Václav V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2023
Celkový dojem je že Hamburg je úžasný.
Celkový dojem je že Hamburg je úžasný.
Snídaně byly velice pestré.
UbytováníHotel je velice pěkný, moderní architektura, ochotný personál. Jediné co bych vytknul je, že hotel této kategorie by mohl mít na pokoji malý trezor a ledničku.
Službyx
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







