Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/nemecko/cestovani/covid_19.html

Advent v Bamberku, Francké Švýcarsko a Bayeruth

Německo, Bavorsko

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Advent v Bamberku, Francké Švýcarsko a Bayeruth

Číslo termínu: SC253139

1. - 1. den

:

Odjezd v časných ranních hodinách (Č. Třebová okolo 4 hodiny) po trase směr Hradec Králové, Pardubice, Praha, Rozvadov. Kolem poledne dojedeme do Bayeruthu, krásného starého města, možnost navštívit Markraběcí operní dům (UNESCO, cca 8 €), procházka Wágnerova města až k jeho domu.

Odjezd na ubytování do Bamberku (UNESCO), procházka přes kanál Dunaj - Maniz - Rýn do ostrovní čtvrti i do Bergstadtu, návštěva katedrály, hrázděného středověkého města i vánočních trhů. Hotel je jen cca 2,5 km od historického centra města. Procházka stmívajícím vánočním městem, invidviduální volno na vánoční trhy večeři a nákupy.

2. - 2. den

:

Po snídani procházka Bamberkem s průvodcem, hrázděné město na kanálech s úzkými uličkami získá každého návštěvníka.

Kolem poledne odjedeme do Forchheimu, prastarého hrázděného města se středověkou falcí, procházka města i návštěva vánočních trhů. Uvidíme středověkou falc, gotické opevnění, gotický kostel.

Po té budeme pokračovat romantickou cestou středověkých měst a hradů, kouzelným údolím Franckého Švýcarska do Pottensteinu. Malebné město leží hluboko v údolí pod skalními útvary a tisíc let starým hradem. Procházka hrázděným náměstím, poslední svařáček a po setmění nás čeká cesta zpět do ČR, návrat v pozdních nočních hodinách.

Praha cca ve 22-23 hodin, dále dle trasy.

Cena zahrnuje:

dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací, 1 x ubytování v hotelu *** přímo v Bamberku, 1x bufetovou snídani, pojištění CK proti úpadku, průvodce

Cena nezahrnuje:

vstupné, pojištění léčebných výloh a pojištění storna zájezdu (není-li připlaceno);, jednolůžkový pokoj za příplatek 1300 Kč, (při včasné rezervaci lze doobsadit), pobytovou taxu, nutné platit na místě, cca 2 €/ os./ noc., ERV připojištění Nouzové situace, Pojištění storna zájezdu BEZ pojištění léčebných výloh, Pojištění storna zájezdu k pojištění léčebných výloh, Příplatek za jednolůžkový pokoj

Pořádající CK

Cestovní kancelář ČiLe s.r.o. IČ: 06563431

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Eliška, specialista prodeje zájezdů

Doprava letecky

01:00 h

Popis

V Bavorských Alpách na vás čeká úžasné scenérie z vrcholků hor vystřihnuté jako z pohádky. Pohoří leží mezi Bavorskem a Salzburgskem a je divoce proloženo hlubokými údolími s jezery a rozmanitou faunou.

Nejen milovníci přírody a horské turistiky si zde přijdou na své, nachází se zde totiž celá řada malebných vesniček a zajímavých zámků. V Bavorsku nemůžete vynechat nejfotografovanější zámek Neuschwanstein, zámek Herrenchiemsee, který je známý jako věrná kopie zámku ve Versailles. Dále pak památky jako Berchstesgaden a Orlího hnízdo, které sloužilo jako residence Adolfa Hitlera, největší Krimmelské vodopády v Evropě nebo výstup na nejvyšší horu Německa Zugspitze, odkud můžete pozorovat německou i rakouskou krajinu přímo pod vámi.