7. - 22.7.2025 Hodnoceno: Červenec 2025

    Iberostar Waves Paraíso del Mar Hodnocení: 5/5 Mexiko, Riviera Maya

    S naší dovolenou a pobytem v hotelu jsme byli velmi spokojeni. Uchvátily nás krásné hotelové zahrady. Jedinou drobnou výtkou byla relativně vysoká vlhkost v pokoji, ale myslím, že to bylo způsobeno ročním obdobím, ve kterém jsme tam byli.

    S naší dovolenou a pobytem v hotelu jsme byli velmi spokojeni. Uchvátily nás krásné hotelové zahrady. Jedinou drobnou výtkou byla relativně vysoká vlhkost v pokoji, ale myslím, že to bylo způsobeno ročním obdobím, ve kterém jsme tam byli.

    Ubytování 5,0 / 5

    Strava 5,0 / 5

    Okolí 5,0 / 5

    Cena 5,0 / 5

    Ubytování
    Pokoje jsou čisté a uklizené. Uklízejí se denně. Minibar se denně doplňuje.

    Strava
    Jídla byla pestrá a velmi chutná. Obzvláštním překvapením byly restaurace, které podávaly různé kuchyně z celého světa.

    Služby hotelu
    Všichni byli velmi ochotní a služby byly špičkové. Elektrické vozíky byly obrovským pohodlím, jezdily nepřetržitě a vozily nás všude. Dalším plusem je nákupní centrum, které hotel vytvořil pro hosty, což je skvělý nápad.

    Pláž
    Pláž je velmi čistá, krásná a klidná. Lehátka jsou k dispozici kdykoli během dne.

    Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

    Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

    Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

    Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

    Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

    226 000 250

    Načítám

    Načítám mapu a popis lokality...

    Další hotely, které by vás mohly zaujmout